Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » Дорогенька » 2012 » Январь » 3
Дорогенька Такі прості слова

Дорогенька


Оценка: 2.8/5 Голосов: 9

Такі прості слова

03 Января 2012, 00:06:23 2647 2.8 5

Відносини, які мають шанс бути довгостроковими, не повинні бути складними за визначенням. Ну скільки часу людина здатна трахати мозок собі і іншим в режимі нон-стоп? Ну півроку, рік, в особливо запущених випадках — пару років. А потім вона усіх затрахує остаточно і публіка в скорботному мовчанні покидає зал для глядачів, залишаючи героя на самоті потіти на сцені під жаром софітів.
Так звані складні відносини, оці всі прийшов-пішов і багатогодинні розмови про високе — це, пардон, від надлишку вільного часу. Це неправильне ставлення. Серйозно. Це як якщо ви приходите в автосалон і надрочуєте на бентлі, хоча ваших коштів в кращому разі вистачає на перший внесок за жопель в базовій комплектації. Ви можете приходити в цей салон роками, але все, що вам світить — це таки жопель. Ви будете говорити, що бентлі — єдине, що вам підходить, ви проклюете череп всім своїм рідним і друзям, ви будете робити скорботне обличчя і заламувати руки, ви зіпсуєте собі життя, ви зведете страждання в фетиш, але ви жодного разу не задумаєтеся, що все, що вам потрібно — це міцна, надійна робоча конячка з працюючим кондиціонером, чистим салоном і правильно підібраною гумою, яка доставить вас з пункту А в пункт Б.

Відносини повинні бути простими як дві копійки. Неважливо, геній чи він фізик або простий Валєра-фрезерувальник, неважливо, яка в нього освіта, на скількох мовах він розмовляє, скільки баб у нього було і чи хороші він пише вірші, важливо лише те, наскільки вам з ним комфортно. Якщо він доводить вас до депресії, якщо вам з ним не менш хріново, ніж без нього, якщо ви знаєте, що вам з ним нічого не світить, якщо він трахає вам мозок замість того, щоб трахать ваше тіло, якщо він любить всі ці фразочки «я не готовий» або «нам треба почекати» або «мені треба подумати» або «це так складно», надсилайте його нах… Чи любили ви його дійсно чи це була всього лише примха — ви зрозумієте набагато пізніше, тому що ви зовсім нічого не втрачаєте.

Любов взагалі не піддається визначенню стан, за любов часто помилково приймають жадання, повагу, звичку, заздрість, бажання поквитатися і багато чого ще. Від «складних» відносин ви не виграєте нічого, крім головного болю. Якщо вона потрібна вам, ця головна біль, якщо ви жити без неї не можете, знайдіть в собі сміливість зізнатися, що вам потрібен не цей конкретний чоловік, а та головна біль, яку ви з ним отримуєте. І навчіться витягати головний біль з більш продуктивних відносин, просто попередьте п-р-а-в-и-л-ь-н-о-г-о чоловіка, що по середах і суботах ви — мега стерво, хай він заздалегідь підготується.

Ще раз і ще раз: відносини повинні бути простими. Адже вам з цією людиною дітей народжувати, господарство вести, плани будувати, ходити в гості, спілкуватися з ріднею і взагалі вести самий що не є примітивний спосіб життя. І якщо ви думаєте, що мине вас ця чаша — ви дуже сильно помиляєтеся.

Воно ж як буває? Спочатку нам потрібен і тільки набагато пізніше ми розуміємо — ми ВСІ розуміємо — що нам потрібна просто людина, на яку можна покластися, яка буде поруч не тоді, б… ь, коли у нього в голові правильно перемкнуло. А завжди. Завжди, розумієте? Тому надійність — вкрай важлива якість.

Йому допомагати вам у найскладніші моменти життя, коли ну повна жопа, і крок вправо, крок вліво — кранти. Тому відповідальність — теж вкрай важлива якість.

Вам захочеться ділитися з ним радістю і печаллю, перемогами і поразками, мріями і побоюваннями, тому вміння співпереживати — це взагалі капець як важливо.

Ви вивчіть його вздовж і впоперек, ви будете розуміти один одного з півслова, ви врешті-решт притреться один до одного як відточені на «супермегаэкстрастанке шестерёнки», ви будете продовжувати скандалити і миритися, тому що він — все таки не ви, це інша людина, хоч він і заточена під вас так само, як і ви під нього, тому терпимість — без неї ну просто ніяк.

І ви постійно будете поступатися один одному частиною себе, частинка за частинкою відгризаючи свої холостяцькі звички, це модне нині слово компроміс, так що гнучкість — це теж дуже, дуже важливо.

І ви будете приймати важливі рішення, разом і окремо, рішення, які цілком здатні змінити ваш поточний уклад життя, так що без довіри — ну просто ніяк взагалі.

Задумайтеся, ось коли вам було двадцять — ви ж ні про що це не думали, вірно? Вам хотілося, щоб він хвацько підкотив до вас на супертачці, подарував квіти і красиво так поцілував прямо в губи. І щоб ви любувалися його ох… шими прекрасними очима і взагалі були б як на картинці. Так от насправді все це не важливо жодного разу. Плювати, красивий він чи ні, високий чи низький, стрункий або пухкий, балакун або заїка, все, що вам від нього потрібно — це усвідомлення, що ось з цією людиною — і у вогонь, і у воду, і в мідні труби, і що коли він поруч — вам дуже добре. І що БЕЗ нього вам набагато хріновіше, ніж З ним.

І я вас запевняю — коли ви обернеться назад років через двадцять, коли будете як і раніше розчулюватися, вимірюючи його температуру і допомагаючи писати заповіт, хоча він усього лише один раз чхнув, і коли ви перестанете вести нарешті задушевні розмови «а куди ми рухаємося», тому що ви ВЖЕ прийшли туди, куди вам потрібно, ось це і є любов. Любов — вона заздалегідь не прораховується. Ніколи.

А всі ось ці «складні» відносини — ну блін, ну підіть на курси макраме, чи що. Або сиротам допоможіть. Залиште свій бідний мозок в спокої, у нього і без вас клопоту повна голова.

взято тут

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 5
Motrya
1 Motrya (Motrya)   • 00:47:14, 03 Января 2012 [Материал]

читала цю статтю російською. в оригіналі вона краще сприймається
Дорогенька
2 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 01:10:52, 03 Января 2012 [Материал]

а мені українською легше.
читала 2 версії.
skyborn
3 no name (skyborn)   • 13:39:39, 04 Января 2012 [Материал]

Подскажите, плизз, где можно почитать на русском ?
Дорогенька
4 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 13:51:28, 04 Января 2012 [Материал]

ой, вже навіть не знаю. вже загубила
skyborn
5 no name (skyborn)   • 15:14:07, 04 Января 2012 [Материал]

Жаль....


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо