Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » asus » 2011 » Январь » 17
asus У Росії хочуть ввести податок на повітря

asus


Оценка: 2.7/5 Голосов: 11

У Росії хочуть ввести податок на повітря

17 Января 2011, 21:07:16 2802 2.7 8

Атмосферне повітря можуть прирівняти до природних ресурсів, таких як вода і корисні копалини.

Держдума Росії незабаром може розглянути законопроект, згідно з яким атмосферне повітря прирівнюється до природних ресурсів, таких як вода і корисні копалини, а за його використання промисловими підприємствами у технологічних процесах повинна стягуватися плата.

Проект відповідного закону був внесений у нижню палату російського парламенту Липецькою обласною радою депутатів, він направлений на розгляд думського комітету з природних ресурсів, природокористування та екології.

Законопроектом пропонується внести до другої частини Податкового кодексу поправки, що передбачають плату за споживання атмосферного повітря юридичними особами для виробничих потреб, а також за видачу дозволу на це.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що російське природоохоронне законодавство детально регламентує порядок використання компонентів природного середовища. Проте "відзначається відсутність єдиного правового підходу і пробіл законодавства в частині споживання атмосферного повітря як компонента природного середовища".

"Разом з тим атмосферне повітря - життєво важливий компонент навколишнього середовища - інтенсивно експлуатується в процесі господарської діяльності. Атмосферне повітря необхідне для спалювання твердого, рідкого та газового палива в будь-яких технологічних процесах. Утворені при цьому викиди парникових газів відіграють провідну роль у формуванні сукупного викиду парникових газів в РФ ", - йдеться в записці.

Липецькі депутати нагадують, що Кіотський протокол зобов'язує Росію обмежувати і скорочувати викиди парникових газів, зокрема, шляхом сприяння лісовідновлення, впровадження екотехнологій. Прийняття законопроекту, на їхню думку, створить економічні умови для вдосконалення технологічних процесів та зниження викидів парникових газів.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 8
БандЕрос
1 ЕросБандерос (БандЕрос)   • 12:49:34, 18 Января 2011 [Материал]

Ще трошки і за "ПУК" платити доведеться...
3DSchuminator
3 Michael Schumacher (3DSchuminator)   • 13:55:51, 18 Января 2011 [Материал]

а для населения будут квоты. Не более 5-ти раз "ПУК" и одного раза "ПУУУУК" в сутки на человека :)
sender
2 Алексей (sender)   • 12:54:20, 18 Января 2011 [Материал]

Дивлячись що вони в повітря викидують.
telefon
4 джавахарлал нюру (telefon)   • 14:52:03, 18 Января 2011 [Материал]

Да-а-а-а! Круто !
А теперь США будет иски подавать: Россия свои воздушные квоты повытягивала, а сейчас за наш воздух принялась! В атмосфере же задвижек не поставишь!
А как быть с заграничными заводами, которые в 100 метрах от российской границы воздух используют. А ветер в это время из России...
Чем-то эти идеи похожи на идеи киевского Космоса.
lakmus
6 Олег (lakmus)   • 20:13:04, 18 Января 2011 [Материал]

А разве США сами не "положили" на этот договор?
rozdum
7 Sergey Rozdum (rozdum)   • 21:53:15, 18 Января 2011 [Материал]

США якраз глибоко на цей договір ложили. Вони ж найбільше газів і викидають в світі. Тому договір їм не вигідний і США не приєдналась до протоколу(
telefon
8 джавахарлал нюру (telefon)   • 22:27:05, 18 Января 2011 [Материал]

Ребята, да я это не всерьёз! Это, чтобы показать идиотизм "налога на воздух"...
chrysler
5 Anatoly (chrysler)   • 17:39:25, 18 Января 2011 [Материал]

Да мы живем в сказке... как у Чиполлино: и налог на воздух, и налог на дождь...


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо