Живой Журнал

Житомир » Мой блог » Сашко » 2016 » Январь » 3
Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан.

Сашко


Оценка: 3.7/5 Голосов: 3

Круїзне (1.5). Рим і Ватикан.

03 Января 2016, 04:09:32 2301 3.7 4

Рим не знаходиться на березі моря, тому для його відвідування треба було їхати з невеликого порта, що називається Чивитавек'я 45 хвилин на поїзді. З порта до вокзалу тур.групи повинні були довезти автобусами, але тільки виїхавши, ми стали. Гід, без всякого обурення, сказала, що зараз страйкують чи то докери, чи залізничники, вони перекрили дорогу і треба йти пішки хвилин 10- ну то всі й пішли). Повз страйкарів-да, здорові хлопці і мужики з не дуже усміхненними обличчями щось вимагали, але все було мирно. Що ж, люди реалізують своє право.

 До Рима все-таки доїхали й почали оглядати Вічне Місто з такою...симпатичною і елегантною екскурсоводом середніх років, яка з жартами і приказками досить інформативно все розповідала.

До речі, місцеві в Римі виділяються елегантною одежою- і чоловіки, і жінки зі смаком і по-модному вдягнені, і це кидається в очі навіть для мене). 

 Звичайно, в ідеалі треба ходити по таким містам і місцям самому-де захотів, зупинився, що захотів-подивився, а не "паришся" як би не відстати від групи і де б краще фотки зробити, адже всі екскурсоводні тексти можна прочитати або на ютьюбі подивитися і підготувати себе. Але для першого відвідування було добре. 

Як і очікувалося, всюди товпи туристів, але в Римі настільки багато пам'яток, що якогось особливого стовпотворення не було. Так, людей немало, але все заплановане вдалося подивитися без зазирання через голови- а, крім фонтану Треві, там дійсно міця навколо небагато, і всі хочуть фотогеничну позицію вибрати. 
Буквально за кілька днів до нашого прибуття була католицька Пасха, і людей було мільйона на 2 більше- от тоді були товпи. 

 Ватикан знаходиться в самому центрі, і я думав що кордони чисто умовні-але ні. По всьому периметру багатометрові стіни біля тротуарів, в'їзди охороняються з перевіркою документів, для публіки вхід з площі Св.Петра до базіліки і музею, але так просто по Ватикану не походиш. Черга до базиліки може здатися довжелезною (хоча, вона такою і є), але проходить швидко, всередині можна фотографувати-і є що! Все-таки Мікеланджело-геній, навіть не хотілося витрачати час процес фотографування, а просто роздивлятися його творіння. 

Прикреплённые изображения:
Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан. Сашко Круїзне (1.5). Рим і Ватикан.
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 4
Tasha27
1 КаПеЦ (Tasha27)   • 17:08:14, 03 Января 2016 [Материал]

Рим мне понравился) Когда я там была туристов было очень много нельзя было пройти спокойно)
Что нравиться то что по Риму пешком можно неспеша пройтись и все достопримечательности посмотреть
Сашко
2 Alex (Сашко)   • 00:35:19, 04 Января 2016 [Материал]

Да, согласен, основные достопримечательности сравнительно компактно находятся. И само осознание, что вот Колизей, или императорские дворцы, ипподром, храмы стоят здесь по 2 тысячи и более лет, и люди всегда рядом с ними жили,- впечатляет.
Tasha27
3 КаПеЦ (Tasha27)   • 01:04:18, 04 Января 2016 [Материал]

Аха ) Хотя сами Итальянцы любят больше юг страны
Arina1985
4 Арина (Arina1985)   • 21:55:58, 04 Января 2016 [Материал]

О, Ватикан... Просто обожала о нем читать... Он меня дико привлекает. Собор и Площадь Св.Петра, Сикстинская капелла, Библиотека, Некрополь... Там еще куча достопримечательностей. Вообще Ватикан привлекает еще тем, что за его стенами скрыто очень много тайн, неподвластных времени.
Кого интересует, то в книге Д.Брауна "Ангелы и демоны" интересно описаны и строения Ватикана, и закулисные моменты жизни католической церкви. Фильм такой тоже есть.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо