Журнал Житомир инфо
УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 16.06.2019    12:07:03
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Як організувати весілля своєї мрії?

Як організувати весілля своєї мрії?
Ви хотіли б, щоб весілля було красивим, стильним, веселим і, головне, не справляло враження зробленого під копірку свята? Якщо Ви не хочете проведення банальних конкурсів, стандартних жартів ведучого, чи не хочете пам'ятати сотні завдань, які необхідно виконати, отримувати сотні дзвінків і листів від усіх підрядників під час організації та переживати за кожен їх крок, а замість цього, просто насолоджуватися кожною хвилиною найголовнішого дня у вашому житті, значить, вам треба професійна організація весіль та найкраще весільне агентство.
 

Як відбувається організація весілля?


Проведення першої зустрічі відбувається в зручний для вас час. Вона може відбуватися навіть увечері після робочого дня або на вихідних. Ви приходите на першу зустріч-знайомство, і розповідаєте про торжество, який мрієте, що хочете, і чого точно не хочете на своєму святі. Але найчастіше, пари говорять про те, що не знають, яким бачать своє свято, і чекають ідей і пропозицій від нас.

Організатори детально розповідають, як відбувається організація весіль в агентстві, про всі етапи і можливі підводні камені, які можуть зустрічатися на вашому шляху. Агенти показують і розповідають про організовані проекти, обговорюють подальший графік роботи та умови співпраці. Оптимальне рішення по підготовці вашого весілля - це весілля під ключ, яке має на увазі комплексну організацію агентством від А до Я.

Весілля під ключ включає:


    • підписання договору,
    • підбір майданчика,
    • підбір фото та відео,
    • розробка ідеї та стилістики,
    • вибір ведучого,
    • розробка програми,
    • розробка поліграфії,
    • вибір візажиста і перукаря.


Після підписання договору і внесення передоплати, починається організація вашого свята. Весільне агентство готує для вас детальний таймінг всієї роботи з підготовки та проведення вашого свята. Завдяки цьому документу Ви чітко будете розуміти, в які терміни надаються ідеї, коли замовляється поліграфія та продумується декор, коли і з ким проводяться зустрічі, а коли готується сценарій і програма. Саме подібний документ дає вам розуміння і впевненість в тому, що все під контролем, і ми все встигнемо.

Найчастіше підготовку починаємо з підбору місця проведення, адже це основне, від чого будемо відштовхуватися, розробляючи ідею. Але іноді буває так, що спочатку придумується ідея свята, а потім під неї підбирається ресторан або інший майданчик. Так відбувається, коли молоді чітко хочуть проведення свого свята в конкретній стилістиці, і для них саме стилістика - пріоритет.
 

Яка ідея весілля?


Далі розробляємо ідею. Зазвичай на це йде близько тижня, адже ми обробляємо заповнену вами анкету з докладною інформацією про вас і ваших очікуваннях. В результаті ми пропонуємо 2-3 ідеї, з яких Ви вибираєте одну, і яка в подальшому стає ключовою. У процесі підготовки вона неодноразово допрацьовується і видозмінюється.

Ідея часто диктує стилістику. Стилістика, декор і атмосфера дуже ретельно продумуються командою.

Визначившись зі стилістикою, починаємо готувати сценарій і всю програму. Це копітка робота, яка займає від тижня до місяця, а іноді навіть більше, в залежності від наявного часу в запасі. Крім ідей і пропозицій, в підготовці сценарію знадобиться деяка інформація і від молодят, наприклад, інформація про тост.

Паралельно зі сценарієм починаємо готувати і поліграфію - запрошення, рассадочние картки, дошку розсади та інше. Також в цей же період підбираються фотограф, відеограф, провідний, перукар і візажист. Це самі ключові фігури в цей день. Ті, на кого ні в якому разі не рекомендуємо економити. Ваш зовнішній вигляд - запорука успіху всього свята, фото і відео назавжди залишаться вашої єдиною матеріальною пам'яттю про цей день, а ведучий - той, хто може зробити проведення вашого весілля, як справжнім святом, так і хаосом.

 

Які бувають стилі на весіллі


Стилів існує маса. Найпопулярніша стилістика проведення - це класична європейська в різній колірній гаммі. Найчастіше проводяться в бузковому, персиковому, рожевому кольорі або у відтінках Тіффані. Головним кольором 2015 го року став відтінок Марсала. Marsala - бордовий відтінок з коричневим подтоном, названий на честь сицилійського десертного вина.

Більш сміливі пари готові організувати своє свято в морському стилі, в стилі барбі і кена, в стилі рустик, в стилі графічного дизайну, лебедина або навіть за мотивами Джеймса Бонда.

Нещодавно стало популярним серед пар робити нестандартні формати. Наприклад, весільний квест. Такий формат може бути як повноцінною частиною свята, так і оригінальним парубочим або девичником. Це ціла пригода в ігровій формі, щоб показати знаменні місця і події, які переживала пара. Найчастіше навіть проведення квесту відбувається в певній стилістиці, а сценарій прописується за мотивами, наприклад, улюбленого фільму або книги.

Також останнім часом стало популярним проведення весілля у себе вдома, звичайно, якщо дозволяє простір - є велика, красива територія, є будинок з повноцінною кухнею та санвузлом. До речі, за кордоном часто вдаються до такого формату. Крім очевидної економії, організація весілля в будинку дозволяє зробити свято більш душевним і сімейним, адже це ваша територія, тут все «про вас». Також тут ви можете самі планувати час проведення монтажу, саунд-чеків, розміщення столів, які не підв'язуючи під роботу ресторану в підготовці і проведенні свята. У такому варіанті у вас буде менше табу при організації.

 
Автор: Ольга Річкова.
Украина | 14.03.2016 | Просмотров: 1785 | Свадьба, праздники
Обратите внимание:
Комментариев: 1
MayaMaya
1 Maya (MayaMaya)   • 00:29:01, 07.12.2016
0

А важкий дим http://vip-disco.com/ - це ж просто маст хев для першого танцю.

Читайте также:


Другие новости сегодня:

Загрузка...