Живий Журнал
 
ЖЖ Инфо » Мой блог » Юрко » 2013 » Июнь » 9
Юрко За Родіну, за Гітлера!

Юрко


Оценка: 2.6/5 Голосов: 32

За Родіну, за Гітлера!

09.06.2013, 07:20:07 2197 2.6 18


Дивізія "Галичина" брала участь у битві під Бродами. А чим займалися російські дивізії? Наприклад, козаки.
5 липня 2012 р. Рада ООН з прав людини ухвалила історичну резолюцію про право на свободу слова в інтернеті. 
А ще рік перед тим у Женеві на 102-у засіданні Комітету ООН з прав людини було прийнято наступне обов'язкове рішення: "Закони, які переслідують висловлювання думок стосовно історичних фактів, несумісні із зобов'язаннями, які накладає Конвенція на держави, що підписали її, щодо захисту свободи слова і свободи висловлювання думок. Конвенція не дозволяє жодної загальної заборони на висловлювання помилкової думки або неправильної інтерпретації подій минулого". 
Що це означає? А те, що навіть переслідування за заперечення Голокосту є неприпустимим для країн, що підписали Конвенцію з прав людини. Дивно, що демократичні ЗМІ "не помітили" цього сенсаційного документу. 
"Мислю – отже існую", – сказав Декарт. А я уточню: помиляюся – отже мислю. Нормальна річ помилятися. Але одна річ помилятися через недостатнє володіння матеріалом, а друга – навмисне спотворювати історичні факти або ж свідомо вилучати щось, що тобі не до вподоби чи не вкладається у твою концепцію. 
Депутат Партії регіонів Вадім Калєснічєнка розіслав днями нардепам цілу бібліотечку книжечок про "пасобнікав нєофашистов". Аякже – тема ж така гаряча! Нема гарячішої. 
Те, що продукти в Україні дорожчі, ніж на Заході, не тема. Те, що й ліки дорожчі інколи в десять разів – теж не тема. І те, що наживаються на цьому саме брателли Вадіка – теж не тема. 
А от фашизм – це якраз те. Нагадаю, що це ми вже проходили у 2004, коли Ющенка малювали на бігбордах у формі гітлерівця з піднятою рукою. 
Однак "пасобнікав" фашистів Вадік бачить якось дуже однобоко. Він чи то соромиться, чи то завдання такого не мав, але чомусь уникає ширшої розмови про російських "пасобнікав". А тим часом українцям до росіян, як до неба рачки. 
Ось яку статистику подає історик Вадим Махно: 
"20 советских граждан стали русскими фашистскими генералами; 
13 советских генералов и комбригов; 
3 генерал-лейтенанты: Власов А., Трухин Ф., Малышкин В.; 
1 дивизионный комиссар: Жиленков Г.; 
6 генерал-майоров: Закутный Д., Благовещанский И., Богданов П., Будыхто А., Наумов А., Салихов Б.; 
3 комбрига: Бессонов И. Богданов М.; Севостьянов А.
" І це не рахуючи білогвардійських та тих, що отримали генеральські звання вже у німців. 
"Я нарахував на службі у Гітлера,  – розповів В. Махно газеті "Експрес",  – 19 генералів-євреїв, 10 генералів-українців і 155 генералів-росіян. А командувати було ким! Якщо підбити підсумки, то сучасні російські науковці вважають, що у складі Вермахту (військ СС, допоміжної поліції і самооборони) служило 500  – 600 тисяч росіян! І, зважте, близько 250 тисяч українців". 
Правда, українцями їх вважати можна умовно, бо, коли з концтаборів почали випускати мешканців окупованих теренів, українцями записувалися й росіяни з Курщини, Брянщини, Орловщини й Дону. Ці люди не знали і не розуміли української мови. 
Загалом на боці німців українці складали 10-15%. "Галичина" була єдиною українською дивізією СС. Російських дивізій СС було 7 і одна змішана російсько-німецька! 
Першою есесівською частиною, сформованою в Україні, було севастопольське відділення "русской криминальной полиции". Город-гєрой виправдав свій титул: кожний 8-й севастополець служив німцям, а не кожний 30-й, як загалом по Україні. 
Росіяни та їхні українські блазні витворили справжній міф довкола Другої світової війни. Виходить, що це лише росіяни звільнили Європу від фашизму. А от прибалтійські та деякі кавказькі народи, кримські татари і західні українці стріляли в спину. 
Але насправді половину усіх східних легіонів вермахту складали росіяни.
Кремлівські прихвостні чомусь взагалі не згадують Русскую Освободительную Национальную Армія (РОНА), яку організував авантюрист Броніслав Камінський на Брянщині та Орловщині. 
У 1944 році РОНА бере участь у придушенні Варшавського повстання, відзначившись небувалим звірством щодо цивільного населення. 
Навіть самих німців убивства та грабунки вивели з рівноваги, і Камінський постав перед трибуналом СС та був розстріляний. Цікаво, що цей факт розстрілу німецькі генерали наводили у своє виправдання на Нюрнберзькому процесі. 
Дивізія "Галичина" брала участь у битві під Бродами. А чим займалися російські дивізії? Наприклад, козаки. Ці мали дуже почесне завдання виловлювати українців, які ухилялися від примусової відправки в Німеччину, а потім конвоювати їх. 
При цьому утікачів розстрілювали на місці. А ще грабували продукти на селах та воювали з партизанами. Ну, і звісно ж палили села, які запідозрено у контактах із партизанами. Коли ж німці почали відступати, то й тут згодилися гарні російські вояки – вони палили села уже просто так, при відступі. 
І щойно на Волині цим русскім витязям дали відсіч партизани УПА – вони їх почали нещадно вбивати. Так що до Галичини дійшли уже не дивізії та бригади, а лише кілька полків. То хто ж кому стріляв у спину? 
Колаборанти були й серед євреїв. "Наряду с Еврейскими комитетами в гетто были созданы Еврейская вспомогательная служба правопорядка, которая подчинялась местным руководителям СС и полиции, – пише В. Махно. – Самыми крупными из них были подразделения еврейской полиции Львова  – 750 человек. 
Начальник Дубровицской городской украинской вспомогательной полиции Ровенской области К.Коваленко, активный участник "решения" еврейской проблемы в Ровенской области, казнён в 1950 г. под своей настоящей фамилией Хаим Сегал.  
Одессит Карцев, организовавший банду коллаборантов из 60 человек, казнён в 1947 г. под настоящей фамилией Гершман.  
Русский старший полицай Иванов, активный ликвидатор евреев в Смоленске, казнён под своей настоящей фамилией Фридман". 
А у Криму? Гадаєте там лише татари були колаборантами? Ні, росіяни теж співпрацювали. 
"В местечке Тавель Симферопольского района в декабре 1941г. сформирован казачий (русский) разведовательно-диверсионный отряд – первое коллаборационное формирование Крыма, – пише В. Махно. – 11-й полевой армией в феврале 1942 года в г. Симферополе был сформирован 5-й Казачий (русский) эскадрон Вермахта.  
Таким образом, по состоянию на март 1942 года, в Крыму на службу немцам перешло около 25-30 000 человек". 
Але! Татари та місцеві вірмени й німці складати тільки трохи більше половини, а решта – росіяни. 
Після звільнення Криму і після депортації кримських татар, греків, болгар та вірмен, в Криму за колабораціонізм було засуждено 2 882 осіб. В тому числі: росіян – 1917, українців – 340, циган – 311, євреїв – 17. 
Сама ж УПА ніколи не була галицько-волинською. Бійцями УПА було чимало українців з усіх регіонів, ба навіть в УПА воювало 3 000 російських козаків, 3 000 бійців Туркестанського легіону і до 1000 осіб з кавказьких частин Вермахту й поліції. 
По війні з совєтською владою воювали не тільки українці і прибалтійці. "В Орловской, Брянской и Курской областях РСФСР до начала 1951 года под именем "Зелёная армия Роздымахи" действовали остатки РОА, РОНА, РННА и частей "Русской народной стражи" и полиции. В Белоруссии антисоветские отряды действовали до 1956 года". 
Отакі цікаві відомості можна почерпнути з книжки Вадима Махна "СПРАВОЧНИК. Полный перечень ОБЪЕДИНЕНИЙ и СОЕДИНЕНИЙ 3-го Рейха из граждан СССР и эмигрантов, а также из жителей Прибалтики, Западной Белоруссии и Украины". 
Коли, товаришу Вадік, почнете його розсилати нардепам? 
Юрій Винничук

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 18
Lisa111
1 Роман (Lisa111)   • 10:12:10, 09.06.2013 [Материал]

Прочитал название блога и порадовался - Юрко наконец то сказал то, что думает.

А по сути: ты что, Америку открыл? Про всех этих предателей и так всё известно. Только обрати внимание, что в отличие от Западной Украины, в России из этих людей хероев не лепят, а так и называют ПРЕДАТЕЛИ.

А кроме них за Гитлера воевали и чехи и румыны и голландцы и австрийцы и турки и даже французы...А звиздюлей выгребли всё равно.
Lisa111
2 Роман (Lisa111)   • 10:39:01, 09.06.2013 [Материал]

А вот данные по крымским татарам:
На 1939 год количество татар в Крыму было 218 тыс или 19.5 процента от всех проживающих. Для сравнения русских было 558 тыс или 49.5 процента, украинцев 154 тыс или 14 процентов и евреев 65 тыс или 6 процентов.

Государственным языком Крымской АССР были (ахтунг!): РУССКИЙ и ТАТАРСКИЙ!

Из созданных в 1930-м году сельсоветов: 207 - русские, 144 - татарских, 37 - немецких, 14 - еврейских и т.д.

Кроме этого были организованы 7 национальных районов, из них 5 татарских.
Юрко
10 Юрій Градовський (Юрко)   • 09:02:53, 10.06.2013 [Материал]

Тобто, їх потрібно було депортувати? Посміли тут свої сєльсовєти творити...
Lisa111
13 Роман (Lisa111)   • 10:17:43, 10.06.2013 [Материал]

Тобто читай дальше. Взял и сделал вывод по предесловию...Ты сказки дальше "Жили-были" не читаешь?

Я показывал, что притеснений до войны крымские татары не имели. А что сделали взамен.
Юрко
17 Юрій Градовський (Юрко)   • 16:16:07, 10.06.2013 [Материал]

А рускіє до війни мали притєснєнія?
Lisa111
3 Роман (Lisa111)   • 10:42:11, 09.06.2013 [Материал]

Теперь что происходит в 1941-м и далее.
Крымских татар призвали в КА, но как только немцы подошли к Крыму, татары стали массово дезертировать. Вот что говорится об этом в докладной записке заместителя наркома госбезопасности СССР Б.З.Кобулова и заместителя наркома внутренних дел СССР И.А.Серова на имя Л.П.Берии, датированной 22 апреля 1944 года:

«...Все призванные в Красную Армию составляли 90 тыс. чел., в том числе 20 тыс. крымских татар ... 20 тыс. крымских татар дезертировали в 1941 году из 51-й армии при отступлении её из Крыма...»

Как мы видим, дезертирство крымских татар было практически поголовным. Это подтверждается и данными по отдельным населённым пунктам. Так, в деревне Коуш из 132 призванных в 1941 году в Красную Армию дезертировали 120 человек
Lisa111
4 Роман (Lisa111)   • 10:46:23, 09.06.2013 [Материал]

Затем началось прислужничество оккупантам

А вот красноречивое свидетельство немецкого фельдмаршала Эриха фон Манштейна:

«...большинство татарского населения Крыма было настроено весьма дружественно по отношению к нам. Нам удалось даже сформировать из татар вооружённые роты самообороны, задача которых заключалась в охране своих селений от нападений скрывавшихся в горах Яйлы партизан. Причина того, что в Крыму с самого начала развернулось мощное партизанское движение, доставлявшее нам немало хлопот, заключалась в том, что среди населения Крыма, помимо татар и других мелких национальных групп, было всё же много русских»

«Татары сразу же встали на нашу сторону. Они видели в нас своих освободителей от большевистского ига, тем более что мы уважали их религиозные обычаи. Ко мне прибыла татарская депутация, принёсшая фрукты и красивые ткани ручной работы для освободителя татар “Адольфа Эффенди”»

А дальше пошло участие в карательных отрядах, боях против КА и прочее. Долго перечислять.

Так что, Юрко, это ВАШИ.
Юрко
11 Юрій Градовський (Юрко)   • 09:04:40, 10.06.2013 [Материал]

Звісно наші. Для вас всі вороги.
Lisa111
14 Роман (Lisa111)   • 10:18:55, 10.06.2013 [Материал]

Это для вас (как приятно, что ко мне во множественном числе). А для меня только хфашисты.
Lisa111
5 Роман (Lisa111)   • 10:55:08, 09.06.2013 [Материал]

Чего ПзГ заминусовал? Правда глаза режет?
aldan
6 Alex (aldan)   • 21:06:10, 09.06.2013 [Материал]

Опять Юрко хотел пукнуть басом, но тихо обоср..ся.
Неужели не надоело тыкаться носом в дерьмо??
Мазохизм какой-то...
Lisa111
7 Роман (Lisa111)   • 21:28:38, 09.06.2013 [Материал]

Это к чему? На фото реально видно не более 300 человек.
Шурин
8 Aleksandr (Шурин)   • 21:44:14, 09.06.2013 [Материал]

У Юрка каминг-аут? ;-)
RapidDuck
9 Михаил Коммунист (RapidDuck)   • 23:24:55, 09.06.2013 [Материал]

del
SteamRoller
12 Михаил (SteamRoller)   • 09:16:20, 10.06.2013 [Материал]

>>Але одна річ помилятися через недостатнє володіння матеріалом, а друга – навмисне спотворювати історичні факти або ж __свідомо__)) вилучати щось, що тобі не до вподоби чи не вкладається у твою концепцію.

Как говорится, "ни добавить, ни убавить".
Юрко, что за приступ самокртитки?
1-10 11-12


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо