Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Пятница, 27 Мая 2022    20:52:52
Житомир » Мой блог » ПривидзГаю » 2011 » Сентябрь » 15
ПривидзГаю Мочить хохлів в Інтернеті – єсть така робота

ПривидзГаю


Оценка: 2.9/5 Голосов: 15

Мочить хохлів в Інтернеті – єсть така робота

15 Сентября 2011, 21:35:09 2014 2.9 59

Слава (Russian Federetion): "Все укры – нация неполноценных, вместе с национальным символом Вурдалаком Шевченко”. Хто такі полюцери і хто їх утримує...

Іноді навіть почуваєш до них щось на кшталт співчуття. Як уявиш собі цю нудну, рутинну працю! Ось вони сідають за свої комп’ютери, заходять у Мережу, відкривають "підшефні” сайти й починають "спілкуватись”. Мета "спілкування” проста – "мочити” опонентів або ідею, яку ті сповідують, і, навпаки – "розкручувати” (по-вченому кажучи, формувати позитивний імідж) того, на кого працюєш.

Звісно, якийсь час може це й цікаво. А якщо займатись цим із дня в день? Попри наявні в такій роботі елементи творчості, поливання брудом – воно і є поливання брудом. Навіть якщо називаєш себе блогером чи спамером, є й інше слово, що починає дедалі більше приживатися – полюцер (від англійського pollute – забруднювати, засмічувати). Відповідно, те чим займаєшся, як його не облагороджуй – pollution. І перекладати не треба.

При цьому є, так би мовити, полюцери внутрішнього вжитку. Ці займаються суто українськими "розбірками”, залежно від штабної приписки. Відповідно, "мочать” ту, яка "працює”, – "онанія” чи "професора” – та, навпаки, "розкручують” свого, білого й пухнастого замовника. Але про них – іншого разу...

"Пишу вам, у ваш Бандерштат…”

Сьогоднішня історія стосується, так би мовити, фахівців міжнародного масштабу. Cайт УНІАН як один із лідерів серед новинних Інтернет-ресурсів давно став "підшефним” для людей згаданого фаху з однієї дуже сусідньої країни. Рівень літературної та політичної майстерності, звісно, різниться, але функція одна – "мочити” "хохлів”, бандерівців, "Юща”, а, загально кажучи, Україну та все, що дає їй можливість ідентифікуватися як незалежній країні. Зі зразками цієї творчості кожен бажаючий може легко ознайомитися в коментарях практично під будь-якою публікацією на тему українсько-російських взаємин. Міняються ніки, тобто псевдоніми "авторів”, адреси, регіони, звідки нібито пишуться коментарі. Незмінною залишається лише тональність, термінологія та висновки – "хохли крадуть газ, "хохли – це бандерівці”, "оранжоїди”, править ними "помаранчева чума”, і скоро всі вони там, у своєму Бандерштаті, нарешті загнуться.

Звісно, хтось візьметься переконувати нас, що все це народна Інтернет-творчість. Мовляв, громадяни сусідньої вільної, демократичної країни, очолюваної найдемократичнішими у світі президентом та прем’єром, висловлюють свою "стурбованість” та "занепокоєність” долею практично рідної їм України. Однак досить витратити годину-другу на аналіз адрес, стилістики й типових прийомів цієї "творчості”, аби переконатися, що це не так. Словесні штампи, своєрідна лексика та "вуха”, які періодично вилазять з таких "коментів”, безпомилково вказують, хто займається цією "творчістю”.

І не так уже й важливо, де сидять її "автори” – на Луб’янці, десь під Москвою чи в російській глибинці (дякувати, сучасні комунікації дають для цього всі можливості). Байдуже, і де саме вони отримують свій "гонорар” – безпосередньо в "органах”, у бухгалтерії фірми, що формально не має жодного відношення до них, чи в PR-агентствах, що працюють на підряді. Важливо лише, що це не поодинокі ідейні "ентузіасти” (з "любові до мистецтва” таку роботу апріорі ніхто не потягне), а націлені на конкретний результат люди, технічно й фінансово забезпечені, з чіткою системою організації праці та продвинутою технічною базою.

Як це робиться
Отже, група людей працює на "нашому” напрямку. Хтось сидить у "конторі”, хтось, доглядаючи дитинку, трудиться дома, хтось поєднує роботу маркетолога чи рекламіста з "коментуванням”. У кожного – десяток-півтора постійних ніків, та ще, залежно від ситуації, можна згенерувати їх необмежену кількість.

Наприклад, такий собі Filipppok... Пише в стилі : "Автор статьи или идиот, или хорошо проплачен бандой Ющенко”.

А ось – просто "Слава”: "Вы типичные свидомые укрожлобы, страдающие от собственной втросортности. Все же укры – нация неполноценных, вместе с презом Пчеловодом и нац. Символом Вурдалаком Шевченко”.

Ось – Serg : "Недавно тут трех хохлов видел – рожи еще те… тупые… тупые…”

А ще бувають "Мститель”, "Циник», "Арий Зороастр”, "Капец Хохляндии” та багато інших. Спочатку, десь рік тому, підписувалися своїми ніками, але вказували при цьому українські міста. Ми поставили ідентифікатори, завдяки чому комент міг виглядіти приблизно так: "Сергей, Луцк”, а далі, в дужках, комп’ютер визначав – "Russian Federation”. Почали обурюватися, потім змирились і вже не придурювались зі зворотними, начебто українськими, адресами.

"Підшефний” сайт (у даному разі – УНІАН) відстежується нашими друзями-"полюцерами” постійно. Відверто кажучи, не знаємо, моніторять вони всі публікації чи ні, але, поза сумнівами, ключовими є слова типу "Медведєв”, "Путін”, "Кремль”, "Росія”. Прийоми, за якими наші "полюцери” ведуть "полеміку”, особливою різноманітністю не відзначаються.

Одна категорія коментаторів "мочить” у лоб. "Афтар – Вы балбес!» Простіший варіант: "Автор – мудак!” Або так: "Залезь обратно в свой схрон, чмо бандеровское”. Крапка.

Інші, так би мовити, косять під інтелігентів. І, відповідно, вдаються до історичних екскурсів, філософських узагальнень, підводять під "коменти” світоглядну базу. Наприклад, так: " В ЕС примут Украину только вслед за Косово, а косовары в Европе нужны только, чтобы мыть посуду и гальюны. Эх, Вы, а рветесь в ту же ЭУРОПУ!» Або так: «Когда еще родится поколение с полноценным высшим образованием на украинском языке, глядишь, и индустрия рухнула. Так что все комментарии наркоманов от диктатуры украинского языка надо читать как диагноз. Все, кто втаптывает русский язык, уйдут на удобрения».

При цьому один і той самий полюцер застосовує в «дискусії» набір з кількох ніків, маючи, таким чином, можливість для маневру. Приміром, якщо «дискусія» за участю полюцера-"інтелектуала” зайшла в небажане русло чи аргументи опонентів виявились переконливішими, полюцер виходить "в ефір” від імені такого собі "жлоба”, накидаючись з матюками на опонента (типу того самого "залезь в схрон…”) і, таким чином, зриває "дискусію”.

Чи координується робота полюцерів? Судячи з того, що "лінія партії” (Центру чи хоч як це називайте), попри всі творчі відхилення, більш-менш простежується, – так, координується. Джерела в російських PR-агентствах, знайомих з такими «підрядами», також засвідчують це. Координатор групи розсилає щось на кшталт темників, відомих в Україні з кучмівських часів. Ними "полюцери” й керуються, забезпечуючи ту саму "лінію”. Це можна простежити на кожній темі, очевидно, визначеній тамтешнім Центром як "важная и актуальная”.

Приміром, газовий конфлікт цьогорічної зими. Спершу "звідти” пішли месиджі: ага, догралися, бандерівці (стилістичні нюанси, звісно, варіювались), тепер позамерзаєте там, у своєму Бандерштаті (Хохляндії тощо). Коли стало зрозуміло, що не позамерзаємо, напевно, надійшов новий "темник”, оскільки основним аргументом стало щось на зразок: "А, то ви ще й накрали собі про запас?” Паралельно "розроблялася” тема – "Через вас вся Європа замерзне”. Коли, зрештою, вдалося досягти домовленостей і газ пішов до Європи, у хід пішла теза: "А заплатити за куплений газ ви все одно не зможете!” Після того ж, як стало видно, що таки "зможемо”, аргументів забракло, і тему, очевидно, згідно з новими "темниками” вирішили присушити. Звичайно – до певного часу.

А ось ситуація з годинником Патріарха Кирила. Після того, як у Інтернеті Патріарх засвітився зі своїм годинником вартістю під 30 тисяч євро, "народні” коментатори заволали: фальшивка, монтаж («Все это – жидобандеровский фотошоп и католический оптический обман»). Коли стало зрозуміло, що не монтаж, пішла в хід теза: "Дешева китайська імітація, насправді годинник не такий дорогий”. Теза виявилася непереконливою. Тож, не виключено, Центр її відкликав. З’явилась інша: "Годинник Патріархові подарували, то чому його не носити?» Теж не дуже переконливо, принаймні, зважаючи на гнівне засудження Патріархом розкоші в усіх її проявах у його публічних виступа у Києві. Витягли іншу тезу: "Та ви на своїх святих отців подивіться” («Эй вы, шушера, повторяю свой вопрос – стоимость часов вашего хозяина, быстро, в студию!»). І пішло-поїхало….

Ну, а коли напруга спадає, так би мовити, матеріал відпрацьовано, з’являється, хтось під ніком із серії "простого як двері” користувача з народу й підсумовує: «Чаво мусолить? Гавно вопрос».

Значить, пішов на іншу тему.

Як "казахи” Президентові Медвєдєву підтримку в Україні забезпечили

Окрім продукування "коментів”, наші північно-східні спамери, чи полюцери, мають ще одне завдання – формувати громадську думку за допомогою Інтернет-опитувань. Як ви здогадуєтеся, це коли на якомусь сайті з’являється запитання на кшталт "Чи підтримуєте ви дії Росії в газовому конфлікті з Україною?”... Тут від спамера-полюцера не вимагається навіть мінімуму інтелектуальних зусиль: лише відшукай потрібну кнопку ("Так, підтримую…”) і натискай на неї, доки твій голос зараховуватиметься (залежно від ступеню захисту, це може бути й одне "так, підтримую”, а може й безліч таких "таків”).

На одному з опитувань ми й "нарвалися” на наших великоруських спамеро-полюцерів.

12 серпня на сайті УНІАН ми запропонували нашим відвідувачам відповісти на запитання "Як Ви оцінюєте заяву Медвєдєва щодо України? ” Інтернет-користувачі могли висловити свою підтримку заяви ("Позитивно, усе правильно сказано” або "Загалом позитивно, хоча за формою це було грубувато”), її несприйняття ("Негативно, це чергова антиукраїнська кампанія” чи "Загалом негативно, хоча частково він має рацію”), або іншу позицію ("Не читав і не дивився”, "Не знаю”, "Мені байдуже”, "Свій варіант”).

Опитування було запропоновано пізно ввечері. А вже на ранок наступного дня ми побачили, що проголосувало майже 7 тисяч відвідувачів. При цьому майже 80% учасників опитування відповіли: "Позитивно, усе правильно сказано”.

М’яко кажучи, ми здивувались такій позиції відвідувачів нашого сайту. Не перший день працюючи в Україні й знаючи реальні політичні настрої людей, просто не повірили такій "одностайній” підтримці дій Кремля.

Щось тут не так.

Стали розбиратися, що до чого.

Виявилося: практично всі голосування (95%) на користь позиції Кремля були зроблені з однієї адреси – 212.116.245.54 "Пробили” по наявних базах даних. Виявилось, у… Казахстані.

Що б це означало?

Можна припустити, що в цій країні, за три тисячі кілометрів від України, політично освічена публіка настільки переймається українсько-російськими відносинами, що практично цілодобово сидить біля комп’ютера й активно голосує. Але чому тоді всі тисячі політично активних казахів сидять на одному комп’ютері?

З’ясували, кому належить ІР-адреса. Виявилося, рекламному агентству STYX &Leo Burnett з офісом в Алмати. Знайшли телефон, додзвонилися. Керівництво агентства та фахівці IT-відділу були вельми здивовані нашому повідомленню про їхню участь у голосуванні. Нас запевнили, що ніхто такими речами не займається, і, очевидно, їхню адресу використали "в темну”. Зізнатися, особливих сумнівів у цьому в нас немає, оскільки треба бути дуже недалекоглядним, аби фальсифікувати голосування з власного комп’ютера. Тим більше, технічно аніскільки не складно "покористуватися” чужою ІР-адресою, сидячи за тисячі кілометрів. Я не я і ручки не мої...

Значно реальнішим є інше: результати голосування забезпечують саме герої нашої сьогоднішньої розмови. При цьому, звісно, ніхто реально не натискає на потрібну кнопку тисячі разів – це робить так званий "робот”: конкретному комп’ютерові з "портом приписки” в казахському сегменті Інету задається алгоритм голосування, і машина собі "голосує”. До речі, з непоганою швидкістю – три голоси за секунду.

Таки недаремно хлопці хліб їдять!

Як було діяти? Можна було заблокувати суперактивну казахську IP-адресу. Але іноді, погодьтеся, корисно зробити не той крок, якого від тебе чекають. Так би мовити, діяти асиметрично. Вирішили провести експеримент, до яких зазвичай не вдаємося. А саме: поміняти місцями варіанти відповідей і змусити тим самим кремлівського "робота” працювати проти Президента Медвєдєва. Заодно, думалося, перевіримо, наскільки наші невидимі прокремлівські "друзі” уважні. Не можуть же вони тупо сидіти весь час біля комп’ютера й похвилинно стежити за "правильністю” голосування. Запустили, напевне, "робота” та й п’ють собі каву чи гуляють десь по сайтах з "полуничкою”. А отже, далеко не відразу помітять, коли щось піде на за планом. Зробили навіть ставки: за найоптимістичнішим прогнозом, вони мали прокинутися через півгодини, за найпесимістичнішим – за дві години.

Відверто зізнаємося, недооцінили ми наших "друзів”.

Кремлівські "казахи” "перебудувались” за 1 хвилину 52 секунди. За цей час "робот” хутенько переключився з кнопки, на яку його було запрограмовано (ще б пак, тепер тут стояла відповідь "Негативно, це чергова антиукраїнська кампанія”), на іншу, "правильну” кнопку, і з тією ж швидкістю (три кліки на секунду) став молотити голоси на підтримку Медведєва.

Усе-таки треба віддати їм належне, недаремно наші голосувальники хліб їдять!

Ще якийсь час голосування на сайті тривало. Але воно після наших експериментів, зрозуміло, уже не віддзеркалювало реального стану громадської думки. Тому ми припинили його. Сьогодні ж, анулювавши всі "накрутки”, що були зроблені під час голосування, ми можемо повідомити реальні результати опитування станом на вечір, 15 серпня.

Отже, у голосуванні взяло участь понад 27 тисяч відвідувачів сайту УНІАН, 63% респондентів вважають медвєдєвський лист до Ющенка продовженням антиукраїнської кампанії, а 25,9%, на противагу їм, переконані, що Президент Росії написав правильного листа. Саме таке співвідношення є реальним віддзеркаленням думки відвідувачів сайту УНІАН.

Принагідно приносимо свої вибачення людям, котрі протягом двох діб не могли бачити реальних результатів голосування. Ми отримували чимало дзвінків, СМС-повідомлень з питаннями про те, чи не фальсифікуються кимось результати. Тепер ви маєте відповідь і знаєте, хто це робив.

Так воно, жити поруч з імперією…

Які висновки з цього можна зробити?

По-перше, благородною з точки зору Кремля справою, тобто "мочиловом” хохлів у Інтернеті, не просто займається значна кількість людей. Вони роблять це системно, добросовісно й практично цілодобово.

Водночас, по-друге, так само можна зробити висновок: певною мірою вони все таки намагаються діяти обережно, напролом не йдуть. Адже, відверто кажучи, технічно нескладно використати не казахський proxy-сервер, аби з нього закидати липові голоси на сайт агентства, а наш, український. Але вони цього не роблять. Очевидно, побоюються, що тут, в Україні, їх можна буде швидше вивести на чисту воду. Добре, є хоч такі побоювання.

І нарешті, висновки, так би мовити, ширшого характеру.

Як каже один відомий політолог, нам, на жаль, не поталанило жити поруч з імперією. Що б ми не робили, вона, поки існує, ніколи не залишить нас у спокої. Усіма способами, усіма частинами тіла, "хоч тушкою, хоч чучелом”, застосовуючи всі наявні технічні можливості, вони пхатимуть носа до наших справ і домагатись того, аби ми у своєму домі жили так, як вони того бажають. Інтернет у цьому сьогодні відіграє особливу роль. На Інтернет-форумах значною мірою формується громадська думка, виробляється позиція тих, кого зараховують до груп впливу в соціальному середовищі. Тому, поставивши на службу владі друковані й телевізійні ресурси, вони прийшли в Інтернет. Його можливості дають можливість уже не лише для зомбування росіян, а й для того, щоб грати на нашій території. І вони грають.

Колосальні ресурси кидаються на те, аби створити враження, що мільйони російських Інтернет-користувачів дружно підтримують політику своєї державної влади та гнівно засуджують тих, хто в Україні намагається відбитися від "дружби” Кремля. Вони намагаються переконати нас, що капітан з Рязанського десантного училища, учитель із Санкт-Петербурга, лікар з Костроми, менеджер з продажу мила з Іркутська живуть винятково тим, що відновлюють сексуальну енергію за рахунок пропагандистської сублімації в суперечках з українськими візаві. Усі ці люди, мовляв, о жах, метають блискавки на адресу тих, хто знищує російську мову в Україні чи виганяє російський флот із Севастополя, а при слові «Крим» узагалі впадають в істерію, буйство.

Двадцять чотири години на добу вони займаються цим.

Як діяти?

Зізнатися, автор цих рядків не має чіткої і вичерпної відповіді. Очевидно лише те, що адекватність відповідей насамперед залежить від нас, журналістів, політиків, політологів та політтехнологів, соціологів, нарешті, будемо називати речі своїми іменами, працівників спецслужб, котрі мають довести, що ці служби в нас таки є. Автор пропонує цей матеріал вважати лише початком розмови.

Ось і зараз, можете не сумніватися, ви ще не дочитали ці рядки до кінця, а наш полюцер сидить собі за тисячі кілометрів і пише коментар нібито від вашого імені.

"Есть такая работа…”

Олександр Харченко, головний редактор УНІАН

Прикреплённые изображения:
ПривидзГаю Мочить хохлів в Інтернеті – єсть така робота
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 59
wowa
1 житомирянин (wowa)   • 21:50:17, 15 Сентября 2011 [Материал]

вот недавно смотрел передачу о выдающимся конструкторе вертолётов Сикорском . Родился и вырос он в Киеве , но потом уехал в США и там сделал множество конструкций первых вертолётов, открыл свой бизнес и некоторое время был МИРОВЫМ ЛИДЕРОМ в вертолётостроении . Он является одним из первопроходцев в этом деле и его идеи живут и сегодня .
Так вот , Сикорский был патриотом российской культуры .... Сегодня на его Родине , на Укране нет даже памятника ему ...
Зато УПА ..... херои .... херовы ....
................
Пардон , памятник ему всё таки есть в Киеве ... Не всё так плохо , простите . Но мой долг видимо был 6 напомнить людям о этом человеке .
Нескучный
13 Игорь (Нескучный)   • 22:18:13, 15 Сентября 2011 [Материал]

В России тоже нет.
ПривидзГаю
15 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:20:01, 15 Сентября 2011 [Материал]

Зараз Вам напевно будуть закидати щось накшталт такого "Росія не його Батьківщина". :)
wowa
23 житомирянин (wowa)   • 22:26:25, 15 Сентября 2011 [Материал]

Россия его Родина ! Украина была в составе Российской Империи .
ПривидзГаю
25 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:28:32, 15 Сентября 2011 [Материал]

У сучасній Росії є йому пам'ятник?
wowa
32 житомирянин (wowa)   • 22:33:31, 15 Сентября 2011 [Материал]

есть , в Киеве
ПривидзГаю
33 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:35:24, 15 Сентября 2011 [Материал]

Тобто для Вас Київ - це Росія? Зрозуміло.
wowa
19 житомирянин (wowa)   • 22:23:22, 15 Сентября 2011 [Материал]

Я дописал , памятник ему всё же есть ...
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%98%D0%B3%D0%BE%D1%80% D1%8C_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
ПривидзГаю
20 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:25:00, 15 Сентября 2011 [Материал]

Мовою оригіналу "И́горь Ива́нович Сико́рский (англ. Igor Sikorsky, 25 мая 1889, Киев, Российская империя — 26 октября 1972, Истон, штат Коннектикут, США) — русский[1][2] и американский авиаконструктор, учёный, изобретатель, философ. Создатель первых в мире: четырёхмоторного самолёта «Русский витязь» (1913 год), пассажирского самолёта «Илья Муромец» (1914 год), трансатлантического гидроплана[3], серийного вертолёта одновинтовой схемы (США, 1942 год)."
wowa
31 житомирянин (wowa)   • 22:32:43, 15 Сентября 2011 [Материал]

Прывид , он уже конструктором уехал в США , в зрелом возрасте .
Ты назвал его предателем ... хм ...
ПривидзГаю
22 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:26:24, 15 Сентября 2011 [Материал]

"Но мой долг видимо был 6 напомнить людям о этом человеке ." - та Ви хотіли лише дорікнути Україні і все!
wowa
36 житомирянин (wowa)   • 22:42:27, 15 Сентября 2011 [Материал]

Прывид , я любил и люблю Украину . Все мои чувства не смогу описать . Я не украинец и уехал из Украины . Я всегда считал Украину и Россию одним целым ... не просто исторически , а потому , что и там и тут живут родственные люди которых разделяет граница и херова политика .
Украина рвётся в Европу , но не достигла ровным счётом ничего ... вы ничем не хуже и не лучше русских ... Вы и есть РУСАКИ!
ПривидзГаю
48 Український патріот (ПривидзГаю)   • 08:14:39, 16 Сентября 2011 [Материал]

"Я всегда считал Украину и Россию одним целым ", "Украина рвётся в Европу , но не достигла ровным счётом ничего ... вы ничем не хуже и не лучше русских ... Вы и есть РУСАКИ!" - "дякую", українофобе.
as
52 Сегрій (as)   • 13:55:46, 16 Сентября 2011 [Материал]

"Но мой долг видимо был 6 напомнить людям о этом человеке"

Судя по написаному своим долгом ты считал линуть грязи в Украину.
leshik_zt
2 Алексей (leshik_zt)   • 21:59:53, 15 Сентября 2011 [Материал]

Хочу спросить у автора темы: здесь можно писать коментарии или вы эту тему удалите как и предыдущие не выдержав критики?
ПривидзГаю
4 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:02:24, 15 Сентября 2011 [Материал]

Можна.
Дорогенька
3 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 22:02:06, 15 Сентября 2011 [Материал]

знову копировать вставить?
leshik_zt
5 Алексей (leshik_zt)   • 22:04:44, 15 Сентября 2011 [Материал]

А у него по другому не бывает. Своей мысли ведь нету. Зато с гордостью называется "свидомый"
ПривидзГаю
6 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:05:46, 15 Сентября 2011 [Материал]

"5 Алексей leshik_zt (Сегодня 21:04:44)
А у него по другому не бывает. Своей мысли ведь нету. Зато с гордостью называется "свидомый"" - і як можна вести дискусію не підскажете?
leshik_zt
11 Алексей (leshik_zt)   • 22:11:48, 15 Сентября 2011 [Материал]

Для начала создал бы тему, автором которой вы бы и были. А то ваш копипаст статьи Александра Харченко предпологает, что с ним и надо обсуждать данный материал
Дорогенька
35 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 22:40:46, 15 Сентября 2011 [Материал]

підскажу. уважно прочитати статтю (я цього не робила чесн слово) зробити власні висновки. начепятати їх лапками, подумати - проаналізувати, знайти 2-3 агрумента, а потім їх відстояти.
ось і все. їжте із перцем!
ПривидзГаю
41 Український патріот (ПривидзГаю)   • 08:02:09, 16 Сентября 2011 [Материал]

Людмило, я надіюсь Ви бачите різницю між авторською колонкою і блогом, чи ні?
Palgor
7 Pavel (Palgor)   • 22:07:34, 15 Сентября 2011 [Материал]

У меня дежавю? если не ошибаюсь, то такая тема уже была.
ПривидзГаю
8 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:09:08, 15 Сентября 2011 [Материал]

Так, була!
Palgor
17 Pavel (Palgor)   • 22:20:59, 15 Сентября 2011 [Материал]

Навіщо знову розводити "хохлосрач"?
ПривидзГаю
18 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:22:35, 15 Сентября 2011 [Материал]

Хохол - це зневажлива назва українців. Навіщо Ви образили всю українську націю?
leshik_zt
27 Алексей (leshik_zt)   • 22:30:35, 15 Сентября 2011 [Материал]

А с чего это вы решили, что "хохол - це зневажлива назва українців"
Palgor
28 Pavel (Palgor)   • 22:30:41, 15 Сентября 2011 [Материал]

Якщо ти помітив, то слово "хохлосрач" було взято в лапки. А ти євреїв називаєш жидами без лапок, хоч добре знаєш що це теж зневажлива назва.
ПривидзГаю
42 Український патріот (ПривидзГаю)   • 08:04:25, 16 Сентября 2011 [Материал]

Я вже писав, яких євреїв я називаю жидами!
ПривидзГаю
43 Український патріот (ПривидзГаю)   • 08:05:18, 16 Сентября 2011 [Материал]

"Якщо ти помітив, то слово "хохлосрач" було взято в лапки. " - так це ж у корні "міняє" сутність вислову.
SteamRoller
37 Михаил (SteamRoller)   • 22:43:33, 15 Сентября 2011 [Материал]

>>Хохол - це зневажлива назва українців. Навіщо Ви образили всю українську націю?

Кстати, то ли вы, то ли ваш сменщик Юрко называл украинцев, не проявляющих русофобии и с сомнением относящихся к ССовцам - цитирую по памяти "не українці, а так - хохли".
ПривидзГаю
44 Український патріот (ПривидзГаю)   • 08:06:19, 16 Сентября 2011 [Материал]

Я не проявляю русофобії і що далі?
SteamRoller
49 Михаил (SteamRoller)   • 09:55:27, 16 Сентября 2011 [Материал]

>>Я не проявляю русофобії і що далі?

Следовательно, авторы этой фразы, "настоящие украинцы", считают вас "не украинцем, а так- хохлом".
ПривидзГаю
57 Український патріот (ПривидзГаю)   • 15:55:22, 16 Сентября 2011 [Материал]

Головне, щоб я себе відчував українцем!
wizard
40 Дмитрий Александрович (wizard)   • 23:22:02, 15 Сентября 2011 [Материал]

да. ты не хохол. ты или привидгея или пидарзгаю
leshik_zt
9 Алексей (leshik_zt)   • 22:09:30, 15 Сентября 2011 [Материал]

У свидомых какая-то навязчивая идея, как будто интернет пользователи в России то и дело обсырают "нэньку" на украинских форумах. Да чушь это всё. У меня в России живут родственники и приятели у которых при встречи я спрашивал как они относятся к Украине. Да никак они не относятся, они вообще не думают про Украину и она для них это что-то заоблачное. Никакой ненависти у них к нам нет в отличии от свидомых
ПривидзГаю
10 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:10:58, 15 Сентября 2011 [Материал]

А чому у них повинна бути ненависть?
leshik_zt
14 Алексей (leshik_zt)   • 22:19:04, 15 Сентября 2011 [Материал]

Вот отвечая на мой пост, а именно "в отличии от свидомых" вы не опротестовали данное суждение, значит ненависть со стороны свидомых все таки есть?
ПривидзГаю
16 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:20:47, 15 Сентября 2011 [Материал]

Хто такі "свідомиє" ?
leshik_zt
29 Алексей (leshik_zt)   • 22:30:53, 15 Сентября 2011 [Материал]

Вам скопипастить?
ПривидзГаю
45 Український патріот (ПривидзГаю)   • 08:06:47, 16 Сентября 2011 [Материал]

Дякую за аргументи і дискусію.
as
53 Сегрій (as)   • 14:11:31, 16 Сентября 2011 [Материал]

А как ваши друзья в России относились бы к Украине если бы Украина заявляла о территориальных претензиях, если бы наш патриарх постоянно ездил по России и вел проукраинскую пропаганду и навязывал бы украинский мир, если бы поднимался вопрос второго гос языка-украинского в России и т.д. Тогда бы они тоже были безразличны к такому соседнему государству?
leshik_zt
55 Алексей (leshik_zt)   • 14:56:34, 16 Сентября 2011 [Материал]

1. Наш патриарх это самозванец, который не признан не одной православной церковью мира т.к. является раскольником православной церкви.
2. По поводу языка. Так исторически сложилось со времен СССР, что на територии Украины проживаю миллионы русскоязычных. В России такой ситуации нет. Абсурдом было бы поднимать вопрос второго гос языка-украинского в России. Я например родился в Житомире и всю жизнь здесь прожил и разговариваю по-русски. И в школе меня учили по-русски. Я ж не виноват, что в 90-х на Украину пришла "свидомисть". С какого такого перепугу я должен сейчас перестраиваться?
as
56 Сегрій (as)   • 15:16:42, 16 Сентября 2011 [Материал]

Правильно не перестраивайся и не верь никому кто скажет, что Украина-независимое государство и украинцы имеют право на собственное государство. Еще не верь, что бывшие соц. страны стали жить лучше когда вступили в ЕС. И прдолжай верить в то , что Россия передовое, процветающее государство. Верь в то, что Россия-славянское государство и у него есть два братских славянских государства Украина и Белорусь, для которых есть какой-то свой особенный путь в истории, а все остальные славяне живущие в Польше, Словакии, Болгарии, Сербии,...и т.д.-это неправильные славяне. Главное верь и не ищи логики в этом, а то вера может пошатнуться и прийдестся понять, что мир меняется.
wowa
12 житомирянин (wowa)   • 22:12:08, 15 Сентября 2011 [Материал]

Тому кто минус мне поставил . Ты хоть слышал когда либо о Сикорском ? я слышал и даже знал что он конструктор вертолётов , но судьба его мне была не известна .
Вы НИКОГДА не станете нацией , пока не будете чтить ВСЕХ своих сыновей и дочерей сделавших для мира добра в независимости от их ( в данном случаи ) литературных предпочтений .
Palgor
21 Pavel (Palgor)   • 22:25:07, 15 Сентября 2011 [Материал]

Тоді по аналогії спитаю, чи має прово на існування в Житомирі , за вашою логікою, пам'ятник С.П.Корольову?
ПривидзГаю
26 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:30:09, 15 Сентября 2011 [Материал]

Як завжди тема про одне, а розмовляємо про іншу?
Palgor
34 Pavel (Palgor)   • 22:36:11, 15 Сентября 2011 [Материал]

После того, как ты, привид, подчистил свои комменты, мой вопрос оказался как бы некстати. А в удаленных комментах прозвучала твоя мысль, что нах предателям Украины ставить памятники. Вот я спросил про Королёва.
ПривидзГаю
46 Український патріот (ПривидзГаю)   • 08:10:35, 16 Сентября 2011 [Материал]

Він себе не позиціонував як українець, він не відстоював українські інтереси і врешті-решт він жив у Росії, а не в Україні і весь світ його знає як совєцького ракетобудівника себто російського. ІМХО.
wowa
24 житомирянин (wowa)   • 22:28:20, 15 Сентября 2011 [Материал]

Чё ты Прывид доступ запретил то ? Предателем может оказаться и ты !
ПривидзГаю
30 Український патріот (ПривидзГаю)   • 22:31:59, 15 Сентября 2011 [Материал]

Куди я заборонив? Ви сказали, що немає пам'ятників, я Вам дорікнув. А потім Ви все таки знайшли фото пам'ятника, то я видалив свої коментарі.
Palgor
38 Pavel (Palgor)   • 22:55:50, 15 Сентября 2011 [Материал]

Он, Привид, конечно, подчистит мой коммент, но отвечаю тебе, копию зашлю в личку тебе, Михаилу и Роману.
"Послушай, Привид, пора тебе оторваться от сосания мамкиной титьки и "свободовского йуха". Судя по возрасту, тебе пора отдать свой почётный воинский долг нашей общей Родине - Украине. Надеюсь, что подростковая максималистская дурь из тебя выйдет сама, без насильственных действий со стороны сослуживцев по ампутации оной из твоего мозга."
KAPJICOH
39 Andrey (KAPJICOH)   • 23:05:19, 15 Сентября 2011 [Материал]

Баян. :)
ПривидзГаю
47 Український патріот (ПривидзГаю)   • 08:11:00, 16 Сентября 2011 [Материал]

Та да))
Юрко
50 Юрій Градовський (Юрко)   • 12:13:41, 16 Сентября 2011 [Материал]

Але актуальний до цих пір.
Boriska
54 Boris (Boriska)   • 14:29:10, 16 Сентября 2011 [Материал]

О папик-дурик подтянулся.
Плохо работаете клоуны.
"Вам никто денег не даст!" (с) )
SteamRoller
51 Михаил (SteamRoller)   • 13:06:35, 16 Сентября 2011 [Материал]

>>Виявилося: практично всі голосування (95%) на користь позиції Кремля були зроблені з однієї адреси – 212.116.245.54 "Пробили” по наявних базах даних. Виявилось, у… Казахстані.

Проклятый Азиат, до Казахстана дотянулся!!!

Поставить ограничению по количеству голосующих с одного IP почему-то не додумались.
Напомнило историю с вопросом Ющенко "сколько вам заплатить, чтобы вы убрались", он тоже отмазался, что это из России наймиты проголосовали, так потом доказали, что неправда - голосовали в основном с Украины))
Будто непонятно было, разочаровались в нём под конец срока украинцы, или рейтинг в 5% был по вине Москвы...
Мейкпис
58 Сергей Михеев (Мейкпис)   • 16:48:24, 20 Сентября 2011 [Материал]

Интересная статья, наталкивает на размышления.
1-10 11-11


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо