Журнал Житомира
Новости сегодня: Понедельник, 23.04.2018    08:55:24
2016 » Апрель » 509:45:37

На енергоефективних заходах Житомирщина заощадила 21,6 млн. грн - Машковський

На енергоефективних заходах Житомирщина заощадила 21,6 млн. грн - Машковський
05.04.2016
09:45:37
1900
1

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

В умовах зростання тарифів на енергоносії та необхідності зменшення залежності від природного газу, пріоритетним та стратегічним завданням є широке впровадження енергозберігаючих та енергоощадних заходів.

Головним у вирішенні питань підвищення енергоефективності на Житомирщині є системний підхід: заходи з комплексної термосанації будівель, переведення систем теплозабезпечення усіх сфер діяльності на альтернативні види палива та заходи, спрямовані на стимулювання населення до зменшення споживання енергоносіїв.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський розповів, що в минулому році комплексна термосанація проведена в 11 дошкільних закладах м. Житомира, будівлі Ново-Борівського будинку розвитку дитини «Казка» Володарсько-Волинського району, приміщенні навчально-виховного комплексу в с. Стрижівка Коростишівського району, дитячому садочку в с. Вереси Житомирського району та інших.

Про це "Журналу Житомира" повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

- Окрім того, протягом 2015 року на альтернативні види палива переведено 64 котельні різних форм власності, в результаті чого економія газу становить понад 3 млн. м3 на суму 21,6 млн. грн.», – зазначив керівник області.

На Житомирщині діє Програма стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки, у рамках якої передбачено відшкодування частини так званих «теплих кредитів».

Як отримати кредитні кошти на утеплення житла, встановлення котлів на альтернативних видах палива – читайте за посиланням.


Тэги: Житомирская область, энергосбережение, теплый кредит   
Объявление:
Комментариев: 1
Voice
1 soon2017 (Voice)   • 11:37:04, 05.04.2016
+1

заощадження по украински - не что иное, как вынужденное отключение промышленных предприятий и частных домохозяйств от газовых сетей и переход их на альтернативные источники отопления, обусловлено неподъемными тарифами на газ, а в связи с этим и внедрением энергосберегающих технологий. А так , как все эти предприятия являются частными, то вопросы підвищення енергоефективності это ,ничто иное,как точный расчет конкурентноспособности предприятия руководителем, а поэтому заслуга эта руководителя и отношения к машковскому никокого не имееет. А машковский, ко всему этому процессу, только примазался и отчитался.
У всех выходцев из бпп одна методичка по руководству- увидел (что хорошего сделали другие),примазался ,отчитался
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus