Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » LeonXS » 2014 » Январь » 27
LeonXS Що таке "Народна рада Житомира" - пояснює юрист

LeonXS


Оценка: 2.1/5 Голосов: 7

Що таке "Народна рада Житомира" - пояснює юрист

28 Января 2014, 01:15:19 2298 2.1 2

Всі вже чули що у нас створена "Народна рада Житомира". Багато людей і я особисто до кінця не розумію що воно таке. Сьогодні один з її представників, юрист Олексій Ясюнецький (в минулому член виконкому Житомира при Дебої) спробував дати юридичне трактування цьому новоствореному органу, об*єднанню.Після почутого у мене залишилось ще більше питань...

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 2
Мариан
1 Мариан Романишин (Мариан)   • 01:37:32, 28 Января 2014 [Материал]

Общественная организация без легализации, а по сути желание старых-новых бездельников добраться к корыту, на волне народного недовольства. Если карта не так ляжет, будут ходит толпой в прокуратуру.
Тупее нашей оппозиции только власть, поэтому на ее фоне оппозиция выглядит чуток симпатичнее.
Hydrogenaza
2 Hydrogenaza Fosforilaza (Hydrogenaza)   • 04:01:59, 28 Января 2014 [Материал]

В двох словах:всі люди,що були уповноважені владою ДО вимог громади залишаються працювати на місцях(наш мер- Дебой,губернатор Рижук і т.д)а Народна рада,як новостворений орган на додадок до існуючого,виступатиме посередником у перемовах громади із незмінним складом адміністраціі в Житомирі.
я правильно зрозуміла?чи в когось є інші версіі трактування тексту цього відео?

НР(за вимоги громади)вимагає позачергової сесіі облради"щоб уникнути провокацій і кровопролиття".тобто перемовини без штурмів та бійок з міліцією.такий собі оксамитово мирний шлях досягнення мети громадою.ну що ж,подивимось ,що з цього вийде...


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо