Живой Журнал

Житомир » Мой блог » RomanDavydenko » 2015 » Июль » 8
RomanDavydenko екологічні війни.

RomanDavydenko


Оценка: 5/5 Голосов: 1

екологічні війни.

08 Июля 2015, 00:57:29 1596 0.0 5

Увага Землякам та патріотам!
Зараз набирає обертів земельні оборутки в Житомирської області, скандали з наданням дозволів на "видобуток" надр, маркування та відсутність маркування деревини, що пиляють в повний зріст на Поліссі на незаконих пілорамах, а потім продаючи за кордон - нижче ринкової вартості.
Що заважає Прес-служба Житомирської Облдержадміністрації​ на сайті http://oda.zt.gov.ua/ оприлюднити, чи надати в публічний доступ інформацію, щодо фірм і організацій, які начебто роблять для Житомирян зони відпочинку отримуючи десяткі гектарів землі, а на справді добувають бут, пісок, глину та інші корисні копалини, що належать Громаді?
І ще одне! Президент України Петро Порошенко дав силовикам два тижні, аби покласти край незаконному видобутку бурштину на Житомирщіні та Рівенщині.
Неділя вже пройшла!!!
Тема не зовсім цікава з точку зору інформаційності, але дуже актуальна оскільки насувається екологічна катастрофа. Прощу поширення!
І хай депутати облради доведуть свою чесність та непричетність до оборуток, та пройдуть поліграф. Вищого керівництва - це теж стосується! Просимо!

Прикреплённые изображения:
RomanDavydenko екологічні війни.
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 5
Sacredys
1 Alex (Sacredys)   • 12:13:39, 08 Июля 2015 [Материал]

Совсем обнаглел ударовец Давиденко ! Ваших людей во всех ветвях власти неменьше чем Порошенковцев и НФ при этом зам губернатора Лагута тоже ваш . Да и личный рейтинг поддержки житомирцами Давиденко 15% ))) это он сам написал , так пусть выведет своим сторонников в центр города ,хотя бы 5% , может подключить еще Час поисты у них в организации 15.000 человек , это тоже Давиденко написал !Полочается у Давиденко 30 тысяч адептов в Житомире а кроме пистежа толку нет ))))
БандЕрос
2 БандЕрос (БандЕрос)   • 12:39:10, 08 Июля 2015 [Материал]

з огляду на помилки в блозі Давиденка та дописувача посту №1 - пише один і той же
Юрко
3 Юрій Градовський (Юрко)   • 13:52:53, 08 Июля 2015 [Материал]

Черговий шедевр від "житомирського Саакашвілі" Дауденка)))
Sacredys
4 Alex (Sacredys)   • 13:52:58, 08 Июля 2015 [Материал]

На2. з огляду на те що мій айпад Оксвард не закінчував )) але знаю що Порошенка і Яценюк точно пишуть без помилок, ви напевно викладач і отримуєте достойну зарплатню від керманичів які не роблять лексичних і граматичних помилок))))
БандЕрос
5 БандЕрос (БандЕрос)   • 14:10:01, 08 Июля 2015 [Материал]

роблю висновок, що ваш айпад все ж таки розумніший за свого власника


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо