Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » amberis » 2012 » Декабрь » 2
amberis ТИ ДИВИ! Борис Гребєнщиков та гурт «АКВАРІУМ» в Житомирі!

amberis


Оценка: 3.9/5 Голосов: 7

ТИ ДИВИ! Борис Гребєнщиков та гурт «АКВАРІУМ» в Житомирі!

02 Декабря 2012, 23:02:46 2103 3.9 6

27 листопада Борисові Гребєнщикову виповнилося 59 років.

Як стало відомо, від всіх шанувальників і поздоровлень гуру російського року сховався в Парижі, куди виїхав напередодні останньої, завершальної стадії туру «4 років». У Франції Борис Борисович і відсвяткував свій день народження. Тихо й скромно, адже дата не повна, а відпочити БГ є від чого.

Останній рік вийшов для «Акваріума» дійсно насиченим. Торік групі виповнилося рівно 40 років. І якщо в останні роки музиканти давали концерти не дуже часто, то в ювілейний рік вирішили порадувати всіх шанувальників і практично не відмовляли організатором, що запрошують їх на гастролі. Новий сінгл «Фавн» за кількостю завантажень, здається, побив всі рекорди. Запрошенні з Лондона зірки Брайан Фенніган й легендарний басист Сашко Титов (який у свій час грав разом з Віктором Цоєм у групі «Кіно»).


Так що між цим днем народження й прийдешнім ювілеєм, від якого Гребєнщикову вже точно не викрутитися, буде рік нагромадження сил, випуск нового альбому (швидше за все), випуск книги й... ніяких концертів. Саме тому, гастроль якою нас порадує «Акваріум» у грудні, буде носити ексклюзивний характер. БГ останнім часом обожнює концерти зи типом квартирників, коли в невеликому приміщенні, чи-то чернігівський паб «Вареникс» або київський театр «Сузір'я» на 150 чоловік. От чому, почувши про порівняно невелику, але затишну залу філармонії Житомира, Гребєнщиков відразу дав згоду на концерт 9 грудня, назвавши його «Тихий вечір у ювілейний рік».

Камерний формат виступу абсолютно не означає, що ми не відчуємо старого доброго акваріумівського драйву. До речі, відкриєму велику таємницю - БГ везе із собою свого сина Гліба, щоб показати йому наше місто.

Вартість квитків на концерт легенди досить демократична: від 100 до 380 грн.

Квитки продаються в касі філармонії.

Прикреплённые изображения:
amberis ТИ ДИВИ! Борис Гребєнщиков та гурт «АКВАРІУМ» в Житомирі!
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 6
Cobalt
1 Cobalt (Cobalt)   • 02:02:15, 03 Декабря 2012 [Материал]

Интересно, а какую музыку он сейчас проповедует? Ведь рок, по его заявлениям, давно умер... (((
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 02:03:39, 03 Декабря 2012 [Материал]

А "Фавн" мне понравился. )))
Maxonchik
3 Maxonchik (Maxonchik)   • 02:26:14, 03 Декабря 2012 [Материал]

Очень качественную и самобытную музыку;)
amberis
4 Інгварь (amberis)   • 16:11:06, 03 Декабря 2012 [Материал]

Можливо, вибір нашого міста був не таким вже й випадковим. Пригадую що у 2010 році організатори концерту на честь дня народження БГ зверталися до нього з листом: http://tydyvy.com.ua/2010/11/06/otvet-bg-na-neskolko-nashih-voprosov/
dandan
5 Cu (dandan)   • 18:29:17, 03 Декабря 2012 [Материал]

Дорогие организаторы, большое вам спасибо за этот концерт! Я с 1999 была в Киеве на концертах БГ раз 12, последний раз в октябре этого года :) А тут такая возможность! Сходить на концерт в родном городе. 4 билета уже купила - нам с мужем и двум хорошим друзьям :) Хотела бы предложить посильную помощь организаторам мероприятия (если такая нужна), например транспортную. Располагаем неплохим джипом, можем помочь забрать группу из Киева или покатать по городу. Если интересно, напишите плс на [email protected].
Kriya
6 Анна (Kriya)   • 19:44:04, 06 Декабря 2012 [Материал]

dandan, а фанов не покатаете, если группа вдруг откажется? :)


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо