Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » Леди » 2014 » Июль » 24
Леди Житомирських десантників відправляли у відпустку, а списали як "неблагонадійних". Відео

Леди


Оценка: 3.4/5 Голосов: 10

Житомирських десантників відправляли у відпустку, а списали як "неблагонадійних". Відео

24 Июля 2014, 19:22:42 2326 3.4 3

http://reporter.zt.ua/news/14410-zhytomyrskykh-desantnykiv-vidpravlialy-u-vidpustku-a-spysaly-yak-neblahonadiinykh-video

Журналісти Репортера 24 липня повернулись зі Слов'янська до Житомира.

Біля 95-ї на Богунії журналістів зустрів натовп десантників з 2 батальйону, яких ще вчора вони проводжали зі Сходу у відпустку. 
Як з'ясувалось, хлопці збираються, бо обурені: при приїзді до Житомира їм повідомили, що не у відпустку вони поїхали, а їх просто "списали" з АТО у різні частини України за "не спроможністю виконувати завдання у зоні АТО".

"Нам дали документи, а там сказанно, що нас переміщують по іншим частинам, бо не спроможні завдання у ході АТО виконувати. З 129 солдат лише 6 контрактників. Всі інші - добровольці. 4 місяці відпахали. Деякі по 7 тис. км на БТРах по Донбасу від'їздили. Думали, 10 днів відпочити і знову у бій, але чомусь вже ми країні не потрібні", - розповідають військові.Згідно документу, "неблагонадійних" 152 військовослужбовців.


За словами військових, десантнику йти на "мазут", тобто йти в прості війська, не ВДВшні, - це приниження. Адже вони добровольціі йшли захищати країну, а не сидіти в тилу.

Вони продовжують збиратись біля частини. Поки з керівництва нікого немає. Правда, як розповіли Репортеру колеги, які зв'язувались з Міноборони, там до кінця тижня або в понеділок мають дати офіційне пояснення ситуації.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 3
mighty
1 Сергей (mighty)   • 20:09:00, 24 Июля 2014 [Материал]

Сколько ж гнид всё ещё в руководстве :(
коррупционер
2 владимир (коррупционер)   • 20:41:46, 24 Июля 2014 [Материал]

Лучше бы с огнем уже шутили те кто принимает такие решения.Это безопасней.
kolvich
3 Nikolay (kolvich)   • 21:00:11, 24 Июля 2014 [Материал]

Вот суки..а я с понедельника все в себе переваривал,так как ребят нагло оболгали и по Богунии слухи пошли,что после отпуска,половина отказалась возвращаться в зону АТО. Бля,посылал наХ и не верил...никогда в такое не поверю.Хотят 95-ю слить как 79-ю....твари.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо