Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 18 Апреля 2021    14:46:38
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2016 » Апрель » 5 » 09:45:37

На енергоефективних заходах Житомирщина заощадила 21,6 млн. грн - Машковський

05 Апреля 2016, 09:45:37 2350 1 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
На енергоефективних заходах Житомирщина заощадила 21,6 млн. грн - Машковський

В умовах зростання тарифів на енергоносії та необхідності зменшення залежності від природного газу, пріоритетним та стратегічним завданням є широке впровадження енергозберігаючих та енергоощадних заходів.

Головним у вирішенні питань підвищення енергоефективності на Житомирщині є системний підхід: заходи з комплексної термосанації будівель, переведення систем теплозабезпечення усіх сфер діяльності на альтернативні види палива та заходи, спрямовані на стимулювання населення до зменшення споживання енергоносіїв.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський розповів, що в минулому році комплексна термосанація проведена в 11 дошкільних закладах м. Житомира, будівлі Ново-Борівського будинку розвитку дитини «Казка» Володарсько-Волинського району, приміщенні навчально-виховного комплексу в с. Стрижівка Коростишівського району, дитячому садочку в с. Вереси Житомирського району та інших.

Про це "Журналу Житомира" повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

- Окрім того, протягом 2015 року на альтернативні види палива переведено 64 котельні різних форм власності, в результаті чого економія газу становить понад 3 млн. м3 на суму 21,6 млн. грн.», – зазначив керівник області.

На Житомирщині діє Програма стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки, у рамках якої передбачено відшкодування частини так званих «теплих кредитів».

Як отримати кредитні кошти на утеплення житла, встановлення котлів на альтернативних видах палива – читайте за посиланням.


Тэги: Житомирская область, энергосбережение, теплый кредит

Новости партнеров
Комментариев: 1
Voice
1 soon2017 (Voice)   • 11:37:04, 05 Апреля 2016 [Материал]

заощадження по украински - не что иное, как вынужденное отключение промышленных предприятий и частных домохозяйств от газовых сетей и переход их на альтернативные источники отопления, обусловлено неподъемными тарифами на газ, а в связи с этим и внедрением энергосберегающих технологий. А так , как все эти предприятия являются частными, то вопросы підвищення енергоефективності это ,ничто иное,как точный расчет конкурентноспособности предприятия руководителем, а поэтому заслуга эта руководителя и отношения к машковскому никокого не имееет. А машковский, ко всему этому процессу, только примазался и отчитался.
У всех выходцев из бпп одна методичка по руководству- увидел (что хорошего сделали другие),примазался ,отчитался
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus