Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Украина
 

Різноманітність сучасних міжкімнатних дверей. Що вибрати?

Автор: Ганна Медична, 20 Сентября 2016, 17:58:23 Різноманітність сучасних міжкімнатних дверей. Що вибрати?
Міжкімнатні двері - це показник добробуту, смаку і навіть характеру господарів будинку. У будинку може бути першокласний ремонт, красива і правильно розставлені меблі, дорога техніка, але якщо дверей не будуть вписуватися в цей інтер'єр, то це сильно зіпсує враження. У будь-якому магазині дверей, підлог і сервісу можна побачити велику різноманітність товарів, які відрізняються один від одного стилем оформлення, матеріалом, конструкціями. Разом з компанією Egodoor пропонуємо поговорити про різноманітність сучасних міжкімнатних дверей.

Найпопулярнішим і, мабуть, традиційним матеріалом є натуральне дерево. Це дорогі, надійні, міцні і респектабельні двері. Це екологічний матеріал, який має потужну енергетику, що сприяє зміцненню біополя людини. Виріб виглядає дуже красиво, вселяє довіру, дарує тепло і спокій. За умови обережного поводження воно прослужить довго. Двері класичного стилю виготовляють зазвичай з масиву дерева. При всіх видимих ​​перевагах вони мають недолік - висока ціна. Однак, витративши на неї, господар ніколи не пошкодує про свою марнотратства.

На другому місці за популярністю знаходяться шпоновані двері, які можуть бути виготовлені практично в будь-якому стилі. На противагу попередній категорії вони коштують недорого, саме тому і користуються популярністю. Сьогодні з'явилися ламіновані двері, і споживачі вже встигли оцінити їх переваги. Вони недорогі, стійкі до механічних пошкоджень, вологостійкі і не бояться перепадів температур.

Також прийнято розрізняти двері за механізмами закривання / відкривання, і в цьому відношенні виділяють:
  •  Орні, тобто найпростіші, звичні двері, які є в будь-якому приміщенні. Вони можуть складатися з 1 або 2 полотен.
  •  Розсувні стануть прекрасним рішенням для невеликих кімнат. При відкриванні половинки рухаються паралельно стіні. Їх недолік - пропускають звуки, протяги.
  •  Маятникові двері - це ті, які відкриваються всередину і назовні. Раніше їх встановлювали тільки в громадських місцях, але сьогодні виробляють і для житлових будинків.
  •  Двері-гармошка або складні. Виглядають красиво і екзотично, однак, підходять не для всіх кімнат (можна ними обладнати гардеробну).

Говорячи про міжкімнатні двері, не можна не сказати кілька слів про самі модні, стильні і оригінальні двері - скляні. Сучасні технології дозволяють робити їх надійними, небиткими, наносити різні малюнки і тонувати в будь-який колір.
Автор: Ганна Медична
Украина | 20 Сентября 2016 | Просмотров: 2685 | квартира, Двери

Читайте также на эту тему: