Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » Іскандер » 2012 » Октябрь » 26
Іскандер Напередодні виборів. Ч. 1:

Іскандер


Оценка: 3.1/5 Голосов: 17

Напередодні виборів. Ч. 1: "Розруха досягнута, стабільність подолана" чи навпаки?

26 Октября 2012, 10:29:52 1525 3.1 0

Багато з нас хоча б раз мав змогу почути від прибічників ПР безаперечний аргумент на користь проФФесіоналізма їх улюбленців: "Эти хотя бы что-то делают, а ваша оппозиция только мямлить может!" Дехто після ТАКОГО аргументу впадає у справжній ступор...

Але всі ми, живучи в епоху Іnternet, можемо, поки-що вільно, ознайомлюватись із більш-менш об'єктивною ситуацією, як в економічному житті країни, так і в політичному.

Так от, напередодні виборів до парламенту, апофеозом проФФесійної діяльності нинішньої владної команди, на мій погляд, стала новина про те, що рекордна діра в бюджеті змушує Кабмін блокувати рахунки місцевих органів влади по всій країні. Світченням того, на скільки ситуація є критично, є те, що немає за що навіть освітлювати вулиці!

Як тут не згадати шедевральний рекламний біл-борд ПР із слогáном, який чудово ілюструє справжні "досягнення" провладної команди:


Далі буде... 

Ч. 2 читайте тут.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо