Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » ВиК » 2014 » Сентябрь » 22
ВиК Чуднов или Сицилия?

ВиК


Оценка: 4.0/5 Голосов: 16

Чуднов или Сицилия?

22 Сентября 2014, 09:18:02 3231 4.0 7

Спасибо Кобальт за идею

Да, на фото пан Развадовский если кто не в курсе

Прикреплённые изображения:
ВиК Чуднов или Сицилия?
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 7
snova
1 oleg (snova)   • 09:54:13, 22 Сентября 2014 [Материал]

Гнать эту тварь!
aurum
2 Антон (aurum)   • 15:28:13, 22 Сентября 2014 [Материал]

Шановне панство, як не прискорбно це звучить, але конкурентів Розвадовському на його окрузі, нажаль НЕМАЄ. Я особисто ярий противник цих прихвоснів янучарських- разводів, журавських та пехових, нооооооооооо ФАКТИ... Таке враження що самі кандидати в депутати самі йому здають цей округ. Развод звісно гівно і барига але: Новий рік і всі дітки з подарунками, 1 вересня всі школи і дітки з подарунками подарунки звісно туфта китайська, але з фоткою развода і від нього. Всім сільськім радам пилки та косілки, вручаються з помпю, голосно. Новий рік , Різдво, 8 березня, 9 травня і прочі свята- дешеві откриточкі в кожен дім- понти але воно є. Газифікують село також він там, допомога школі чи садіку- развод там.. Ось вам і маємо свого царка. А людям що потрібно??? УВАГА!!!! І РОБОТА ХОЧ ЯКАСЬ. А ви кажете- гнати тварюку, і я за це, і ще буде десяток,, але є ще сотні які крім Развадовського нікого не чули і не бачили.
Ви зайдіть в будь яку хату на його виборчому окрузі до бабці чи до літньої тітоньки і побачите на стіні, разом з фотками сімї і фотку Развадовського, будь то откритка з новим роком чи с пасхою. Але вона стоїть разом з фотками сімї, от вам і член сімї.. То за кого проголосують ці люди, за хрен знає кого чи за Развадовського?? Відповім, моя баба і ще сотні таких як вона за Развадовського, а їх більше. Те що це все куплено за наші гроші, за ті гроші що він і такі як він в нас вкрали це також всі знають, але він ось поруч. От і мають кандидати те що мають. А мають вони сильного конкурента Развадовського, бо жоден не прийшов до людей і не спитав що їм треба, жоден не дав їм того що їм треба, а треба просто увага. Ось Кропивницький дав в одну із шкіл району на шкільний автобус колеса, так ті колеса через два місяці розлізлися і автобус перейшов на старі колеса які вже їздять не перший рік.
РАЗВАДОВСЬКОГО ПЕРЕМОГТИ ЗВІСНО ПРОСТО- НО ДОРОГО!! Так що знову у ВР Развадовський займе крісло депутата і за людські гроші буде робити людям подарунки за копійки, а гроші класти до карману..
Так що як каже народна мудрість: НЕ ТРАТЬТЕ КУМЕ СИЛИ, СПУСКАЙТЕСЯ НА ДНО. Поки ці горе кандидати не дадуть більше людям чим дав развод, їхнє депутатство залишиться тільки мріями з витраченими на вітер грошима, краще за ці гроші облаштуйте в школах теплі туалети і т.д..
DISELEK
7 DIESEL (DISELEK)   • 10:14:21, 23 Сентября 2014 [Материал]

+100500
в моєї бабки фотка Развадовського напевно з 90их
Cobalt
3 Cobalt (Cobalt)   • 16:52:13, 22 Сентября 2014 [Материал]

"...Спасибо Кобальт за идею..."

Пожалуйста, для хорошего человека не жалко. :-)
А ещё нужно "благодарить" и тех ушлёпков, на которых и демотивируются. )))
aurum
4 Антон (aurum)   • 17:49:20, 22 Сентября 2014 [Материал]

Кобальт, а це тут до чого?? стаття зовсім не про те.
Cobalt
5 Cobalt (Cobalt)   • 18:36:11, 22 Сентября 2014 [Материал]

aurum, я имел в виду персонажи, если шо.
aurum
6 Антон (aurum)   • 20:23:15, 22 Сентября 2014 [Материал]

тоді зрозуміло


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо