GRANIT86Оценка: 4.1/5 Голосов: 9 |
На Олевщині відзначили 70-ти річчя рейду партизанського з"єднання С.А. Ковпака. Саме на Олевщину вийшли партизани після прориву з оточення. Заходи організували Олеввський районний та Житомирський обласний комітети КПУ. Активну допомогу надала ветеранська організація, місцева влада. В заходах прийняли участь секретар ЦК КПУ Г.В. Буйко та делегація комуністів Рівненщини на чолі з першим секретарем А.М. Вознюком та делегації від сусідніх з Олевським районів.
В Олевську для страшокласників був проведений урок мужності, після цього відбувся мітинг біля пам"ятника загиблим у роки війни олевчанам.Делегації поїхали далі - до пам"ятника замученим в застінках гестапо підпільників та партизан.В с. Копище прибулі делегації разом з місцевим жителями та учнями школи вшанували пам"ять майже 3 тис. спалених живцем людей. Виступаючі наголошували на недопустимості відродження фашизму в Україні.
Завершились заходи в с. Комсомольське - вшануванням закатованих радистів та концертом на якому лунали пісні війни...
Партизанское движение чаще всего возникало импульсивно. Кто-то папал в окружение из местных и ушел в леса ,много было красноармейцев, кого-то забирали в Германию . Движение возникло из народа. И даже Сталин в свое время не поверил, что такое возможно.
Другое дело что убедившись в реальности, назначили руководить партийного деятеля. Пономаренко. Далекого и некомпетентного в этой области.
" В пошуках iстини"Есть такая ТВ передача. И об этом эпизоде истории и не только
в рассекреченных материалах.
Якби не КПУ то ніхто б нічого не організував на честь ковпаківців.
Партизанское движение чаще всего возникало импульсивно.
Почитайте спогади самого Ковпака. Його залишили для організації партизанського руху. кістяк загону склали комуністи. аналогічно на Чернігівщині - очолив партизанський рух перший секоретар обкому О. Федоров. Закидались спеціальні групи для організаціїї загонів. Імпульсивно міг виникнути маленький загін. Та більшість них приєднувалась до великих з"єднань.
" В пошуках iстини"Есть такая ТВ передача. И об этом эпизоде истории и не только
в рассекреченных материалах.
Не бачив. часто розсекречені матеріали - це вирвані з контексту фрази.
Ибо истина в воспоминаниях очевидцев.
Ради обьективности, необходимо бы было вспомнить о цензуре на вылущенные книжные издания.
Наумова,Ковпака,Федорова и др.
Все авторы и издатели почему-то свои рукописи без санкции КПСС издать не могли.Почему?
А как же без ее руководящей и направляющей???
Потому-то и такой результат.
А посмотреть "В пошуках истины" я Вам рекомендую.
Как-то так вышло, что не-коммунисты шли в УПА, а оттуда - в СС "Галичина" и т.п. коллаборанистические УВВ.