Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Город » Admin » 2010 » Август » 19
Admin В Житомире разыграли Кубок по флаг-футболу. ФОТО

Admin


Оценка: 5/5 Голосов: 1

В Житомире разыграли Кубок по флаг-футболу. ФОТО

19 Августа 2010, 10:24:21 5769 0.0 0

Обладателями кубка Житомира по флаг-футболу ("облегченная" версия американского футбола) стали "Киевские Славяне". Они уверенно одолели всех соперников. Второе место заняли так же гости - "Винницкие Волки". Хозяева поля, «Житомирские вепри» стали лишь третьими.

Игры были захватывающими и интересными. Для непосвященных большая часть из того, что происходило на поле оставалась загадкой. Но таких почти не было.

Кубок Житомира по флаг-футболу прошел в субботу, 7 августа, на футбольном поле агроэкологическая колледжа, на Крошне. Соревновались четыре команды.

Вхід на стадіон житомирського агрокледжу
 Вони зіграли по колу, по два тайми. Через спеку було вирішено скоротити тайм до 15 хвилин.
той самий м'яч
 Флаг футбол — це різновид американського футболу, де заборонені жорсткі контакти і грають без захисту. Замість нього на поясі кріпляться два прапорці. Якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м'ячем використовується жорсткий контакт, то у флаг-футболі достатньо зірвати з гравця прапорець.
Ті самі стрічки, які потрібно зірвати з поясу аби зупинити гравця
 Все інше - як у справжньому американському футболі - напруга, боротьба за м'яч, різні хитрощі.
Отак все починається)
Передача м'яча
Передача
Спроба вирвати стрічку провалилась.
 А щодо результату, то тут все закономірно. Принаймні так вважає капітан житомирскої команди Андрій Гусарін:
- Ми поки що не надто сильні. «Вовків» ми взагалі лише раз змогли обіграти, та й то минулого року. Це надзвичайно потужна команда, одна з найкращих в Україні взагалі. З киянами досить непогано провели зустріч. Але це дружній турнір, тому головне не перемога, а участь. «Ховрахи» - це взагалі любителська команда, але мені їх гра дже сподобалась. Хлопці робили на полі все можливе і неможливе для перемоги. Вони привнесли в змагання дуже багато позитиву і гарного настрою.
Кияни обговорюють стратегію гри проти "Вепрів"

Грати у флаг-футбол можуть навіть діти
- Змагання пройшли дуже навіть непогано. Я думав, що буде набагато гірше. Бо ж було значно менше учасників, ніж торік. Але кожен боровся до останнього і викладався на повну. Сподобалась гра киян, «Вовки» набагато краще зіграли. Все вийшло набагато краще, ніж очікувалось, - вважає Андрій Гусарін.
З м'ячем - Житомирські ВеприВ найближчих планах «Житомирських вепрів» — купівля екіпіровки частиною команди. Наші хлопі також збираються грати легіонерами за «Вінницьких Вовків» в американський футбол. А з флаг-футболу на початок наступного року відбудеться новий чемпіонат.
Ось так Вовки граються із суперниками)
Зараз "Вепри" відпочивають на літніх канікулах. Вже восени вони продовжать тренуватись на полі біля 26 школи (Богкнія, Європейський університет).

- Ми запрошуємо всіх, кому цікавий американський футбол, прийти на тренування і спробувати свої сили. Будемо раді всім. Вік, ріс, вага не мають ніякого значення, - каже Андрій Гусарін.

автор фото Сергей Роздум Rozdumfoto.blogspot.com

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо