bubkaОценка: 4.0/5 Голосов: 9 |
Вже давно можна було помітити тенденцію зростання магазинів секонд-хенд як в Україні в цілому, так і в Житомирі.
«Одяг з Європи», «Одяг на вагу», «Дешевий одяг»: такі вивіски майорять майже на кожній вулиці нашого міста. І хоч влада намагається боротися із ввозом б.у речей в Україну,та прихильників секонд-хенду не меншає і вони готові боротися за свої погляди.
Разом з тим,звісно, є й ті,хто не визнають такого шопінгу і тримаються подалі від цих магазинів. Звісно, їх можна зрозуміти ,адже цей одяг не викликає довіри. Покупець не знає ,хто до нього і як саме носив ту чи іншу річ. Або просто людина вважає принизливим одягати поношений одяг,адже може дозволити купити собі новий.
А з іншого боку, тут є і свої плюси. Речі привезені з-за кордону, тобто є унікальними. Купивши якусь кофтинку,наприклад, можна не переживати,що зустрінеш таку ж саму ще в когось. Та й зазвичай речі привозяться в досить нормальному стані ,більш того, інколи навіть майже нові,а коштують всього нічого. І можуть навіть конкурувати з одягом купленим в недешевому магазині.
Це стереотип, що магазини б.у одягу розраховані лише на бідняків,адже навіть велика кількість зірок як в Україні ,так і за кордоном не приховують своєї прихильності до речей секонд-хенд! То що вже казати про пересічних житомирян, які вистроюються в черги, коли в економ магазині день привозу нового товару!
До того ж, якщо розібратися, то хіба в українським родинах не присутня звичка передавати речі від старших дітей до менших, від мами до дочки і т.д.
А це ж те й самий розвиток секонд-хенду. З тією лише різницею,що Ви бачили,хто до Вас носив цю річ і за неї просто подякували, а в спеціальному магазині заплатили кілька гривень.
Из личных познаний. В Финляндии широко распространены кирпутории (кирпу - блоха, думаю улавливаешь дальше).
Что-то типа комисионки. Мебель, посуда, обувь-одежда, лисапеты, бытовая техника, инструменты и т.д.
Можно взять метр площади в аренду и оставлять там на продажу всяческий "хлам": от одежды и посуды до пустых коробок из-под конфет и флакончиков из-под парфюмов (реально, бывают и забавнее вещи встречаются) :)
Выглядит где-то так - http://www.kirppiscenter.com/
Есть и церковно-благотворительные: отдаешь бесплатно - а церковь продает за символические деньги. и обагащается :).
Но в любом случае жадность не рулит, лучше отдать нуждающимся, ато как в поговорке получается "сам нэ гам и другому не дам"
есть другая поговорка: "авось пригодицца" :)
И бесплатно бы отдал старушкам, но как?