Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » wooka » 2014 » Февраль » 21
wooka Із спостережень

wooka


Оценка: 2.5/5 Голосов: 13

Із спостережень

21 Февраля 2014, 13:54:08 1495 2.5 7

По Україні кочують банди підготовлених гастролерів для імітації народного гніву. Палять, руйнують, захоплюють, передають результати місцевим "активістам" і їдуть на нове завдання.

На місцях у них є агентура, яка повідомляє обстановку. Там де народ гуртується і готовий дати відсіч вони не сунуться. Не знаю, чи бояться, можливо просто не хочуть марнувати час на протистояння із місцевими. Їдуть туди, де опору не передбачається.

Очевидно, що діяльність кочових активістів координується із самих верхів і має інформаційне прикриття у ЗМІ на міжнародному рівні.
Також очевидно, що не дивлячись на відносно широку підтримку зомбованої частини населення, їх таки мало. І у містах та селах їм дають відсіч!

Люди, пам'ятайте, ваша безпека у ваших руках. Не треба протистояння, треба вийти усім містом і пройти маршем  по вулицям у знак протесту проти майданутої банди і до вашого міста бандити не сунуться а міліція відчує підтримку і буде виконувати свої прямі обов'язки!
Не мовчіть, не чекайте поки бандити вдеруться до вашої домівки.

Хотів був назвати цей блог як "Звернення" але не можу взяти на себе таку відповідальність із моральних міркувань. Анонім не має права робити такі звернення. Прошу просто звернутися до свого сумління і здорового глузду.
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 7
RapidDuck
1 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 14:18:12, 21 Февраля 2014 [Материал]

Предлагаю тебе снова голосовать за Януковича в знак солидарности и скорби, если его не посадят, конечно.
blond
2 larissa (blond)   • 14:21:36, 21 Февраля 2014 [Материал]

да его свои же ликвидируют. ИМХО.
wooka
3 Мухрик (wooka)   • 14:46:10, 21 Февраля 2014 [Материал]

Фактичний упрявляючий територією "Україна" Джефрі Паєт наполягає на подальшому виконанні обов’язків президента Віктором Януковичем.
Необхідно легалізувати передачу влади фашистам шляхом демократичних декорацій.
Юрко
4 Юрій Градовський (Юрко)   • 15:02:29, 21 Февраля 2014 [Материал]

Комуняка, іди в дупу. Україна видерлась із лап Путлєра.
TarasS
5 Тарас (TarasS)   • 15:40:15, 21 Февраля 2014 [Материал]

"І у містах та селах їм дають відсіч!"

Де конкретно?
boda2004
6 Олександр Боднарашик (boda2004)   • 15:40:51, 21 Февраля 2014 [Материал]

А ты откуда такой пишешь? Люди выходят, тысячами, только в поддержку майдана (я о Житомире). Был момент, когда свезли из регионов людей "за власть" возле памятника Королеву, но там все и так понятно, все ехали за свои организованно в автобусах :)
К кому ты апеллируешь? Ты по ходу совсем оторван от житомирской действительности.
TarasS
7 Тарас (TarasS)   • 16:55:04, 21 Февраля 2014 [Материал]

"Не треба протистояння, треба вийти усім містом і пройти маршем по вулицям у знак протесту проти майданутої банди і до вашого міста бандити не сунуться а міліція відчує підтримку і буде виконувати свої прямі обов'язки!"

Конкретно: в яких населених пунктах люди під твоїм проводом вийшли на вулицю з хоругвами Сталіна, зі співом "Інтернаціоналу" і вигнали клятих націоналістів?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо