Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » RomanDavydenko » 2012 » Декабрь » 5
RomanDavydenko ЖОДТРК з потрійним святом!

RomanDavydenko


Оценка: 2.1/5 Голосов: 14

ЖОДТРК з потрійним святом!

05 Декабря 2012, 17:12:33 2464 2.1 2


Житомирська обласна телерадіокомпанія відзначила потрійне свято. ФОТОРЕПОРТАЖ

75 років обласному радіо, 20 років телебаченню, 15 років "Житомирській хвилі".


Саме 4 грудня у Житомирі в ефір вийшла перша телевізійна передача. Тільки одну годину мовлення на Першому національному телевізійному каналі мали житомиряни. Сьогодні ж це 24 години мовлення на добу і 9 годин щодня – власних передач.


Як це було 20 років назад Репортерові Житомира розповів режисер театру і телебачення, поет, драматург, журналіст, заслужений артист України, лауреат Всеукраїнської премії імені І. Огієнка Володимир Савченко.


- На Житомирському телебаченні я працюю вже 21 рік. Працювати почав ще за рік до виходу в ефір першої програми, - розповідає Володимир Захарович. – Ведучі, яких житомиряни першими побачили на телебаченні – це Ніна Собкович, Сергій Багінський, Ірина Антонович.Побачити і почути, як місцеве телебачення підготувалося до ефіру, приїхали кияни


- Перший вихід був інформаційним. Проведений у третій студії. Ми розкрили тематичну перспективу наших майбутніх програм, показали глядачам перші «музичні подарунки», - сказав журналіст, а 20 років тому головний режисер Житомирського телебачення Володимир Савченко.


З потрійним святом житомирян прийшов привітати Народний депутат України від партії Віталія Кличка "УДАР" Рустам Раупов:


- Я від щирого серця вітаю всіх з цим ювілеєм. Житомирський канал – це серйозний канал комунікацій з людьми. Такі дати – це дійсно велике досягнення дирекції телерадіокомпанії та її робітників. Я бажаю їм успіхів, менше політизації, а більше правди та справедливості.
В цей день працівники телерадіокомпанії чули на свою адресу безліч приємних слів


Найкращих журналістів, операторів, режисерів нагороджували грамотами та подарунками. Житомирська команда КВН «Девченки из Житомира», Ірина Шинкарук, Юрій Градовський, гурт «Побрехеньки» також вітали ювілярів зі святом!


Василь Головецький, генеральний директор Житомирської ОДТРК: "Працюємо для людей. Може немає вихилясів, але люди праці цього не люблять. Маємо резерви, знаємо недоліки і дивимося вперед".Колектив "Житомирської Хвилі"Віктор Журавський, старший редактор радіо "Житомирська Хвиля", КВНщик і просто класна людина
"Побрехеньки"
Юрій Градовський з оператором Житомирського телебачення Ігорем Грачем

Марина Кузьменко


Репортер Житомира 

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 2
albertacalgary
1 Calgarian (albertacalgary)   • 21:25:18, 05 Декабря 2012 [Материал]

Аааа, вот в чем причина сего блога:-))

*З потрійним святом житомирян прийшов привітати Народний депутат України від партії Віталія Кличка "УДАР" Рустам Раупов *

:-)) И громадье фоток, на которых изображен *я любимый* автор блога:-)))

А телекомпания так, до одного места:-)) ведь мероприятие посетил сам автор блога да еще и депутат от УДАРа:-)))

Напоминает празднование в сельском клубе какого-нибудь увелечения роста надоев в хлеву номер 7 совместно с приехавшей из города агитбригадой:-))
РИП
2 Игорь (РИП)   • 23:12:35, 05 Декабря 2012 [Материал]

На третьей фотке часом не Стас Михайлов?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо