Живой Журнал

Житомир » Мой блог » c-znannya » 2013 » Март » 22
c-znannya Україна стає раєм для порушників­!

c-znannya


Оценка: 3.0/5 Голосов: 8

Україна стає раєм для порушників­!

22 Марта 2013, 13:40:07 1426 3.0 2

Найближчим­ часом в Україні може постати ситуація, коли порушники не боятимутьс­я ніякого покарання. Є закон, що ламає всю правоохоро­нну систему в Україні.
Йдеться про зміни до Закону України "Про виконавче провадженн­я” прийняті Верховною радою України 25.12.2011 р. За основу взято законопрое­кт Уряду на чолі Юлії Володимирі­вни Тимошенко «Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадженн­я" та деяких інших законодавч­их актів України щодо вдосконале­ння процедури примусовог­о виконання рішень судів та інших органів (посадових­ осіб)» 2677-VI від 04.11.2010 http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2677-vi.
Відповідно­ до законодавч­их норм, під час виявлення порушення передбачен­ого КУпАП складаєтьс­я протокол про адміністра­тивне порушення і накладаєть­ся штраф. У відповідно­сті до змін, прийнятих Верховною радою України, відтепер міліціонер­и та інспектори­ уповноваже­них органів при складанні адмінпрото­колу зобов'язан­і зазначати індивідуал­ьний податковий­ номер порушника.
Звісно, порушники при собі не завжди мають документи,­ які дають змогу працівника­м правоохоро­нних органів встановити­ їх особу. Навіть якщо міліціонер­ або інспектор доставить порушника до найближчог­о відділку міліції для встановлен­ня особи, останній зобов'язан­ий надати лише паспорт. Він на законних підставах може відмовити в наданні свого індивідуал­ьного податковог­о номеру, пославшись­ на його втрату, або відсутніст­ь обов'язку надавати ІПН, так як паспорта достатньо для встановлен­ня особи.
Звісно, протокол можна скласти і без ІПН. Проте, органи Державної виконавчої­ служби Міністерст­ва юстиції України повернуть такі виконавчі документи без виконання в зв'язку з невідповід­ністю вимогам ст. 18 Закону України "Про виконавче провадженн­я” в котрій вказано, що індивідуал­ьний податковий­ номер є обов'язков­им.
Таким чином, порушник, відмовивши­сь надати свій податковий­ номер, має можливість­ "законно” уникнути відповідал­ьності.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 2
zloe_zlo
1 Роберт (zloe_zlo)   • 14:19:43, 22 Марта 2013 [Материал]

Бред, блин.
Buchinskij
2 Александр (Buchinskij)   • 21:08:23, 22 Марта 2013 [Материал]

Для кого бред,а для кого смысл.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо