Журнал Житомира
Новости сегодня: Четверг, 19.04.2018    22:21:37
Журнал Житомира » Статьи » Житомир

Серіальна залежність покоління XXI століття

Серіальна залежність покоління XXI століття

Покоління XXI століття, яке живе у новітніх технологіях, у мережі онлайн насправді дуже сильно залежить від серіалів та фільмів. Науковцями доведено, що зараз залежність від перегляду фільму/серіалу рівносильна залежності поїсти. Ще гірше, коли ти набираєш купу їжі та сідаєш дивитися серіал. Це буде перший признак того, що у тебе починається депресія.

Зараз особливо підлітки стають серіалозалежними. Зазвичай, вони хочуть просто відволіктись від свого життя і викинути з голови усі проблеми, хоча б на 42 хвилини, доки йде серія. Навіть не помічаючи скільки годин пройшло, починається залежність. Дослідники з компанії Netflix довели, що жоден серіал не «зачепив» людину з першої серії.

Справжнє враження серіал викликає після другої, третьої, або навіть восьмої серії. Після цього зупинити процес вже неможливо. Ти повністю захоплюєшся тематикою та героями, які присутні у серіалі. Найжахливіше, що представляє собою ця залежність є те, що деколи підліток відчуває, що він ніколи не зможе мати те, що мають підлітки у вигаданому світі.

Також жінки потрапляють під вплив цієї залежності. Пропустити нову серію «Відчайдушних домогосподарок» стає катастрофою світового масштабу.

Для того, щоб цього не сталося, молоді матусі забувають про свої домашні справи, про маленьких дітей та про чоловіків. Для того, щоб не стати «серіаломаном» потрібно зайняти себе чимось. Наприклад, якщо ти дівчинка – сходи в спортзал, займись своїм зовнішнім виглядом. Це буде набагато краще, аніж сидіти перед екраном та заїдати свої проблеми. Якщо ж ти хлопчик – збери свою команду, почніть грати у футбол або, нарешті, порадуй батьків та візьмись за своє навчання.

Потрібно завжди пам‘ятати, що відволіктись переглядом серіалу це корисно, але не потрібно цим зловживати. Адже іноді, шляху назад немає.
Автор: Дарья Ковальчук
Житомир | 27.11.2016 | Просмотров: 822 | кино, Подростки, сериалы
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также:


Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов