Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » macs-v » 2014 » Январь » 25
macs-v Мешканці села Гнідин Бориспільського району Київської області встановили пам'ятник на місці, де було знайдено тіло закатованого активіста

macs-v


Оценка: 3.7/5 Голосов: 19

Мешканці села Гнідин Бориспільського району Київської області встановили пам'ятник на місці, де було знайдено тіло закатованого активіста

25 Января 2014, 13:23:49 2535 3.7 5

На місці смерті Вербицького гнідинці встановили хрест із фотографією і написом: "Він загинув за нас".

 

Символічна могила активіста Майдану знаходиться в лісі, приблизно за 250 метрів від дороги Київ-Гнідин. До неї веде просіка, біля початку якої теж встановлена фотографія мученика.

 

"Він боровся за правду і загинув за кожного свідомого і несвідомого українця, - повідомляється в ФБ ЄвроМайдан. - Вічна йому пам'ять".

Юрій Вербицький - кандидат фізико-математичних наук, сейсмолог львівського Інституту геофізики Національної академії наук. Він був волонтером на Євромайдані, працював на кухні. Поїхав у Київ, узявши відпустку на роботі.

В ніч із 20 на 21 червня, коли 50-річний Вербицький розносив чай на Грушевського, його поранило в око. Представник Ради Майдану Ігор Луценко відвіз Вербицького в Жовтневу (Олександрівську) лікарню. Звідти обох активістів викрали невідомі - прямо з офтальмологічного відділення - і 15 годин піддавали тортурам.

22 січня тіло Юрія Вербицького було знайдено у лісі під Гнідином. Закатованого до напівсмерті Вербицького зі зв'язаними скотчем руками викинули з машини на морозі 12 градусів і він замерз у лісі.

Ігор Луценко, який після тортур спромігся вийти з лісу в тому ж Бориспільському районі, розповів, що викрадачі особливо жорстоко катували Вербицького через те, що він був львів'янином.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 5
macs-v
1 Macs (macs-v)   • 13:27:07, 25 Января 2014 [Материал]

Земля тебе пухом и Царство небесное светлый наш Человек.
Человек с большой буквы.

Да воздасться всем тем, кто это все сотворил.

Такой народ на колени не поставить и у такого народа есть будущее.
boda2004
2 Олександр Боднарашик (boda2004)   • 13:54:41, 25 Января 2014 [Материал]

Я прошу людей (человека), поставившего рейтинг "1" пояснить свою позицию. Если конечно хватит духу и аргументов.
blond
3 larissa (blond)   • 14:48:54, 25 Января 2014 [Материал]

Трусливые тролли прячутся в кустах и поставить минус или оскорбить человека для них жизненно важно. На меня вчера тоже один такой напал.Один из самых оголтелых шовинистов на форуме, поэтому самое лучшее по отношению к ним - это ИГНОР! А Макс верно сказал - каждому воздастся по его поступкам. С нами правда и Всевышний.
RapidDuck
4 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 15:02:59, 25 Января 2014 [Материал]

Они считают, что это агент США боевик НАТО.
Hoakina
5 Марина (Hoakina)   • 17:10:14, 25 Января 2014 [Материал]

Очень его жалко. Именно его. Он настрадался очень.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо