Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » ВиК » 2014 » Август » 2
ВиК Зубко сказав - Дебой зробив!

ВиК


Оценка: 3.6/5 Голосов: 13

Зубко сказав - Дебой зробив!

02 Августа 2014, 10:20:38 2604 3.6 10

      Усе що говорили, говорять, і скоріш за все, будуть говорити, злостивці про житомирського депутата Геннадія Григоровича Зубка, виявилися брехнею та пустими балачками, які найчастіше знаходиться на грані із заздрощами, дурістю та безсиллям від того, що хтось виявився успішнішим та має гарну вдачу. Так, Геннадій Зубко не здав мандат депутата Верховної Ради, так він отримав компенсацію за проживання у київському готелі. І що? Невже компенсації не передбачені законом? Невже не наш депутат Зубко разом із заступником мера Сергієм Сухомлиним закуповують усе необхідне для бійців 95 аеромобільної бригади і щотижня відправляють багатотонні вантажівки у зону АТО? Хтось питав у них, за які кошти вони роблять те, чим повинна займатися держава?Ні, вони роблять це спокійно, не займаючись при цьому дешевим та брудним піаром , як роблять це ж нові політичні партії, що взялися незрозуміло звідки
      

      І ось чергова виконана обіцянка Геннадія Зубка!о!Він усе ж таки змусив колишнього мера Володимира Дебоя працювати! Інакше як можна назвати вчинок Володимира Михайловича, який подав позов до суду на відновлення себе на посаді мера, чим поховав жовтневі вибори мера, яких із нетерпінням чекають житомиряни. На передостанній сесії міської ради лунали гнівні тиради депутата Буряченко, який звунувачив в.о.мера Любов Цимбалюк у тому, що вона робить усе можливе для того, щоб вибори не відбулися ні в якому разі. Треба віддати належне, що відсутність виборів цілком влаштовує Любов Цимбалюк, яка почала впевнено та затишно почувати себе у кріслі, яке втратив Володимир Дебой. Виправлянням Цимбалюк став лист, отриманий міською радою профільного комітету Верховнох Ради, у якому мова йшла про те, що механізм проведення виборів мера Житомира призупино через судові позови.

      Дивно, але позови виявилися ілюзорними, адже іх не бачив ніхто! Щодо їх відсутності було отримано підтвердження з житомирських судів. Механізм проведення виборів мера Житомира в жовтні був реанімований, у результаті втручання в цей процес колеги Геннадія Зубка – Анатолія Гриценко. І раптом – справжній позов! Саме цей, а не віртуальний позов Володимира Дебоя до суду, поховав вибори мера. Своїми діями Дебой довів житомирянам, що він, врешті решт, почав працювати і що вибори, на данний момент, невигідні йому особисто, а не Любові Володимирівні Цимбалюк та Сергію Сухомлину, якому прогнозують цілковиту перемогу у виборах мера.

      Виходячи з того, як професійно складений позов, зрозуміло, що за справу взялася людина, яка виграла не одну схожу справу. Говорять, що Дебою допомагає колишній губернатор Житомирської обсласті – Сидор Кізін, який залишившись «не при справах», мріє про реванш. Відновлення Дебоя може завдати величезної шкоди вертакалі, яку намагається вибудувати в нашій області Геннадій Зубко, для наведення порядку в області,яка як альма-матер для першого заступника голови Адміністрації Президента. Дана проблема доповнює ті, які зараз турбують і самих житомирян. Адже до цього часу друзі колишнього губернатора продовжують хазяйнувати на теренах нашої області. І це не лише Федирко, голови районних адміністрацій, а й керівники обласних прокуратури та управління міністерства доходів та зборів. Лубчук та Бобровський, не звертаючи уваги на постійні звернення активістів Автомайдана звільнити їх з посади за багаторазові зловживання, і досі займають свої теплі місця. Зрозуміло, що Володимир Дебой ніяк не полишає надії повернутися у своє крісло, обравши до себе в союзники команду колишнього губернатора, який продовжує розпочату ним «війну» з командою Геннадія Зубка.

ТЕКСТ ПОЗОВУ МОЖНА ПОБАЧИТИ НА http://www.ex.ua/79924593

Прикреплённые изображения:
ВиК Зубко сказав - Дебой зробив!
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 10
ВиК
1 Viktor (ВиК)   • 10:21:11, 02 Августа 2014 [Материал]

Мэрдебой возвращается? ☻
Генрих
2 Емельян (Генрих)   • 10:43:11, 02 Августа 2014 [Материал]

Возвращается? А разве он уходил? Разве не Пивоварова рулит в ЖКХ? Или кто-то по наивности считает, что Кругляк понимает хоть что-нибудь в хитросплетениях, царящих в его управлениях, где все люди, без исключения, ставленники Пивоваровой? И разве аферист Рогожин не там же в Теплокоммунэнерго набирает новые миллионны долгов, за которые расплачиваться нам с вами? А Цимбалюк? Она разве не человек Дебоя? А Поливода? Всех дебоевцев во власти, не пересчитать!
vox
3 владимир (vox)   • 22:38:10, 02 Августа 2014 [Материал]

Дубчак, а Кругляк чем не угодил? Иль Кропивницкий профессиональнее? :)
vox
4 владимир (vox)   • 22:53:49, 02 Августа 2014 [Материал]

спокойнее, жирный молдавашка, кроме тебя, у всех ок :)
1anton4ik
5 Anton (1anton4ik)   • 23:01:29, 02 Августа 2014 [Материал]

ПРЯМО В ЛОБ!!!! ДАВНО УЖЕ НЕ ВСПОМИНАЛИ ПРО АЛКАША САМБОРСКОГО,
vox
6 владимир (vox)   • 23:09:46, 02 Августа 2014 [Материал]

да ладно, уродец, ты ж мимо проходишь, глаза прячешь, отсос! :)
zeta
7 zeta (zeta)   • 23:14:09, 02 Августа 2014 [Материал]

Какие страсти! Неужели всё из-за Дебоя? Кто бы что ни говорил, но Вовчик молодец! Всех успевал окучить! И Леонченко, И Семенец, и секретарш, и кучу народа.Активный дядя, не то, что Федирко активный.
vox
8 владимир (vox)   • 23:15:40, 02 Августа 2014 [Материал]

Дупа, ты реально думаешь, что твои ники никто не знает? :)
Юрко
9 Юрій Градовський (Юрко)   • 01:01:59, 03 Августа 2014 [Материал]

А які справи виграв Кізін?
Zhozef
10 Иосиф Валентинович (Zhozef)   • 12:41:45, 04 Августа 2014 [Материал]

Друзья мои, не преувеличивайте одиозность такого "деятеля" как бывший мэр Дебой. Он был марионеткой в руках правящей партии регионалов и таковым остался на сегодняшний день. Его порывы вернуться в кресло мэра- это просто возможность нам, житомирянам нагадить в душу и сорвать досрочные выбору мэра в Житомире и ничего иного. Он напрямую был связан с правящим в нашей области и городе кланом Рыжук, Француз, Цымбалюк - это их ставленник и их протеже. Досрочные перевыборы - это очередной шанс, хоть что-то изменить в нашей области, возможность разорвать рутину коррупции в этих структурах. Ведь в своё время предупреждали бывшего губернатора Кизина, что нужно делать кадровые перемены в эшелонах власти, а не набирать себе безтолковых советников и помощников, но ему понравились блистящие безделушки копеечной стоимости, а не простые рабочие люди, которых он называл электорат и встреч с которыми панически избегал и которые по своей сути бесценны... простые люди - вот главная ценность перспективного политика. их нельзя ущемлять, обделять, про них нельзя забывать... Дэбой также наступил на грабли под названием власть и тчеславие, в результате он стал просто "политическим трупом", который разлагаясь пытается наделать вони вокруг своей персоны при этом шансов на реанимацию у него ноль...Единственное, что он может ещё сделать для города и простых горожан - это отозвать своё заявление и дать им возможность сделать выбор нового мэра, который сможет, сделав, непопулистский шаг - разогнать всех руководящих "деятелей" мэрии и набрать топ команду, которой будут не важны позолоченные брязькальца, а которые будут слышать глас простого народа и служить людям и государству...


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо