Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » amberis » 2015 » Март » 10
amberis Лекція Володимира Білінського «Історія України-Русі».

amberis


Оценка: 2.9/5 Голосов: 12

Лекція Володимира Білінського «Історія України-Русі».

10 Марта 2015, 01:50:18 4155 2.9 3

11 березня з 15:00 по 17:00
Володимир Білінський (18 травня 1936) — український письменник, дослідник історії. Автор бестселерів «Країна Моксель, або Московія» , «Москва Ординська», «Україна-Русь».
В щирій розмові з житомирянами Володимир Броніславович поділиться своєю версією, як історичне минуле впливає на нашу сучасність та майбутнє.

Місце зустрічі: «Оранжерея Душі», вул. Московська, 24Б, ТЦ «КВАДРАТ», 3-й поверх
Тлф. для акредитації журналістів: 098-106-23-99.

Інформаційна довідка:
Володимир Білінський народився 18 травня 1936 року на Поділлі. У 1959 році закінчив факультет «Мости і тунелі» Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту. За розподілом поїхав працювати до Казахстану. З 1959 до 1996 року жив і працював у Караганді, де пройшов шлях від майстра до заступника начальника Главку. Будував мости на Казахстанській магнітці, на каналі Іртиш — Караганда, на шахтах Карагандинського вугільного басейну, на всіх автомагістралях і залізницях Центрального Казахстану. Під його керівництвом зведено мости в Караганді, Павлодарі, Кокчетаві. Темір-Тау, Джезкагані, Балхаші, Екібастузі, Шахтинську та інших містах. З 1982 року працював у системі Мінважбуду Казахстану на посадах заступника начальника Главку та начальника Главку. Був членом Колегії Держбуду Казахстану. У 1999 році повернувся в Україну. Проживає в Києві.

Видав книги: «Страна Моксель» (2002), «Открытие Великороссии» (2004), «Страна Моксель, или открытие Великороссии» у трьох книгах (2006), «Країна Моксель, або Московія» у трьох книгах (2008), «Москва ординська» (2011).

Друкувався в газетах: «Літературна Україна», «Українське слово», «Столиця», «Нація та держава».

У 2011 році за книгу «Країна Моксель, або Московія» Володимира Білінського було визначено лауреатом премії ім. Івана Франка у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».

«Країна Моксель, або Московія»
Володимир Білінський та його прихильники вважають, що історія Росії (Московії) фальсифікувалася з метою вивищення великороського народу й применшення ролі інших націй, зокрема й української.

В тритомнику «Країна Моксель, або Московія» розповідається про фіно-угорське коріння російської цивілізації, що заперечує офіціозну версію «триєдиного» народу, яка часто використовується у державній ідеології сучасної РФ. Автор переконує, що багато років відбувалася методична зачистка та перекручування старовинного історичного матеріалу: «Уся російська і навіть європейська історичні науки сповідують думку про «незалежний розвиток Московії» в Золотій Орді. Однак це ― московська брехня… Це був звичайний улус єдиної держави…»

Білінський аналізує джерела, зіставляє історичні факти, щоби довести, що росіяни протягом віків були підданцями золотоординців, жили за їхніми законами й зазнали змішування крові та звичаїв.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 3
VDm
1 Dmitro (VDm)   • 22:09:20, 10 Марта 2015 [Материал]

Судя по оценке - кому то Белинский не по детски рвет шаблоны...
Юрко
2 Юрій Градовський (Юрко)   • 00:07:31, 11 Марта 2015 [Материал]

То оцінка москвина Шурпана.
amberis
3 Інгварь (amberis)   • 17:42:51, 27 Февраля 2018 [Материал]

Цікаво перечитувати давні коменти, а потім з подивом дивитися як друзі Юрка Градовського із задоволенням купують книжки Білінського, беруть в нього автографи і піарять автора у фейсбуці )))
О часи, о нрави! )))
P.S. Відкрию таємницю: деякі з матеріалів мого блогу є чисто інформаційними ;)


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо