Живой Журнал

Житомир » Мой блог » Zorro » 2015 » Июль » 30
Zorro Цена падения

Zorro


Оценка: 4.3/5 Голосов: 6

Цена падения

30 Июля 2015, 09:55:06 1555 4.3 1

Цена падения
 

Найгарячіша сесія міської ради 2015 року не скажу, що мала якийсь несподіваний сюжет, але нерви депутатам полоскотала добротно. Призначення нового заступника міського голови так і не відбулося, а Миколі Савенко, що так сподівався прокинутися сьогодні вранці вже з новою посадою, залишилося гірко ковтати сльози.
 

30 депутатів. Саме стільки віддало свої кровні голоси за хабарника та інтриганта. Микола Миколайович, ви пообіцяли оприлюднити список тих, хто вас не підтримав? Це така страшна помста? А чи не подумали ви, що після цього житомиряни дізнаються хто з 60 депутатів продався за об’єкти нерухомості, проекти будівництва та інші шкурні питання? Спроба дорікнути депутатам тим, що ніби без вашого призначення місто не буде розвиватися, виглядає, як мінімум, смішно. Ви 5 років пробули депутатом, пів року – радником міського голови, і пересічні житомиряни навіть цього не помітили.

Прикреплённые изображения:
Zorro Цена падения
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 1
aurum
1 Антон (aurum)   • 14:06:24, 30 Июля 2015 [Материал]

старі чухани, вже смердять трупом а ще лізуть


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо