Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » antikorZt » 2016 » Август » 5
antikorZt Влада знахабніла

antikorZt


Оценка: 5.0/5 Голосов: 11

Влада знахабніла

05 Августа 2016, 08:56:31 2004 5.0 5

Багато розмов зараз ведеться про те, що нова місцева влада нічим не займається, бо ні результатів, ні певних змін у Житомирі не видно. Майже щотижня спалахують нові корупційні скандали, а чиновники роблять вигляд ніби це їх не стосується. Та попри загальне безчинство, про свою заробітну плату вони не забули.

Наприклад, перший заступник міського голови, який збирався боротися зі стихійною торгівлею, але, напевно, вже забув, за червень отримав 22 416 грн.

Заступник мера Дмитро Ткачук, який за 10 місяців роботи спромігся встановити лише одну велопарковку в місті, і то, біля міської ради, за липень отримав 21 564 грн.

Та ж сама історія і з іншим заступником – Хрєновим. Отримавши у квітні заробітну плату в сумі майже 22 тисячі, Матвій призабувся про свої обіцянки реформувати сферу медицини.

Цікава ситуація і з ще одним заступником міського голови – Олександром Фещенко, який пропрацював лише чотири місяці, і вже пішов в оплачувану відпуску.

Парадоксальна ситуація з секретарем міської ради Чиж. За квітень їй було нараховано майже 25 тисяч гривень, і це попри те, що за час її роботи, у відпустці вона була вже 12 разів.

Все нормально, першочергово говорилося, що якщо буде велика заробітна плата, буде стимул працювати, і результат відчуватиметься у перші місяці. Говорилося також, що не буде корупції. 
Але, вибачте мене, хіба житомиряни дурні і нічого не розуміють? Який сенс платити такі шалені гроші і при цьому мати таке безвідповідальне керівництво міста?

Прикреплённые изображения:
antikorZt Влада знахабніла
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 5
Статист
1 Андрей Макаров (Статист)   • 10:03:41, 05 Августа 2016 [Материал]

Свобода слова! Что тут скажешь? Да, лексика была не нормативной, да админ, может быть был и прав, удалив гневный комментарий. Только как назвать то. что делает эта власть не используя нецензурные слова?
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 21:28:36, 05 Августа 2016 [Материал]

ВешатьАдназначнА!
tt2015
3 Виктор (tt2015)   • 22:56:20, 05 Августа 2016 [Материал]

не пойму в чем гнев? основная ЗП - меньше 500 вечнозеленый и это главная управленческая должность города. 20-24 косаря - люди пошли в отпуск, и им по закону положено материалка + ЗП, таковы законы.
почему нет гнева на новости, где главному железнодорожнику ЗП в месяц 300 тыс, главному нефтянику 500 тыс + бронированный мерин, как инструмент сохранения актива(чувак умный, жалко потерять актив). Чего вы роетесь в помойке, вы не там золото ищете граждане...
Статист
4 Андрей Макаров (Статист)   • 14:14:29, 06 Августа 2016 [Материал]

А сколько получают пенсионеры, отпахавшие всю жизнь? Почему, при этой власти, которая скромненько так себе рисует десятки тысяч к зарплате, бабушки и дедушки сводят концы с концами? Одним всё, другим погост?Виктор, не будьте лицемером! " Люди пошли в отпуск" ?Людям надо весело жить и много жрать? Чиновники не ИМЕЮТ ПРАВА получать зарплату в 20 раз большую за пенсию большинства украинцев. Всё остальное - проплаченная упырями банды Сухомлина бредятина!!!!
tt2015
5 Виктор (tt2015)   • 09:46:20, 07 Августа 2016 [Материал]

А сколько должны получать "чиновники", сколько вы им можете платить, чтобы они не "брали" себе то, на что есть влияние взять, а наоборот приумножали то что есть и развивали новые тенденции в управлении и жизнедеятельности города? СКОЛЬКО?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо