Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » RomanDavydenko » 2012 » Декабрь » 28
RomanDavydenko Ответы на вопросы особо недоверчивых.

RomanDavydenko


Оценка: 2.2/5 Голосов: 16

Ответы на вопросы особо недоверчивых.

28 Декабря 2012, 17:58:17 1351 2.2 5

Кличко: «УДАР» прийшов у парламент ухвалювати закони, а не махати кулаками

Лідер партії "УДАР” Віталій Кличко розповів, з якими політичними здобутками він і його команда вступає в 2013 рік.

«Ми прийшли у Верховну Раду з ідеологією, з програмою, і відмовлятися від неї чи на щось вимінювати ніколи не будемо. Вже перші голосування у парламенті продемонстрували принциповість депутатів від фракції «УДАР», а всі розмови про те, що у фракції є потенційні тушки – це лише провокації. І для нас важливо, що ми продемонстрували єдність своїх лав і те, що виконуватимемо дані виборцям обіцянки», – заявив лідер «УДАРу».

Віталій Кличко відзначив, що в перші дні роботи парламенту фракція «УДАР» подала на розгляд Верховної Ради низку важливих законопроектів, зокрема, про скасування двовладдя у столиці, скасування пільг депутатам ВР та постанову про створення Тимчасової комісії з розслідувань фактів фальсифікації під час виборів і комісії з розслідування фактів корупції.

В «УДАРі» вважають, що народні депутати – такі самі громадяни України, як і всі, тому не повинні отримувати привілеї і преференції.

«Скасування пільг – це наша принципова позиція. Цей закон був підтриманий і поданий всіма депутатами фракції «УДАР». І ми внесли його не перед виборами, заради отримання політичних дивідендів, а вже на початку роботи парламенту», - наголосив Кличко.

Також лідер «УДАРу», як і обіцяв, не залишив осторонь проблем столиці. Депутати одним з перших зареєстрували законопроект, згідно з яким вибори мера Києва та депутатів Київради повинні відбутися у першу неділю червня.

«Ми повинні повернути повноваження меру, щоб він не був фігурою тільки з репрезентативними функціями, тому одне з ключових завдань поданого нами законопроекту – об’єднання функцій мера столиці та голови КМДА», – наголосив Віталій Кличко.

Також він зазначив, що «УДАР» ініціював створення тимчасових слідчих комісій, які займатимуться розслідуванням фактів фальсифікацій під час виборів та розслідуванням фактів корупції чиновників.

«Якщо ті люди, які зловживали своїми посадами та порушували закон, не понесуть відповідальність, це дасть їм відчуття безкарності. Якщо ми зробимо процес розслідування та покарання винних у зловживаннях публічним, то у майбутньому вибори будуть більш чесними та прозорими», – підкреслив лідер «УДАРу».

«Ми прийшли в парламент працювати і ухвалювати закони, а не махати кулаками. Верховна Рада повинна бути центром законотворення, а не ареною для шоу, від яких життя людей не зміниться. Ми виходимо тільки з потреб людей і будемо виконувати всі обов’язки, покладені на нас, як на народних депутатів», – відзначив політик.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 5
Мариан
1 Мариан Романишин (Мариан)   • 18:42:24, 28 Декабря 2012 [Материал]

Почитал проект изменений Закона о ЕСВ (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=45280) в принципе одобряю, но где экономический расчет? Если он у вас есть представьте его, потому что складывается впечатление, что изменения принимаются "на глаз", так как и сам закон был принят.
RomanDavydenko
2 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 16:38:02, 29 Декабря 2012 [Материал]

Уважаемый, Мариан! Мы пока декларируем, демонстрируем четкость и неизменность нашей программы, политики и принципов. Расчеты и алгоритм, законы разработаны и есть. За Вами, Ваша вера в нас и мы не подведем.
Мариан
5 Мариан Романишин (Мариан)   • 18:19:05, 29 Декабря 2012 [Материал]

"Расчеты и алгоритм, законы разработаны и есть."
Ну и где их можно увидеть?
snova
3 oleg (snova)   • 16:54:34, 29 Декабря 2012 [Материал]

Удар - самый странный проект на Украине. Видимо пустышка.
RomanDavydenko
4 Роман Давиденко (RomanDavydenko)   • 17:49:06, 29 Декабря 2012 [Материал]

Тогда любого из нас, так же можно назвать. Имея в виду-украинца.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо