Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 05.06.2020    19:14:53
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2016 » Май » 23 » 14:39:36

Гранітні кар'єри можуть зупинитись через некомпетентність Обласної Ради

23.05.2016, 14:48:35 4402 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Гранітні кар'єри можуть зупинитись через некомпетентність Обласної Ради

19 травня в Житомирській Обласній Державній Адміністрації відбувся круглий стіл з приводу використання Житомирськими кар’єрами вибухівки марки «ЕРА». Це питання є досить болючим для місцевих підприємців і вже не одноразово ставало перешкодою для стабільної роботи щебнедобувних компаній.

«Замотивовані» місцевими бізнесменами, активісти «Самооборони Житомирщини» вкотре намагаються заборонити вибухівку «ЕРА». На цей раз інструментом такої заборони стала Комісія з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Житомирської обласної ради. На передодні, за ініціативи так званих «активістів», комісія прийняла рішення заборонити кар’єрам використання «ЕРИ» у Житомирському регіоні. На що трудові колективи кар’єрів відреагували обуренням. Адже ця «заборона» - крок до монополізації ринку вибухових послуг окремими корумпованими бізнесменами. Звичайно ж кар’єри проти, адже така монополія вплине на якість та вартість вибухових послуг, та знищить гірничодобувну галузь всього Житомирського краю.

Незрозумілими аргументами керуються Житомирські «самооборонівці», в черговий раз звинувачуючи саме цю марку вибухівки в «діоксиновій загрозі». Ще минулого року, ошукавши громадськість та депутатів, відомий організатор мітингів - Сергій Ткачук спровокував заборону «ЕРИ» Обласною радою. Однак, введені в оману депутати, усвідомлюючи що стали інструментом брудної гри місцевих ділків, відразу скасували заборону. Невгамовний «патріот» Сергій пригрозив провести дослідження в Інституті екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя, однак обіцяного не зробив. Натомість, виробник цієї вибухівки НВО «Павлоградський хімічний завод», зробив це дослідження і надав результати своїм споживачам. Жодних «діоксинів» не виявило, та це не зупиняє голослівних активістів звинувачувати «ЕРУ» у «загрозі Житомирському краю».

Контроль за якістю та безпечністю вибухових засобів, їх вплив на навколишнє середовище виконують спеціалізовані державні органи. Балакун-активіст Сергій Ткачук своєю «замотивованою» діяльністю штовхає депутатів обласної ради вийти за межі своїх компетенцій, та прийняти неправомірне рішення – заборонити, дозволену всіма відповідальними органами, вибухівку марки «ЕРА», тим самим підставити посадовців Житомирської облради під низку антимонопольних розслідувань та судових позовів.

З цього приводу, Начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Роман Анатолійович Крисюк запросив сторони до столу переговорів. Зібралися керівники 9-ти найпотужніших кар’єрів, головний еколог НВО «Павлоградський хімічний завод» та представники «Самооборони Житомирщини». До вирішення конфлікту долучились: Начальник управляння екології та природних ресурсів Войцешук Вадим Валерійович, інспектор екологічної інспекції Сергій Малярчук.

Після тривалої дискусії, вислухавши позицію усіх сторін, не отримавши жодних підстав для заборони вибухівки «ЕРА», Роман Крисюк підсумував: «Не допущу щоб безпідставні звинувачення вплинули на діяльність промисловості в регіоні. Для заборони того чи іншого засобу має бути законна підстава, а не припущення чи побоювання окремої особи. Ми діємо лише в рамках закону!»
 

 

 


Тэги: взрывчатка «Эра», карьер, Житомирская область
Комментариев: 4
Artmaker
1 Евгений (Artmaker)   • 15:05:40, 23.05.2016 [Материал]
-1

Вибухова новина!)))
MAS-ter
4 Mast (MAS-ter)   • 10:18:17, 24.05.2016 [Материал]
+1

Женя, Вам смешно, что в нашем воздухе будет больше токсичных веществ?
AlexIvanov
2 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 18:14:40, 23.05.2016 [Материал]
0

Крысюк он и в Африке Крысюк. Лучше скажи за какие средства живешь? Зарплата 1,500. Так что не умничай. Пора уже применять смертну кару для чиновников коррупционеров.
MAS-ter
3 Mast (MAS-ter)   • 10:15:35, 24.05.2016 [Материал]
+2

Воняет заказухой. Ибо нечего слушать этих проплаченных. Что знаю я? В Павлограде склад ракетного топлива. Когда утилизировали ядерные ракеты - все ценное забрали с Украины. А токсичное гавно- оставили. И это токсичное гавно по другому не утилизируешь кроме как взорвать. И на какой мне, чтобы это дерьмо взлетало в воздух в моей области?
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus