Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 18 Апреля 2021    00:27:23
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2015 » Ноябрь » 5 » 15:46:12

Проблема безпритульних тварин у Житомирі потребує комплексного вирішення, - Сергій Сухомлин   PR  

05 Ноября 2015, 15:46:12 2754 10

Проблема безпритульних тварин у Житомирі потребує комплексного вирішення, - Сергій Сухомлин У Житомирі волонтери австрійської організації “Four Paws” безкоштовно проводять стерилізацію вуличних тварин. 

Катерина Луцкевич займається цим вже три роки і зробила тисячі операцій, каже: працюють за європейським зразком і використовують сучасне обладання на препарати.

«Це препарат, яким користуються у всій Європі. Час дії наркозу близько 10-15 хвилин. Цього якраз вистачає, щоб ми встигли прооперувати собаку. Під час операції у неї повністю відсутня больова чуттєвість, тому це абсолютно гуманний спосіб прооперувати тварину», - каже волонтер, лікар ветеринарної медицини Катерина Луцкевич.

Стерилізацію проводять у спеціально обладнаному автомобілі, перед кожною операцією інструменти впродовж 15 хвилин очищують у спеціальному розчині, щоб уникнути будь-яких можливих ускладнень

«Ми намагаємось максимально знизити ризик їх появи шляхом використання стерильних інструментів, стерильного покриття та рукавичок. Кожен комплект для тврини індивідуальний. Кожній собаці ми колемо довготривалий антибіотик, який діє 48 годин і забезпечує захист тварини, а також комплексні вітаміни, препарати від глистів та вакцини від сказу. На рану накладається трирівневий шов з ниток, які розсмоктуються самі, тому після операції немає сенсу ще раз приводити тварину для зняття швів. Намагаємось створити після операції максимально комфортні умови у тепловому режимі, тому що наркоз викликає зниження температури. І щоб допомогти собаці перенести цей період більш легко, ми використовуємо місцеві обігрівачі», - розповідає Катерина Луцкевич.

Таких операцій команда “4 лапи” робить більше десяти на день, лише за тиждень волонтери стерилізували у Житомирі вже майже сотню собак. Координатор проекту 4 лапи в Україні Олександра Лісчишина розповідає: у Житомирі проблема безпритульних тварин стоїть достатньо гостро, але місцеві мешканці охоче допомагають волонтерам у її вирішенні.

«Взагалі наша організація працює по всьому світі, 12 офісів у всьому світі. Головний офіс у Відні, Австрія.  Україні ми працюємо з 2012 року, вже простерилізували 15 тисяч тварин. Ми працювали в 30 містах України, в деякі міста ми приїздили двічі, тричі, а Житомир зайняв перше місце, ми приїхали сюди вже четвертий раз. Приїхали ми сюди саме за підтримки Сергія Сухомлина та Олега Корха, які дали повністю всю підтримку і допомогли нам з проживанням, з харчуванням», - каже координатор проекту міжнародної благодійної організації “Four Paws” в Україні Олександра Лісчишина.

Житомирські захисники тварин постійно співпрацюють з австрійськими колегами, кажуть: волонтери роблять свою справу на совість, але цього недостатньо.

«Номер один - це стерилізація. І не раз на рік, а регулярно. Є в нас багато ідей та проектів на рівні міста, думаю, що з новою владою ми будемо тісно співпрацювати. Стерилізація має бути регулярною. Номер два - робота з населенням, робота зі школами, с підлітками, що з тварина дійсно треба поводитись гуманно. Стерилізувати, не ображати, і щоб все було добре. І третій пункт - на рівні закону», - наголошує голова Житомирської міської організації захисту тварин Олександра Мальник.

Перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин наголошує: проблема безпритульних тварин складна, для її вирішенні у місті має працювати комплексна програма

«Це достатньо складана робота і робота не на один рік. Не можна сказати, що за допомогою стерилізації цю проблему буде вирішено. Це проблема просвітництва людей, це робота з дітьми у школах, це чіпування домашніх тварин, щоб у людини не було думки просто викинути домашню тварину на вулицю. Це відповідальність людей, які живуть у місті перед цими тваринами. Часто їх просто викидають на вулицю. Це політика міста, і за досвідом європейських країн, при такому комплексному підході проблема вирішується за кілька років», - впевнений перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин.

Волонтери організації “Four Paws” працюватимуть у Житомирі до кінця листопада. Містяни можуть приносити на стерилізацію своїх домашніх улюбленців або обрати собі чотирилапого друга серед тварин, яким вже зробили операцію.

Прес-служба Сергія СухомлинаФотографии:
Проблема безпритульних тварин у Житомирі потребує комплексного вирішення, - Сергій Сухомлин

Тэги: Сухомлин, Житомир, Бродячие собаки

Новости партнеров
Комментариев: 10
Berserk80
1 Che (Berserk80)   • 17:18:43, 05 Ноября 2015 [Материал]

Сухоблин в моем дворе могут бегать только собачки милые такие бездомные. Если бегают дети, эти собачки их кусают, некоторые с клипсами. Добрые собачки по доброму кусают деток которые сами виноваты. Нефиг бегать во дворе где живут бездомные собачки. Дети их провоцируют.
Leonkrot
2 Виктор (Leonkrot)   • 17:59:47, 05 Ноября 2015 [Материал]

сильно загнул :)
Berserk80
3 Che (Berserk80)   • 18:05:16, 05 Ноября 2015 [Материал]

собачек жалко((
pashtetktc
4 Павел (pashtetktc)   • 19:41:43, 05 Ноября 2015 [Материал]

о, уже и здесь засветился!! ото быстрый дядько!! опомнились, что забыли про него в сегодняшней утренней новости http://zhzh.info/news/2015-11-05-25745 ?
только вот я не увидел "комплексного решения". стерилизация - это один из этапов. где сама программа? что она предусматривает? где речь о содержании беспризорных животных? или очередной раз поляпать языком? так он без костей. а пока ты, Сухомлин, будешь жевать сопли, толпы диких животных будут подвергать опасности город, которым ты хочешь порулить.. может, пора делом заняться а не втюхивать иностранный транспортный металлолом?
Їжачок
5 Брат Меньший (Їжачок)   • 22:42:15, 05 Ноября 2015 [Материал]

Як це вже набрибло! Цимбалюк щодня поливають брудом чи не на кожному кроці. Натомість Сухомлин -The Best!
KAPJICOH
6 Andrey (KAPJICOH)   • 23:27:52, 05 Ноября 2015 [Материал]

А кто она такая и откуда взялась? Я даже не знаю... Не слышал о ней до того самого момента пока она не стала И.О. мера.
Їжачок
9 Брат Меньший (Їжачок)   • 17:43:21, 06 Ноября 2015 [Материал]

Та яка різниця хто вона, питання в іншому...
KAPJICOH
10 Andrey (KAPJICOH)   • 21:15:15, 06 Ноября 2015 [Материал]

Давай лучше песенку споём: https://youtu.be/ZZWekT58_30 Подпевай. :) Вот думаю как мне это развидеть. :))
KAPJICOH
7 Andrey (KAPJICOH)   • 23:39:34, 05 Ноября 2015 [Материал]

Нужен обязательный учет и чипирование домашних животных. Наложение крупного штрафа на владельца собаки в случае если обнаружено, что собаку выгнали из дома. Кстати везде в мире бродящих собак умерщвляют если никто в течении некоторого времени их не забрал к себе из приюта. ИМХО, правильный подход, потому как какашки и болезни которые бродячие собаки разносят никто не отменял.
ashunya
8 Валерия (ashunya)   • 10:45:22, 06 Ноября 2015 [Материал]

самое подлое,гадкое существо на Земле -это человек,и нечего на животных бочку катить .Они не виноваты что люди их возьмут ,а потом выгоняют на улицы!Нужен умный подход к этой проблеме,другое дело что чиновники на этом только пиарятся ,а конкретно ничего не делают!Приют-это дело хорошее,только тут нужно серьёзно заниматься,а не речи толкать.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus