Живой Журнал

Житомир » Город » Admin » 2011 » Апрель » 6
Admin Работники горсовета подметают в Житомире улицы. ФОТО

Admin


Оценка: 3.0/5 Голосов: 2

Работники горсовета подметают в Житомире улицы. ФОТО

06 Апреля 2011, 14:36:20 3282 3.0 5

Сьогодні працівники управлінь житлового та комунального господарства міської ради вирішили самостійно взятися до очищення територій, закликаючи до співпраці й житомирян. І почали із Київського шосе. Адже це – головний в’їзд у Житомир, візитівка та обличчя міста.

Однак, мало хто із житомирян (принаймні тих, біля приватних секторів яких здійснювалося санітарне прибирання та вирізування зайвого гілля) взялися до роботи, інформує Репортер Житомира Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради."

Світлана Пивоварова, начальник управління житлового господарства міської ради: "Сьогодні відповідно до розпорядження міського голови Володимира Дебоя та рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради ми розпочали загальноміський суботник з метою унормування стану міста до початку Пасхальних свят. До роботи задіяні комунальні підприємства, управління комунального та житлового господарства, представники КВЖРЕП №9, солдати військової частини. Таким чином ми подаємо приклад людям, щоб вони не залишалися байдужими і допомагали очищувати місто від сміття».

Як це було:
До прибирання долучилися й солдати війської частиниМайстер-клас по прибиранню міста від Світлани Пивоварової :)))


Репортер Житомира

Прикреплённые изображения:
Admin Работники горсовета подметают в Житомире улицы. ФОТО
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 5
иноходец
1 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 14:27:52, 07 Апреля 2011 [Материал]

Спасибо что солдатам помогли.....
fedo
2 Леонид Иванович (fedo)   • 23:20:42, 13 Апреля 2011 [Материал]

Ну, наконец-то, нашли работнички занятие ... Этим надо систематически заниматься, три раза в день!
Graal
3 Роздільський (Graal)   • 05:43:10, 14 Апреля 2011 [Материал]

Чергова ХА-ХА: приказуХА-показуХА. А той самий час у дворах жеківськими пенсіонери-прибиральники разом зі спитими напімбомжами спалюється сміття у самих вікон багатоповерхівок разім з окурками, поліетиленом і іншим дрантям. Замість вивезення сміття йде його спалювання а потім викидається у баки зі сміттям. На більше грошей немає: збираємо на нову шикарну машину мера в обмін на своє здоров’я та здоров’я наших дітей.
SlonS
4 Гоша Путятенський (SlonS)   • 11:48:12, 14 Апреля 2011 [Материал]

Сенсація! Бігборд -20% і Півоварова на передньому планаі... ШОК!
bujhm1986
5 Ставленик олігархічний кланів (bujhm1986)   • 12:39:45, 14 Апреля 2011 [Материал]

нашли где убирать, идиоты, там солдаты и местные жители убираю постоянно. Лучше бы вышли в гидравличечкий парк, там работы непочатий край!


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо