Живой Журнал

Житомир » Мой блог » SteamRoller » 2013 » Январь » 2
SteamRoller Просто обличчя-3 (угадайка)

SteamRoller


Оценка: 3.5/5 Голосов: 13

Просто обличчя-3 (угадайка)

02 Января 2013, 19:40:48 2145 3.5 21

Ваши варианты, кто изображён - в комментах.
Фотографии разместил в порядке возрастания узнаваемости))


Кто из них наш герой?
(мы этих котов душили, душили)))


Ах, эти глаза...


На подставке.
"яке одухотворене, інтелігентне і розумне у нього обличчя"(с)

Тут наш герой - самый мелкий, в центре.


Тут он - ну чиста Ганнибал Лектор из "Молчания Ягнят")

Ну что, узнали?
Слегка отличается от заретушированного "официального фото" http://zhzh.info/blog/2013-01-01-6978, не находите?

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 21
иноходец
1 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 19:54:46, 02 Января 2013 [Материал]

Это тот, который фашизм победил?
SteamRoller
9 Михаил (SteamRoller)   • 21:51:46, 02 Января 2013 [Материал]

А!
И фашизм, И коммунизм, да.
SteamRoller
20 Михаил (SteamRoller)   • 11:34:17, 03 Января 2013 [Материал]

http://varjag-2007.livejournal.com/4168872.html
Украинские школьники: Бандера и Шухевич - советские партизаны

Многие обратили внимание на то, что большинство в прошедших в ряде городов Украин фекальных факельных маршах неонацистов составляли недоросли 12-17 лет. Одна из причин - тотальное промывание сознания детей в школах, когда детям вдалбливают, что "самым страшным зверем" для немцев был Бандера и его банда доблестная ОУН-УПА, а скоро могут найти доказательства, что многочисленная армия УПА, третья сторона во Второй мировой войне, Киев от немцев освобождала. Так и происходит размывание границы между добром и злом, когда внуки приходят к дедам и спрашивают ветеранов "Дед, зачем ты с москалями оккупировал Украину?"

http://varjag-2007.livejournal.com/640980.html
Как УПА Киев освобождала
иноходец
2 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 20:41:39, 02 Января 2013 [Материал]

Адольф Гітлер був Провідником Берлінського Крайового Проводу ОУН, бандерівці розмножувались укусами, а дивізій "Галичина" насправді було п'ять - "Галичина", "Вільна Галичина", "Мертва Галичина" і "Вільна від москалів Галичина".
1. Бандерівців видумав німецький Генштаб. Із вдячності німцям та із ненависті до Росії, росіян і всього русского бандерівці видумали Адольфа Гітлера.
2. Перші бронежилети появились у Радянському Союзі і прикривали тіло лише ззаду. Бо бандерівці завжди стріляли в спину.
3. На Західній Україні радянські військові пересувались парами, зв`язуючись спина до спини. Це заважало ходити, але страхувало від бандерівців, які завжди стріляли в спину.
4. Бандерівців фінансували німці. Мельниківців теж фінансували німці, але через інший банк. Для відмивання бабла.
5. Бандерівці ніколи не воювали з німцями. На жаль, німці часто про це забували і воювали з бандерівцями. При цьому вони не повертались до бандерівців спинами, і відбувалась страшна різня.
6. Бандерівців активно підтримували сіоністи - люті вороги СРСР. Вони навіть прислали їм із Палестини два єврейські медичні батальйони.
7. Бандері настільки не давала спокою слава Гітлера, що він написав книгу "Моє визвольне змагання", де сформулював "остаточне вирішення польского питання" у "хрестовому поході на Волинь".
8. Кажуть, що Бандера сидів у польському концтаборі. Це неправда. Поляки просто охороняли його від агентів НКВД, бо ненавиділи Росію.
9. Кажуть, що Бандера сидів у німецькому концтаборі. Це неправда. Він лікував хвору підшлункову у режимному санаторії СС.
10. Бандерівці завжди люто нападали на пацифікаційні команди поляків і вирізали всіх ущент. Хто не знає, пацифікації - це акції польських пацифістів по встановленню дружби з іншими народами тогочасної Польщі.
11. Бандерівці завжди діяли у лісах, а на відкриті простори виходили тільки вночі. Вони боялися сонячного світла.
12. На Західній Україні діяли загони НКВД, замасковані під бандерівців. Але їх швидко розкривали: у енкаведистів руки були по лікоть в крові, а у справжніх бандерівців - по плечі.
13. Бандеру, як і Бабая, насправді видумали москалі для того, щоб лякати ним дітей. Діти настільки в нього повірили, що вони матеріалізувались. Тільки Бабай носив галіфе, мав вуса і курив люльку.
иноходец
3 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 20:42:49, 02 Января 2013 [Материал]

14. Бандерівці під страхом смерті заставляли гуцулів масово виготовляти карпатські килими, які далі відправлялись Гітлеру. Із усіх килимів він найбільше любив гризти саме карпатські.
15. Поляки насправді настільки любили волиняків, що почали масово надавати їм медичну допомогу і проводити обстеження. З массового взяття аналізів крові з безіменних пальців селян почалась Волинська різня. Тупі бандерівці і досі стверджують, що її розпочали поляки.
16. Бандера був не просто карликом із великою головою і червоними очима. Він був цирковим ліліпутом із Літаючого Цирку Ріхтгоффена.
17. Бандера не був українцем. Він був іспанцем. Але старанно це приховував.
18. Шухевич не був українцем. Він був одеським євреєм, і справжнє його прізвище - Шухерович. Саме він підтримував зв"язки бандерівців із сіоністами.
19. Адольф Гітлер був Провідником Берлінського Крайового Проводу ОУН.
20. Бандерівці розмножувались укусами. Людина, покусана бандерівцем, нічим не виявляла себе до повного місяця; тоді виходила надвір, казала "свій, до свого, по своє" і перекидалась бандерівцем в кожусі і з обрізом.
21. Таким-сяким порятунком від укусу бандерівця був тільки один варіант - укус чекіста. Люди, укушені чекістами, ставали стукачами. Уночі вони виходили в ліс і стукали по дереву морзянкою. Укушені бандерівцями стукачі просто умирали, і це давало підстави Православній Церкві(МП) їх відспівувати.
22. Бандерівські історики стверджують, що в УПА були навіть танк і літак. Це правда. Бандерівці взагалі любили красти все, що погано лежить.
23. Уніформу для УПА розробив Г'юґо Босс по особистій вказівці Розенберга.
24. Свій головний убір бандерівці називали "мазепинкою". Цим вони підкреслювали свою ненависть до Росії, росіян і взагалі усього русского.
25. Бандерівці не користувались власними іменами, а тільки псевдонімами. Ця кримінальна традиція легко пояснюється: усі бандерівці були злочинцями.
26. Бандерівці люто ненавиділи і жахливо вбивали польських професорів і радянських учительок. Войовниче бидло завжди агресивно ставиться до освіти.
27. Найжахливішим винаходом бандерівців була так звана "Просвіта" - агітаційно-пропагандистські гуртки сектантського типу, що задурманювали населення і прививали їм ненависть до Росії, росіян і усього русского. Саме для їхньої діяльності бандерівці придумали НЛП, 25-й кадр, інфразвук, п'ятихвилинки ненависті і греко-католицьку церкву.
28. Бандеру називали "провідником", бо до війни він ходив по електричках і перевіряв пасажирські квитки. Ось такий тупий був гумор у бандерівців.
29. Заступником Шухевича був американський шпигун Волтер Кук, нащадок того самого кровожерного пірата Джеймса Кука.
30. Бандерівці люто заздрили Гітлеру, бо у того було багато зручних бункерів. Тому вони рили собі бридкі вогкі землянки, у яких кишіли черви і миші. Бо бандерівці ніколи нічого не могли зробити належним чином.
31. Найлютіші і найкровожерніші бандерівці записувались у дивізію СС "Галичина". У ній служило бандерівців більше, ніж усіх інших разом взятих народів СРСР у німців.
32. Насправді бандерівських дивізій було п"ять: "Галичина", "Вільна Галичина", "Мертва Галичина", "Гітлерова Галичина" і "Вільна від москалів Галичина". Саме тому бандерівці умудрились одночасно звірствувати в різних куточках світу.
33. Червоно-чорний прапор бандерівці розшифровували як "кров москаля на вкраїнській землиці".
34. Символом бандерівців був тризуб. Неодмінним атрибутом всіх зборів бандерівців були поставлені вертикально вила-трійчата, на яких корчився живий росіянин.
иноходец
4 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 20:43:42, 02 Января 2013 [Материал]

35. По особистій вказівці Шпеєра бандерівцям постачали найсучаснішу німецьку зброю. З цього приводу Гіммлер зі Шпеєром посварився: внаслідок таких дій війська СС озброювались всяким дрантям тридцятирічної давнини.
36. Ісконно русскую "трьохлінійку" бандерівці називали "шестилінійкою". Річ у тім, що пробивні характеристики зброї бандерівці визначали наступним чином: ставили у шеренгу десять росіян і стріляли в них одною кулею. "шестилінійка" пробивала наскрізь шість росіян. А StG.44 називали "дев'ятилінійкою". Здогадайтесь, чому.
37. Бандерівці настільки ненавиділи все русскоє, що навіть повигадували якісь недолугі військові звання - "ройовий", "кущовий", "пасічний", "хутірний", "провідник". Заступник "провідника" називався "напівпровідником". А Гітлера бандерівці називали "Надпровідником".
38. Для посвячення у бандерівці кандидат повинен був привселюдно вбити і розчленувати росіянина. І випити його кров. Кажуть, що Гітлера посвячували тридцять два рази. За його власними проханнями.
39. Бандерівці настільки ненавиділи Росію, росіян і все русскоє, що носили "вишиванки" - перешиті ісконно русскіє косоворотки.
40. Якби бандерівців не було, їх слід було би вигадати.
Серго_RKAS
14 Серго Житомирский (Серго_RKAS)   • 03:39:27, 03 Января 2013 [Материал]

И это себе скинул.Просто прелесть.
SteamRoller
19 Михаил (SteamRoller)   • 11:03:13, 03 Января 2013 [Материал]

Жаль, про "сужбу безпеки" которую рядовые бандеровцы боялись больше НКВД (и за дело) ничего не написано, и про вырезание организации Бульбы-Боровца.
Sams2
5 Александр (Sams2)   • 20:58:00, 02 Января 2013 [Материал]

"яке одухотворене, інтелігентне і розумне у нього обличчя..." (с)
Серго_RKAS
6 Серго Житомирский (Серго_RKAS)   • 21:07:41, 02 Января 2013 [Материал]

Я вторую фотографию скинул себе в архив..Супер.
SteamRoller
10 Михаил (SteamRoller)   • 21:52:18, 02 Января 2013 [Материал]

Погуглите "бандера душил котов".
Hoakina
7 Марина (Hoakina)   • 21:13:34, 02 Января 2013 [Материал]

Вы, мальчики, очень тешите моё женское самолюбие! Пишите-пишите!
Sams2
8 Александр (Sams2)   • 21:27:10, 02 Января 2013 [Материал]

Марина, просто Вы нас так развеселили - второй день хохочем )))
Sams2
11 Александр (Sams2)   • 22:03:43, 02 Января 2013 [Материал]

А вот еще:
"Мирон Матвиейко, руководитель Службы Безопасности ЗЧ ОУН, свидетельствовал: "А яка ж ця друга таємниця Бандери, що задля неї Бандера захотів зігнати Баняса зі світу? Її історія коротка. Баняс і хлопці з охорони Бандери були свідками співжиття Бандери з його дружиною Славою. Вони не раз з обуренням розповідали мені, як провідник усієї ОУН бив свою дружину, а то й штурхав її в живіт тоді, коли вона була вагітна.

Один з хлопців, покинувши свій пост охоронця Бандери, прямо мені заявив, що він волить, щоб його розстріляли, але він не може дивитися на знущання Бандери над жінкою.
Коли жінка Бандери поїхала до родильного будинку родити третю дитину, Баняс віддав свою власну дружину в няньки до малих дітей Бандери. Того ж самого дня, коли вірний слуга Бандери повіз його дружину до родильного будинку, Бандера намагався зґвалтувати жінку Баняса, яка про все розповіла своєму чоловікові. Баняс, в свою чергу, з сльозами на очах, розповів цю таємницю мені".
М.В. Матвієйко. Чорні справи 3Ч ОУН. К, 1962, стор.62
Серго_RKAS
15 Серго Житомирский (Серго_RKAS)   • 03:41:32, 03 Января 2013 [Материал]

А к этому бы в качестве иллюстрации вторую фотку....
Buchinskij
12 Александр (Buchinskij)   • 23:13:06, 02 Января 2013 [Материал]

Марина,поверьте,ребята нас повесилили больше чем Вы!
Palgor
13 Pavel (Palgor)   • 02:58:32, 03 Января 2013 [Материал]

О, коменты почистили. Buchinskij, поверьте, вас бы повесили меньше, нас. Ибо вы просто москаль, а я жидомоскаль. Но в назидание потомкам они бы одного жидомоскаля оставили бы в живых, чтоб дать шанс одному семиту через 70 лет доказывать, что украинские националисты спасали евреев.
На москалей им всё равно похер.
SteamRoller
17 Михаил (SteamRoller)   • 10:46:25, 03 Января 2013 [Материал]

>>О, коменты почистили.

Я ничего не чистил!!!

>>Но в назидание потомкам они бы одного жидомоскаля оставили бы в живых, чтоб дать шанс одному семиту через 70 лет доказывать, что украинские националисты спасали евреев.

Даже в Вермахте служили евреи, в основном врачами (острая необходимость врачей в военное время) - эти вкрапления ничего не доказывают.
1-10 11-12


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо