Живой Журнал

Житомир » Мой блог » Віталька » 2014 » Март » 26
Віталька Майдан-3

Віталька


Оценка: 2.3/5 Голосов: 29

Майдан-3

26 Марта 2014, 20:26:04 3127 2.3 59

МАЙДАН 3.0 Зміна системи

30 березня 12:00 Майдан Незалежності, Київ!

Вибирайте: гідне життя або ганьба!

#майдан3.0

Наші вимоги:

1. Відставка в.о. Президента України - Олександра Турчинова (депортація з країни)

2. Відставка міністра внутрішніх справ України - Арсена Авакова (народний трибунал)

3.Арешт командування спеціального підрозділу швидкого реагування «Сокіл". Відкриття кримінальних справ проти командування даного підрозділу через надання наказу щодо вбивства людей на Майдані Незалежності, переслідування патріотів держави.

4. Негайне розслідування вбивства героїв Небесної Сотні!
Взяття під варту (і розслідування діяльності) Віктора Медведчука, Андрія Клюєва, Михайла Добкіна, Геннадія Кернеса, Володимира Константінова.

5. Створення спец. комісії (люстраційного комітету) з контролю за роботою депутатів у ВР України, Кабінеті Міністрів, Адміністрації Президента. Штаб комісії сформувати з молодих спеціалістів, ініціативних людей що є патріотами України.

6.Заборона існування Партії Регіонів і Комуністичної партії України на території держави. Провести розслідування діяльності ВО "Свобода" (особливо в регіонах нашої країни)
Створення нормативної бази і розроблення щляхів втілення процедури унеможливлення обрання на державні посади наступних осіб: Юлії Тимошенко, Петра Порошенка, Віталія Кличка, Олега Тягнибока.

7.Денонсування Харківських угод (щодо перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України) що були підписані в 2010 році.

8.Відкликання військового контингенту нашої країни з Демократичної Республіки Конго, Ліберії, Кот-д'Івуар (миротворчі місії)

9. Повне закриття повітряного і сухопутного кордону з Російською Федерацією. Звернутись до країн гарантів суверенітету України (США і Великобританія) з офіційним зверненням щодо можливості надання підтримки Військово-Морським Силам нашої держави, для належного патрулювання і охорони морських меж кордону України. Розробка плану укріплення кордону України з Росією.

10. Здійснити повний спектр заходів шодо вивезення цивільного населення України з АР Крим, забезпечити їх житлом і роботою.

А також перекрити або обмежити поставку ресурсів життєзабезпечення в АР Крим:

а) попередження європейської спільноти і проведення повного спектру заходів щодо перекриття газопроводу «Союз» (Оренбург-Держкордон), газопроводу «Уренгой — Помари — Ужгород», газопроводу Ананьїв—Тирасполь—Ізмаїл.

б) перекриття Півні́чно-Кри́мський каналу — іригаційної споруди на Півдні України (Херсонська область і АР Крим).

в)повернення бурових платформ Чорноморнафтогазу під повний контроль Нафтогазу України.

г) відключення постачання електроенергії в АР Крим теплоелектростанціями Запоріжжя і Херсона.

11. Кошти виділені на підготовку і проведення Виборів Президента України призначені 25 травня 2014 (а саме 1.9 млрд гривень) скерувати на закупівлю нової техніки, підготовку і підтримку особового складу Збройних Сил України.

12. Провести повну передислокацію ЗСУ до кордону з Росією і на межу Херсонської обл. з АР Крим, Запорізьку обл. Провести повну мобілізацію боєздатного населення країни.


http://cs617316.vk.me/v617316256/3ba0/DIj2w68cx54.jpg

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 59
Waliko
1 Waliko (Waliko)   • 20:38:25, 26 Марта 2014 [Материал]

а кто керувать то буит?
Віталька
2 Віталька (Віталька)   • 20:48:44, 26 Марта 2014 [Материал]

на1
ким? скоро керувати ким не буде

Когда они пришли за коммунистами, Мне было все равно, я не коммунист.
Когда они пришли за эсэрами, Мне было все равно, я не эсэр.
Когда они пришли за профсоюзами, Я не протестовал, ведь я не профсоюзный деятель
Когда они пришли за евреями, Я молчал, я ведь не еврей.
А когда они пришли за мной, Некому было больше протестовать.
Waliko
3 Waliko (Waliko)   • 20:58:47, 26 Марта 2014 [Материал]

ну выполнили пп 1 и 2.... на их место кого?... напомню - Турчинов еще и голова ВР... кто будет керувать Радой, МВД, СНБОУ?
Віталька
11 Віталька (Віталька)   • 21:36:19, 26 Марта 2014 [Материал]

на3
Валіко...я щось не зрозумів: що значить ХТО керувати буде????
А їх взагалі ХТО уповноважував, узгоджував? ВР ???? так все це стало можливо лишень завдяки Майдану, але не майдану Кулівлоба і решти , а в першу чергу за допомогою того ж таки ПС

тобто виходить, що Революція здійснилась для президента Турчинова???? та пішов він на йух до путіна( я кого-кого, а цю ряху не чекав на цій посаді)
as
43 Сегрій (as)   • 14:17:59, 27 Марта 2014 [Материал]

Зашибись, именно этого от нас и ждет Путин. У него на сегодняшний день есть единственная зацепка за которую он держится. И эта зацепка-отсутствие законно избранного президента Украины. А исчезнет эта зацепка в день выборов 25.05.14г. В этот же день Турчинов,как ИО президента уйдет в историю . И в этот же день у нас сформируется полностью легитимная власть. Этого очень не хочет Путин.
Поэтому все, что влечет за собой отмену или перенос выборов назначенных на 25.05.14г. - все исходит от Путина.
Может разумнее потерпеть до выборов Турчинова чем с флагами и патриотическими лозунгами ломануться по дорожке вымощенной путинскими политтехнологами?
Віталька
47 Віталька (Віталька)   • 18:28:22, 27 Марта 2014 [Материал]

відставка Турчинова якось впливає на вибори 25 травня?
TarasS
51 Тарас (TarasS)   • 18:50:03, 27 Марта 2014 [Материал]

"И в этот же день у нас сформируется полностью легитимная власть. Этого очень не хочет Путин."

Повір, Путлеру насправді насрати на легітимність/нелегітимність. Воно полізе в будь-якому разі, якщо побачить слабкість і неготовність до опору.
VDm
31 Dmitro (VDm)   • 00:05:54, 27 Марта 2014 [Материал]

Виталька, не в обиду - но ерунда это. Смотри сам:
- п. 1,2 - кого ставить на их место? на данный момент альтернатив реальных просто нет, нет политических сил, которые бы имели заранее подготовленный кадровый потенциал. Так что пока придется терпеть этих. Плохо только то, что сейчас практически вся власть у "Батькивщины", а это сильно повышает шансы ворюли на выборах...
- п. 3,4 - кто это будет делать? арестовывать, расследовать? опять же - у кого есть готовый кадровый потенциал? Или это будут делать добровольцы - активисты? Так ничего хорошего не получится...
- п.5,6 - люстрация - вещь нужная, но вы можете назвать четкие нормы и границы, по которым она будет проводиться? Где та грань между "хорошим" и "плохим", на которую придется опираться? А запреты партий - это уже, пардон, ни в какие ворота - у нас демократия или диктатура, е-мае? за что мы тогда боремся?
- п. 7,8 - если есть хоть малейший шанс дальше получать скидку по харьковскому соглашению - нет смысла его разрывать сейчас. А отзыв "контингентов" миротворцев - вообще бессмысленно. Это что, мы будем показывать, что мы сейчас обижены на весь мир, или что этот демарш должен означать?
- п. 9 - извините, но это сразу минус всего того экспорта, который идет в сторону московии. Это большой процент и практически мгновенная смерть для массы предприятий юго-востока. Соответственно - безработица, которая выльется в протесты. Рассея вам еще и спасибо скажет, вы сами отдодите ей весь юго-восток.
- п. 10,11,12 - если "вывезти" желающих из Крыма - это еще реализуемая задача, то где их поселить и как их всех обеспечить работой? Может вы не в курсе, но в стране и так проблемы с безработицей. Передислокация войск на границы - это чтобы их могли полностью грохнуть одним ударом? Да и выборы проводить нужно - нужно новое лицо, которое сможет оттенять "легитимного", а то до сих пор присутствует риторика о том, что "он козел, но он законный".
Извините за много букв...
Віталька
48 Віталька (Віталька)   • 18:30:05, 27 Марта 2014 [Материал]

на31
нє в обіду, але я пізніше попробую відповісти.....але повторюсь- блог цей не є призивом чи агітацією з моєї сторони.

зі...я навіть не встигаю все перечитати. пізніше, ок?
polesich
4 Владимир (polesich)   • 21:04:25, 26 Марта 2014 [Материал]

Вы сдурели, третьего майдана и еще одна смена власти Украина не переживет

А по некоторым пунктам видно что писали те кто и понятия не имеет о международной политике и управлению, по некоторым из этих пунктов даже ЕС откажется от сотрудничества
wowa
5 житомирянин (wowa)   • 21:17:11, 26 Марта 2014 [Материал]

Я писал о Гоге и Магоге. Это разбойники которым нужна власть и деньги , а точнее всеобщее разорение .
Они уже в Сирии , а на границе Сирии и Израиля есть то самое место , которое называется Армагедоном .
Віталька
8 Віталька (Віталька)   • 21:34:05, 26 Марта 2014 [Материал]

на4
Та ні, його можливо як такого і не буде( нєт спонсора)
Veronica
6 Veronica Drag (Veronica)   • 21:22:55, 26 Марта 2014 [Материал]

не провокуйте, настав час будувати, не руйнувати
Віталька
7 Віталька (Віталька)   • 21:32:58, 26 Марта 2014 [Материал]

на6
я не провокую,я виклав інфу з нету на предмет розгляду( при всіх майданах я жодного разу ні до чого не призивав та не агітував, тим паче, що я іх тези майже не підтримував)

будувати? з ким? з жидами-запроданцями, які вбивають остаточно Соціалку??? одні крали, то було видно, що то злодюги, а ці під гаслами якось там союзу(без згоди населення) повністтю ЗНЕДОЛЮЮТЬ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ, на угоду КОМУ?????? ВОНИ, ще до влади не прийшли, в ни перехідне керівництво і вони не мають права приймати Закони, які кардинально змінюють ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ країни!!!
Veronica
9 Veronica Drag (Veronica)   • 21:34:56, 26 Марта 2014 [Материал]

це лише ваше бачення
Віталька
12 Віталька (Віталька)   • 21:39:55, 26 Марта 2014 [Материал]

на9
а має бути інакше? в мене завжди моє бачення, не дивлячись на потурання декого схилити мене в той чи інший бік.

ще раз моя позиція- ТС-НАХ, ЄС-ЩЕ ДАЛІ!!!!! Україна- понад усе!!!
Veronica
13 Veronica Drag (Veronica)   • 21:42:06, 26 Марта 2014 [Материал]

ніхто вас не схиляє, я лише прошу не рвати країну зараз. їй боляче, мені боляче...
Віталька
19 Віталька (Віталька)   • 22:14:10, 26 Марта 2014 [Материал]

на13
я не про Вашу особу щодо схиляння)))

краъну почало рвати одразу. як нова(?) влада почала втілювати закони, які придумати можна лише за умови роз'єднання крайни+ повна профнепригодность(російською) по збереженню територій( моя імха-Крим таки не наш, не український він не разу)+ повна вакханалія в плані наведення порядку в країні в правовому полі
Veronica
22 Veronica Drag (Veronica)   • 22:26:03, 26 Марта 2014 [Материал]

устаканемо. Не все одразу, давайте щось змінювати, я лише за, але не вбивати ледь дихаючу країну. Це уряд смертників, їм і так дістанеться за непопулярні реформи
Віталька
23 Віталька (Віталька)   • 22:40:51, 26 Марта 2014 [Материал]

на22
мене теж дивувала їх нахабність в прийнятті непопулярних вбивчих законів, адже попереду вибору і шансу в них не дуже, але....щось вони знають............здається, що все це навмисно- все вже поділено на світовому рівні!

устаканюємо;)
TarasS
10 Тарас (TarasS)   • 21:36:07, 26 Марта 2014 [Материал]

Віталька - і це все через Музичка?

"ПЛАН ПУТІНА", б/п.

"12. Провести повну передислокацію ЗСУ до кордону з Росією і на межу Херсонської обл. з АР Крим, Запорізьку обл. Провести повну мобілізацію боєздатного населення країни."

А це неабиякий стратєх писав. Нагадати, що буває з країною, яка стягує всю армію до кордонів?
Віталька
14 Віталька (Віталька)   • 21:42:12, 26 Марта 2014 [Материал]

на10
та хз, видно потрібен був поштовх, вони(ПС) соплі жували на пару з кулявлобом( той крим прої..., а ці до корита допустили їх, видно, що щось пішло не так, не могли наці допустити жидів, а останні свого шансу не упустять)
TarasS
18 Тарас (TarasS)   • 22:13:34, 26 Марта 2014 [Материал]

Віталька, я цікаву річ закоцав. ПС на Грушевського - молоді відчайдушні пацани. Сіль землі української.
Речники ПС, зокрема, у Львові - старі сиві кнуряки, які на турніку навіть тричі не підтягнуться.

Щось тут не те.
Віталька
49 Віталька (Віталька)   • 18:32:14, 27 Марта 2014 [Материал]

на18
на Грушевського- згоден, але мені цікаво і інше: який долбойоб кинув хлопців на снайперів, при цьому не кинувши ні однієї димшашки і т.д.???? напевно що старі напівсиві кнуряки....
TarasS
52 Тарас (TarasS)   • 18:56:08, 27 Марта 2014 [Материал]

"на Грушевського- згоден, але мені цікаво і інше: який долбойоб кинув хлопців на снайперів, при цьому не кинувши ні однієї димшашки і т.д.????"

Подивись відео уважно. Ніхто їх не кидав і не міг кидати - вони посунули самі, спочатку до Жовтневого, потім далі. Їх заманили в пастку.

Довбойоб якраз той, хто не зачистив "Україну". Підарюги стріляли кілька годин, потім розібрали і сховали зброю і спокійно вийшли ЧЕРЕЗ ХОЛ, ДЕ ЛЕЖАЛИ ТРУПИ.
Віталька
57 Віталька (Віталька)   • 23:28:48, 27 Марта 2014 [Материал]

не кидали?= чому не зупинили?

і якщо передивлятись відео, то по пам'яті: ще з початку розстрілу(НЕ снайперами, а парнямі з жовтими пов'язками, лише один юнак здогадався підпалювати шини на мосту) була можливість закидати площину димшашками
Віталька
15 Віталька (Віталька)   • 21:43:37, 26 Марта 2014 [Материал]

щодо передислокації....та хулі там тої армії лишилось, шини на кордон і попутного вітру з Божою поміччю. як було на Грушевського
TarasS
21 Тарас (TarasS)   • 22:16:44, 26 Марта 2014 [Материал]

"та хулі там тої армії лишилось, шини на кордон і попутного вітру з Божою поміччю. як було на Грушевського"

Якщо так воювати, то буде не Грушевського - буде Велика Інститутська.
Віталька
24 Віталька (Віталька)   • 22:42:01, 26 Марта 2014 [Материал]

на21
....от хз чи плакати, чи сміятися.....ти правий!
Сергиус0126
16 Сергей (Сергиус0126)   • 21:53:09, 26 Марта 2014 [Материал]

чует моя макитра,готовится бойня
Сергиус0126
17 Сергей (Сергиус0126)   • 22:06:57, 26 Марта 2014 [Материал]

и дохера пунктов
написал бы:
1.Перезагрузка системы.(переатестация)
2.Искоренить ростовщичество(банковую пеню).
3.Национализировать НБУ(а то только называется).
4.Искоренить Приватизацию.
5.Вернуть Копное право.
6.Отказаться от доллара,как единой платёжной единицей всех финансовых операций.
и радоваться жизни
Віталька
20 Віталька (Віталька)   • 22:16:17, 26 Марта 2014 [Материал]

на17
згоден, що додавати можна безліч питань, а деякі навпаки( клоунаду з партіями наприклад, ніщо не завадить завтра утворити з іншим ім'ям)
as
44 Сегрій (as)   • 14:31:28, 27 Марта 2014 [Материал]

Так это все есть в Сев.Корее. Вам нравится?
WASP
25 Lawless (WASP)   • 22:47:35, 26 Марта 2014 [Материал]

Решили идти по европейскому пути, давайте идти. В Европе призвали отделиться от радикалов. Всех радикалов и путчистов запретить, особо буйных отправить в нэбэсну сотню вслед за музычко.
TarasS
27 Тарас (TarasS)   • 23:12:24, 26 Марта 2014 [Материал]

"Всех радикалов и путчистов запретить"

Назви мені українських радикалів, які радикальніші за Жириновського, Рогозіна, Дугіна, Кургіняна і Путіна?

Якщо ПС стає партією - це одне. Якщо стає озброєною сектою - зовсім інше.
WASP
28 Lawless (WASP)   • 23:18:25, 26 Марта 2014 [Материал]

Жириновский, Рогозин, Дугин, Кургинян, Путин - это граждане другого государства. Речь идет о Украине и твое постоянное желание перевести стрелки на Россию, Путина и т.д. не уместно.
TarasS
29 Тарас (TarasS)   • 23:58:37, 26 Марта 2014 [Материал]

"Жириновский, Рогозин, Дугин, Кургинян, Путин - это граждане другого государства."

Тобто, Україна має заборонити ПС, щоб цим громадянам іншої держави було комфортно? І одразу настане мир? І русіш вермахт відійде від кордонів?

"Речь идет о Украине и твое постоянное желание перевести стрелки на Россию, Путина и т.д. не уместно."

Ок, поясни мені, яких саме "радикалів" треба заборонити, на якій підставі заборонити і як саме заборонити (технічно).
WASP
32 Lawless (WASP)   • 00:06:30, 27 Марта 2014 [Материал]

"Тобто, Україна має заборонити ПС, щоб цим громадянам іншої держави було комфортно? І настане мир? І русіш вермахт відійде від кордонів? "

Дурбэлыку пристаркуватый, при чем здесь граждане другого государства? Тебе, недоноску, говорят про Украину, а ты опять про россиян... Создавать надо государственные силовые структуры, которые будут охранять границы Украины, её суверенитет, а не продвигать шпану ПС.

"Ок, поясни мені, яких саме "радикалів" треба заборонити"

Всех.

"на якій підставі заборонити"

На основании систематического нарушения законов Украины и на основании европейского вектора развития Украины ( законодательно предусмотреть).

"як саме заборонити"

Законодательно.
TarasS
33 Тарас (TarasS)   • 01:04:39, 27 Марта 2014 [Материал]

"Дурбэлыку пристаркуватый, при чем здесь граждане другого государства? Тебе, недоноску, говорят про Украину, а ты опять про россиян..."

Тупню прикацаплений, а про кого ж я маю говорити, коли Путлер тягне війська до кордонів моєї країни?

"На основании систематического нарушения законов Украины"

Яких саме законів? Перерахуй, хто і що порушив.

"и на основании европейского вектора развития Украины ( законодательно предусмотреть)."

Отжежбля, WASP - неогейропеєць. :)))
WASP
35 Lawless (WASP)   • 01:19:48, 27 Марта 2014 [Материал]

"Тупню прикацаплений, а про кого ж я маю говорити, коли Путлер тягне війська до кордонів моєї країни? "

Ты, старый сыкун, в первую очередь должен быть на границе, на передовой следуя твоей подписи "Патріот - захищає Батьківщину, зрадник - виправдовує агресора". А ты нихера не защищаешь, только пиз.ишь на форуме, гнилой старый хрен.

"Яких саме законів? Перерахуй, хто і що порушив."

ст. 294 УК, ст. 236 ч.1 УК, ст. 296 УК - это навскидку
TarasS
36 Тарас (TarasS)   • 01:41:01, 27 Марта 2014 [Материал]

"А ты нихера не защищаешь, только пиз.ишь на форуме, гнилой старый хрен."

Хто тобі сказав, що я старий?
Аскариди в голові нашептали?
WASP
37 Lawless (WASP)   • 01:44:08, 27 Марта 2014 [Материал]

По поводу всего остального возражений нет?
Hasan
26 Олександр (Hasan)   • 23:09:03, 26 Марта 2014 [Материал]

12. Провести повну передислокацію ЗСУ до кордону...
передислокував - нападай, або почитай, що сталося в 1941 з однією армією, що була передислокована, але не напала. та й часи вже інші, без суцільних фронтів.

11. Кошти виділені на підготовку і проведення... (1.9 млрд грн.)
Це приблизно 60 танків "оплот" (якщо судити по контракту з Пакистаном) або... крапля в морі, коротше (явно не вистачить навіть на пункт 10. повний спектр заходів шодо вивезення цивільного населення України з АР Крим, забезпечити їх житлом і роботою).

8. Контингент в ДРК - 156 людей, Ліберії - до 100, Кот -д"Івуарі - до 25...

10. ...попередити, відключити, перекрити... Явно більшість країн оцінить це як тероризм на державному рівні.
.............................................................

Галіматья. Змішались в кучу коні, люді і залпи тисячі орудій...
aaa777
30 AAA (aaa777)   • 00:01:39, 27 Марта 2014 [Материал]

Блин, неужели в Украине ну совсем нет вменяемых лидеров ?
Это полный капец.
С одной стороны Ахметовы, Коломойские, Фирташи, с другой стороны - Правый сектор.
А так чтобы нормальные, ну хотя бы как в Польше, Чехии, Словакии - так пустота.
Прям, отчаяние и разочарование какое-то.
TarasS
34 Тарас (TarasS)   • 01:05:56, 27 Марта 2014 [Материал]

"Прям, отчаяние и разочарование какое-то."

Ша, атставіть істєріку!
VDm
40 Dmitro (VDm)   • 11:34:24, 27 Марта 2014 [Материал]

Еще со времен Киевской Руси у нас проблема с правителями. Свои почему-то всегда оказываются крайне бестолковыми и вороватыми. Может потому, что честные люди в политику не идут? В свое время звали варягов править. Может и сейчас есть смысл в прямом смысле нанимать руководителя страны? Такие мнения, кстати, уже звучали. )))
as
45 Сегрій (as)   • 14:40:12, 27 Марта 2014 [Материал]

Так в любой нормальной стране руководитель и есть нанятый работник с должностью "президент". А выборы это способ определить наиболее достойного из претендентов на эту должность. Мы к этому и идем. И достойных людей у нас достаточно.
Віталька
58 Віталька (Віталька)   • 23:33:30, 27 Марта 2014 [Материал]

на40
а в наш час-до цьго НЕ варяги правлять?
bur
38 bur (bur)   • 02:52:44, 27 Марта 2014 [Материал]

Вiталька.Опять жиды виноваты..
Віталька
50 Віталька (Віталька)   • 18:38:28, 27 Марта 2014 [Материал]

на3
"Вiталька.Опять жиды виноваты.. 2

...подумав трохи...таки-ДА!!!!! є безліч аргументів, але то ладне окремого блогу, який заклюють і на публіку поржуть з зайобного варіанту про Міровоє правітєльство і заговор масонов...............мені чомусь не смішно з приводу цього питання після перечитування " Протоколів" і їм подібних творінь.........а хулі сміятися, коли коментар до них(Протоколів) був написаний в 80 их роках і він чомусь до ппца збувається, навіть якщо Вони фальшиві, то чому пророчі в них слова- пункт за пунктом??????????....і хрєн хто дасть на це відповідь!
1-10 11-12


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо