Живой Журнал

Житомир » Мой блог » Nata55 » 2015 » Ноябрь » 6
Nata55 Порошенко нелегітимний - у Києві знайшли підстави для Майдану-3

Nata55


Оценка: 2.7/5 Голосов: 14

Порошенко нелегітимний - у Києві знайшли підстави для Майдану-3

06 Ноября 2015, 16:59:44 1612 2.7 7

Минуло майже два роки після майдану гідности, який відбувся в Києві з подачі націоналістів, які зараз сформувалися в добровольчі батальйони, такі як «Правий сектор», «Айдар» та ін. З фінансової підтримки США, і українських олігархів, таких як Каломойскій, Ахметов і др.Не які активісти майдану такі як Яраш, Семенченко, Тетерук, стали депутатами які, придбали недоторканність, і тепер вже в Раді продовжують вершити долю країни і людей.
Ідея майдану полягала у зміні влади, і політичних поглядів, гасло цієї революції гідности був «Україна це Європа», люди хотіли жити по европейскі.і що ж ми отримали в результаті, змінили одне олігархічний клан, на іншій, розвал економіки, військові дії на Донбасі, втрату Криму, погіршення життя громадян Украіни.Понятно, що цей майдан був ні народний, а боротьбою за владу між олігархами.
Що ми маємо на даний момент, тепер колишні соратники, стали найлютішими ворогами Коломойський і його «Правий сектор», проти Порошенка, під прикриттям боротьби з корупцією, Порошенко намагається розправиться з противником. У відповідь »Правий сектор» не раз вже погрожував президенту, походом на Київ і збройним переворотом, тобто іншими словами, це мусить бути третій майдан.Націоналісти об'єдналися і називають Порошенко зрадником, вони йому пригадали завод »рошен» на території Росії, цей потрапляє під статтю 111 як «Державна зрада» і коли його судитимуть народним трибуналом, це стане незаперечним доказом Порошенко в державній зраді.
Все це нагадує мені павуків у банці готових зжерти один одного.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 7
VDm
1 Dmitro (VDm)   • 18:48:08, 07 Ноября 2015 [Материал]

"Яраш" - а то хто такий?
"у Києві знайшли підстави для Майдану-3" - у Києві, чи в Москві?
"Каломойскій, Ахметов" - відразу помітне відношення - кАломойскій поганий, Ахметов - хороший. Ну не псувати ж таке гарне татарське призвіще?
Смешно, конечно. Че сказать то хотела?
garold
2 Кonstantin (garold)   • 19:19:42, 07 Ноября 2015 [Материал]

О кркмлеботы всполошились!
Юрко
3 Юрій Градовський (Юрко)   • 19:41:39, 07 Ноября 2015 [Материал]

Переклад механічний - на Московщині писано
ВадимКиплинг
4 Вадим Киплинг (ВадимКиплинг)   • 23:47:01, 07 Ноября 2015 [Материал]

Перевод гугловский, тема, регулярно обсмактываемая российскими кремлеботами в надежде дестабилизировать ситуацию в Украине. Проблема кремлеботов и их кураторов лишь в том, что они со своим азиатским менталитетом не понимают менталитета ни одной из европейских наций, в число которых входят и украинцы. Потому у них и не получается ничегошеньки.
Юрко
5 Юрій Градовський (Юрко)   • 06:57:12, 08 Ноября 2015 [Материал]

Не факт, що гугловський. Може бінговський.
LeXeR
6 Алексей (LeXeR)   • 13:16:26, 10 Ноября 2015 [Материал]

ХАХА! Вспомнился прикол про "підлогу країни"))
фюрер
7 фюрер (фюрер)   • 23:58:25, 26 Ноября 2015 [Материал]

Мля..сбу-шники спят..типо таких как ната-вата не ловит..все статейки под определенный уклон...кремлин-стайл!!!((


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо