Живой Журнал

Житомир » Мой блог » snova » 2016 » Июль » 10
snova События в Малине

snova


Оценка: 5.0/5 Голосов: 3

События в Малине

10 Июля 2016, 17:08:06 2374 5.0 2

Система проти людей. Вбивство в Маліні.
Просимо поширити!
В ніч з п'ятниці на суботу в Малині відбулося жахливе ДТП внаслідок якого загинула дівчина 1998 року народження, інша дівчина, 1997 року народження - отримала над складні травми й нажаль достеменно не відомо, чи буде вона жити. Винуватець цього ДТП, житель Малина з місця події втік. Здавалося б, чергове не розкрито ДТП із жертвами. Та не так сталося, як гадалося. Завдяки активності громадськості - справа набула неабиякого розголосу. Маємо сподівання, що винуватець принесе справедливе покарання. Але мова про інше. Мова про "професійні" дії поліції та районних медиків. Одні допустили те, що злочинець встиг вимити свій автомобіль від слідів аварії. Та намагався уникнути подальшої відповідальності. Переклавши провину на власну дружину. І лише втручання громадськості та депутатів допомогло зрушити слідство. Саме цілодобова присутність активістів в районному відділені поліції, а пізніше під стінами малинської лікарні допомогла тримати руку на пульсі справи.
Адже ближче до вечора підозрюваний заявив про погіршення свого стану. Це дивним чином співпало з приїздом адвоката. Здивувала поведінка лікарів, що намалювали цілий букет хвороб винуватцю ДТП. Тим самим затягуючи відправку підозрюваного до слідчого ізолятору в Житомир. Й коли активісти завітали перевірити стан здоров”я “хворого”, на їх вже чекали поліціянти з автоматичною зброєю, що стали на захист вбивці. І лише під тиском громадкості та приїзду начальника малинської поліції - Старовойта М.В. ситуація змінилася і пацієнту стало краще і він зміг відбути до Житомира.
Скільки ще буде тривати це знущання над всіма нами? Наших дітей вбивають опянілі від безкарності бувші працівники правоохоронних структур, нам сміються прямо у вічі й промовисто кажуть, - “Все буде так, як ми захочемо…” Продажні адвокати, цинічні й брехливі так звані “правдолюби” - всі вони стали на бік вбивці.
Однак, будь якому терпінню прийде кінець і той кінець буде на стільки кривавим, що події Врадіївки будуть здаватися дитячою прогулянкою. Адже не в перше в районі гинуть малинчани під колесами безкарних мажорів та різного роду бидлоти що взяла, як вона вважає, Бога за бороду.
В житті не все має грошовий вимір, напевне цю прописну істину дехто в погоні за наживою забув. Хочемо нагадати нашим дорогим "медикам" - клятва Гіппократа, чесність та принциповість. Непотрібно забувати ці прості істини. Мабуть за ці речі дехто ніколи не чув, принаймні, складається враження що забули....
Виникає питання. Чи зможе громада міста і район, після всього того, довіряти нашим поліціянтам і тим паче медикам?
Це питання риторичне, кожен сам вирішуватиме, чи звертатися до цих структур, однак кожен малинчанин має чітко розуміти й усвідомлювати, що це звернення буде по суті до співучасників жахливого вбивства, жертвою якого стала молода дівчина, яка мала свої плани на життя, навчання, створити свою сім'ю, народити дітей… Та цього не буде. Ніколи не буде. Сьогодні рідні, друзі, одногрупники провели дівчинку в останню путь. У батьків забрали майбутнє… Не стало дочки, сестри, подруги, яку не замінить жодна грошова компенсація чи покарання винного. Її не повернути.
Співчуття батькам та близьким загиблої Анастасії
Бажаємо одужання травмованій Марині. Та сили волі й віри в Бога їй рідні
Для лікування потрібні великі гроші. ПРОСИМО ВАШОЇ ДОПОМОГИ!!!
номер картки Марининого батька 5168 7572 9877 9408 Кишаковський Ігор Йосипович.
Будемо вдячні за будь-яку допомогу!
З повагою БО БФ “Волонтер 2015”

Прикреплённые изображения:
snova События в Малине
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 2
bda
1 ДДД (bda)   • 18:06:01, 10 Июля 2016 [Материал]

Зря, Вы, так: "Продажні адвокати, цинічні й брехливі так звані “правдолюби” - всі вони стали на бік вбивці" У адвоката работа такая - он ОБЯЗАН защищать обвиняемого!
dakar
2 Инспектор Кранник (dakar)   • 18:32:48, 10 Июля 2016 [Материал]

Если адвокат знает что подсудимый виновен, он не должен строить защиту от обратного. В таком случае он должен пытаться получить максимально мягкий приговор.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо