Живой Журнал

Житомир » Мой блог » RomanDavydenko » 2012 » Ноябрь » 13
RomanDavydenko «ЦЕЙ БІЙ НАДОВГО» або «ДОБРОВІЛЬНО МАНДАТИ НЕ ВІДДАЛИ, ПРИМУСОВО ВІДБЕРЕМО!»

RomanDavydenko


Оценка: 2.4/5 Голосов: 14

«ЦЕЙ БІЙ НАДОВГО» або «ДОБРОВІЛЬНО МАНДАТИ НЕ ВІДДАЛИ, ПРИМУСОВО ВІДБЕРЕМО!»

13 Ноября 2012, 12:08:52 1468 2.4 30

Сьогодні закінчилась «облога»  ЦВК, хоча судячи по паркану, вони і так  живуть в режимі нападу зовнішніх «ворогів», і мене не покидає відчуття, що когось і десь надурили, але не розумію де. Писати дифірамби об’єднаної опозиції немає сенсу, вони були будуть і залишаються при владі і заклики в адресу «СВОБОДИ» і «УДАРу», - «Складемо мандати, не дамо владі познущатися над мільйонами виборців і їхньому вибору!», - якось не чіпляє. Хе, з дулею в кишені. А  в будь-якому випадку, комусь в Раді треба буде працювати, так хто якщо не ми - знаючі систему і як правильно голосувати, а ви панове «піонери- першозаходці та благородні лицарі політичних зехерів» готуйтесь до нових звершень  та позичайте ресурс. Та не так сталось, (як гадалось), «першокурснику-випускнику  Чернівецького юрфаку, та численним лідерам як ніхто «рубають юридичну фішку», розуміють, щоб  щось скласти, треба спочатку отримати, що один із лідерів  сказав фінальному мітингу, перефразувавши і грізно вигукнув, НЕ БУДЕ ВЛАДІ 5 мажоритарних округів, МИ їх відстоювали, відстоювали, і не повіривши самому собі, фіг його знає чи відстояли, але ВЛАДІ зуськи, а не 5 мандатів. -  Ганьба!  Ну не можна, дерев’яним  мандатом розтопити  політичну піч, не буде він горіти бо «сирий та протипожежний». НЕ ТА ІДЕЯ, те той  фасон. Правильно казав Кличко, для того, щоб ідею підхопили маси,  потрібен масштаб, і перевибори парламенту в повному обсязі з відкритими списками за пропорційною системою, шлях до більш менш зрозумілої демократії, а не ті половинчасті закиди, не дамо, бо не маємо. 

 Дякую, що лідери взагалі приїжджали, з затримкою, з паузою, але приїжджали, чим радували перші ряди палких прихильників, які із задоволенням розглядали черевики і костюми політиків. По кількості прапорів в останній день в мене склалось враження, що, крім УДАРу, це взагалі нікому не було потрібно, а якщо потрібно то, як вчили в дитинстві, що взяло на озброєння ЦВК,  «один пишемо - два в умі». Обледащіли опозиціонери, нема такого як раніше: сутками чергування, та з музиками і співами. 

 Обдумуючи і аналізуючи ситуацію з мажоритарними округами де виникли серйозні протистояння, складається враження, що влада може робити з людьми все, що завгодно. Захочуть внесуть в бюлетені інші данні, захочуть винесуть судове рішення, а потім скажуть, що одягнуті в каски с ключками та на ковзанах хокеїсти виконували рішення самого гуманного суду в світі і вони  взагалі мирно проводили зібрання, а на них напали розлючені доярки та двірники із спецзасобами. На схід України взагалі не суньтеся, нема вам чого там ловити та голосувати, - ми ж не ліземо в ваш Київ! Ми і так їм керуємо!  Захочуть - внесуть дані в сервер (паролі ключі є), якщо з бюлетенями не  «не пройшло». Чи, наприклад, об’явимо перерахунок голосів або перевибори по окремо взятим округам, а тим хто має окрему думку в ЦВК розкажемо, що такої в мирової практики немає. З якого переляку згадали, хоч про якусь практику? І що їм відомо про це поняття? А захочемо, зашлемо "амбалів-журналістів"! І нічого, що вони не знають, як олівець в руці тримати, чи тиснути на клавішу. А кнопку про яку їм, хоч щось відомо - так, це кнопка в ліфті, яку вони підпалюють періодично, чи особливо креативні персонажі домальовують «КНОПКА ПУСКУ РАКЕТ». І ці, «ненажерналісти» (это специально) за допомогою хокеїстів рознесуть дільницю, зіпсують бюлетені та «свиснуть» печатку разом з Головою. Печатку проп’ють, а Голову переоберуть як як такого, що втратив голову. І, що цікаво, їм за це поки що нічого не буде! Але люди вже себе проявили. 

 І не збагнуть вони, дурники, що підставили іх потужно. Вони вже на гачку і час розплати настане, неодмінно настане - не від своїх, так від чужих. «Ніхто не забутий! Ніщо не забуто», -  ще не відмінялось. Тому підтвердження – заклик ГОЛОВИ  ЦВК: «Розібратися з суддями Київського адмін. суду,  що нахабно підмахнули рішення по 94 округу».  

 Хочете спитати: «А де ж позитив?», - так він є. В таких ситуаціях ми один одного перевіряємо на стійкість, на міцність та затверджуємося у власних переконаннях щодо принциповості і чіткої громадської позиції. Приємно, коли біля тебе пліч о пліч, стоїть Чемпіон Світу з боксу, пауєрліфтінгу, легенда спецназу; відомі науковці, маркетологи, викладачі та інші відомі українці. Чудово коли поруч донечани з «комком у горлі»,  стискуючи «натружені» руки кричать во весь голос:  ДОНБАС встає з колін! Скрізь лунають заклики, до міліції та підрозділів МВС не виконувати злочинні накази, та не «позорити» старих батьків - 39 статтю Конституції, ще ніхто не відміняв.

 І на останок, РАБАМ місця немає в РАЮ! Це мають знати всі, хто каже про «тушкування».  Все буде якраз навпаки! Провладники це теж знають і, думаю, найближчим часом  «політичні трупи» (які і так себе такими вважають, оскільки немає про що вже їм брехати) будуть розробляти «багатоходовки» щоб не потрапити під УДАР, який, як  принесе перемогу нокаутом! Цей бій надовго! Сил вистачить, тренування сьогодні завершено!

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 29
Pulp_Fiction
1 Винсент Вега (Pulp_Fiction)   • 16:04:21, 13 Ноября 2012 [Материал]

Роман, будете каждый день думать про политику и клепать блоги про партию - превратитесь в Юрка. Оно вам надо?
velcade
2 Санитар (velcade)   • 17:07:46, 13 Ноября 2012 [Материал]

Театр одного актёра перед зеркалом.
RomanDavydenko
12 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 20:35:12, 14 Ноября 2012 [Материал]

В Юрка точно не превращусь. Я слежу за его публикациями и держу дистанцию)))
Bill_Kilgore
3 Lieutenant Colonel (Bill_Kilgore)   • 20:59:16, 13 Ноября 2012 [Материал]

в "ударе" все клоуны или только один давиденко?
RomanDavydenko
4 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 21:37:39, 13 Ноября 2012 [Материал]

Эта статья, как проявитель, для особо не сдержанных.
РИП
5 Игорь (РИП)   • 21:58:25, 13 Ноября 2012 [Материал]

Эта статья - бред неудавшегося политика.
RomanDavydenko
9 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 10:06:39, 14 Ноября 2012 [Материал]

Политик-неудачник звучит лучше, чем просто неудачник.
Sams2
6 Александр (Sams2)   • 22:55:26, 13 Ноября 2012 [Материал]

Бред.
Buchinskij
7 Александр (Buchinskij)   • 23:01:27, 13 Ноября 2012 [Материал]

Высокоинтеллектуальный бред.
vox
8 владимир (vox)   • 01:17:20, 14 Ноября 2012 [Материал]

я так понимаю, Роман пропустил предыдущий майдан, а сейчас его охватил и понес (причем несет весьма некисло и качественно) вихрь революции. Роман, чем Вы стимулируете такой выброс эндорфинов? Не переусердствуйте...
RomanDavydenko
10 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 10:08:35, 14 Ноября 2012 [Материал]

Предыдущий отстоял, обманули. Сейчас решил по другому.
vox
11 владимир (vox)   • 10:59:07, 14 Ноября 2012 [Материал]

искренне желаю Вам избежать разочарования.(написал и понял, что сам не верю).
cancunense
13 Cancunense (cancunense)   • 20:57:53, 14 Ноября 2012 [Материал]

*Предыдущий отстоял, обманули. Сейчас решил по другому.*

ПО ДРУГОМУ???? Не вижу разницы:-))) Обманул КТО? Прааавильно-Банда Тимошенко, СОВМЕСТНО с которой сейчас и выступает УДАР.

ГДЕ логика???? Или так нравится наступать на одни и те же грабли снова и снова??? Иначе КАК обьяснить тот факт, что вы СНОВА с Тимошенко??:))) Т.е. с теми, кто ПО ВАШИМ ЖЕ СЛОВАМ вас обманул до этото:-))

*Мыши плакали, кололись, но продолжали жрать кактус*....
RomanDavydenko
14 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 20:59:15, 14 Ноября 2012 [Материал]

Статья о том же.
vox
15 владимир (vox)   • 23:26:45, 14 Ноября 2012 [Материал]

так чего же Вы с ними?
RomanDavydenko
21 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 02:14:14, 15 Ноября 2012 [Материал]

Не с ними, да потому, что мы люди военные мы с первого раза все понимаем. Так же и я, отношения к недружелюбным комментаторам никогда не поменяю.
cancunense
22 Cancunense (cancunense)   • 04:48:25, 15 Ноября 2012 [Материал]

Роман, тщательнее надо:-)))

http://poslezavtra.com.ua/zayavlenie-obedinennoj-oppozicii-o-sovmestnyx-dejstviyax-polnyj-tekst/

Во время акции 12 ноября 2012 в Киеве возле Центральной избирательной комиссии Всеукраинское объединение «Свобода», ВО «Батькивщина» и партия «УДАР» приняли заявление о совместных действиях оппозиционных сил. Документ подписали лидер ВО «Свобода» Олег Тягнибок, Председатель Совета объединенной оппозиции ВО «Батькивщина» Арсений Яценюк и глава партии «УДАР» Виталий Кличко.

Читаем: * и глава партии «УДАР» Виталий Кличко.* :-))

И все таки: вы с НИМИ или НЕТ??:-))

Не люблю врунов:-)))
vox
24 владимир (vox)   • 23:24:58, 15 Ноября 2012 [Материал]

"Удар" с ними, а Роман нет, прикиньте? :)
RomanDavydenko
26 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 00:45:53, 16 Ноября 2012 [Материал]

....12.11.12 я был у ЦВК, ты в изгнании с Вовой видно договаривались, В. Кличко в Америке на похоронах Э. Стюарта..
cancunense
16 Cancunense (cancunense)   • 00:12:58, 15 Ноября 2012 [Материал]

Повторяю вопрос: ПОЧЕМУ вы продолжаете быть вместе с Бандой Тимошенко, уже обманувшей вас до этого?? КАК можно это обьяснить???

Это ведь абсолютно алогично, кроме как *мыши плакали, кололись, но продолжали жрать кактус"!!!
vox
17 владимир (vox)   • 01:28:39, 15 Ноября 2012 [Материал]

"третья сила" :)))) (или "пауки в банке")
RomanDavydenko
20 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 02:12:21, 15 Ноября 2012 [Материал]

просто сила.
RomanDavydenko
18 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 02:03:04, 15 Ноября 2012 [Материал]

Кто вам такое сказал, что мы в чьей то банде?
Buchinskij
23 Александр (Buchinskij)   • 09:04:40, 15 Ноября 2012 [Материал]

Мне лично об том говорит моя совесть,мой разум,сердце и душа вурдалаче...
RomanDavydenko
19 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 02:03:34, 15 Ноября 2012 [Материал]

Что официально заявлено о коалиции?
vox
25 владимир (vox)   • 23:26:38, 15 Ноября 2012 [Материал]

Роман, я паузу выдержал, а теперь вопрос - по Шкуропат кассацию подали, иль сразу в Европейский суд? :)
RomanDavydenko
27 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 00:48:06, 16 Ноября 2012 [Материал]

Дать её координаты, что бы как то спасти тебя от терзающих сомнении и отсутствия, там у тебя нет.
vox
28 владимир (vox)   • 01:39:26, 16 Ноября 2012 [Материал]

просто спросил, чего так нервничать? Может, за стройность рядов переживаю и где-то сочувствую? :) Тем более, что "Цей бій надовго?". И, кстати, что-то не припоминаю, когда мы на "ты" переходили...
RomanDavydenko
29 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 15:05:39, 16 Ноября 2012 [Материал]

Спокоен и не понимаю беспокойства по этому поводу. Я не падаю в обморок если меня на ты называют.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо