Живой Журнал

Житомир » Мой блог » RomanDavydenko » 2015 » Июнь » 18
RomanDavydenko Актуальне питання...

RomanDavydenko


Оценка: 3.7/5 Голосов: 3

Актуальне питання...

18 Июня 2015, 19:12:51 1977 3.7 2

З ранку був на робочій групі, у Житомирскій ОДА, під головуванням заступника чильника, п- на Вячеслава Поліщука, по питанням незаконного видобутку бурштина і як цьому покласти край.
Винесли резолюцію, шодо скорішого прийняття відповідного Закону, запобігання контрабанди бурштину, та посилення відповідальності за незаконний видобуток дрогоційного каміння, та направлення звернення до Президента Украіни, та прем'єра, щодо реагування та допомоги.
Я вніс пропозицію, про зібра...ння позачерговоі Селищноі Ради Олевського району, Житомирськоі ОблРади, а по можливості Верховноі Ради, шоб на порядок денний було винесено питання про екологічну катастрофу та екоцид на Житомирщині, внаслідок знищення копачами природи. Та другу пропозицію, щодо зняття мораторію на проведення екологічних інспекцій, та дієвих інструментів впливу на копачів, організаторів, та скуповувачів.
Пропозиціі пройшли обидві. По підсумку 3+2.
Якщо так піде - ми переможемо! Разом до перемоги над бурштиновою мафією!
upd: 19.06 пятниця о 10:00 в Олевську пройде потужеа зустріч та збори майже усіх зацікавлених структур, щодо вирішення цього питання. Більш детальна інформаціч та можливі корективи до Заступника Голови Житомирмького ОДА пана В. Поліщука. Він цю інфо підсвітив!
Запошуються усі бажаючи!
А Вас Друзі, попрошу поширення! Дякую!
Слава Украіні!

Прикреплённые изображения:
RomanDavydenko Актуальне питання...
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 2
TarasS
1 Тарас (TarasS)   • 19:29:02, 18 Июня 2015 [Материал]

Робоча група - комісію, сподіваюсь, створила? Краще міжвідомчу.
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 22:25:58, 18 Июня 2015 [Материал]

Может и сдвинется что-то.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо