Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 03 Декабря 2021    21:51:50
Главная » Новости » Житомир » Культура » 2008 » Апрель » 24 » 15:39:22

В Житомире прошел митинг памяти жертв Чернобыльской катастрофы. ФОТО

24 Апреля 2008, 17:14:49 9018 0

В Житомире прошел митинг памяти жертв Чернобыльской катастрофы. ФОТО Сьогодні, 24 квітня біля пам’ятного знаку “Чорний біль” відбувся мітинг пам’яті жертвам Чорнобильської катастрофи.

Мітинг скорботи присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та вшануванню пам’яті загиблих і померлих ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи відбувся і біля пам’ятного знаку по вул. Героїв Пожежних, що на Мальованці.

У Житомирі вшанували пам’ять 1-го Міністра України у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Георгія Готовчиця, поклавши квіти до меморіальної дошки на його честь.


Як повідомила «Журналу Житомира» прес-служба Житомирської облдержадміністрації, у рамках вшанування пам’яті загиблих учасників ліквідації аварії на ЧАЕС в області пройдуть панахиди, молебні, інші заходи. Передбачено впорядкування пам’ятників героям-чорнобильцям та прилеглих територій, висаджування біля них червоних тюльпанів. Відбудеться ціла низка просвітницьких та екологічних акцій.

фото Руслан Мороз, "За Житомир!"Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus