Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » kolvich » 2016 » Октябрь » 9
kolvich Вопрос-ответ

kolvich


Оценка: 3.4/5 Голосов: 15

Вопрос-ответ

09 Октября 2016, 08:59:27 2353 3.4 25

http://joinfo.ua/sociaty/1182858_Otvet-ATOshnika-studentu-provokatoru-voshitil.htmlОтвет офицера ВСУ неизвестному студенту-историку, который спросил у президента Украины, когда закончится война на востоке страны, менее чем за сутки собрал несколько тысяч лайков и перепостов в соцсетях.
 

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 25
kolvich
1 Nikolay (kolvich)   • 09:03:24, 09 Октября 2016 [Материал]

http://joinfo.ua/sociaty/1182858_Otvet-ATOshnika-studentu-provokatoru-voshitil.html
Юрко
2 Градовський (Юрко)   • 10:00:47, 09 Октября 2016 [Материал]

І що ж то за відповідь?) Підтвердження ганебного стану україньської зброї, відповідальність за який несе той же головком.
kolvich
3 Nikolay (kolvich)   • 10:28:22, 09 Октября 2016 [Материал]

А те,що на таких механах і без таких умільців та зброя після всіляких презентацій і виставок,після відмитих грошенят не стріляє,або стріляє,та не куди цілились.
Знаю одного прапора з бригади,який ще півтора року назад рятував наші кулемети,звичайним електродом для зварювання. А відповідь бійця АТО,молокососам від шістьнадцяти до вісьмидесяти років.А пи@@ть,не віники перевязувать.
Александр 14 школа,я так написав,...є помилки?)))
Юрко
4 Градовський (Юрко)   • 10:33:40, 09 Октября 2016 [Материал]

Ніхто й не говорить проти механіків та бійців. Тільки то не відповідь, а оцінка реального стану озброєння, відповідальність за яке несе пєрвий
14школа8класс
13 Олександр (14школа8класс)   • 14:50:53, 09 Октября 2016 [Материал]

На 3. Исключения- подтверждают правила!

Просьба к тебе, допускай их и далее!

Твоi " помилки " - творчi i дуже гуморнi !
Юрко
5 Градовський (Юрко)   • 10:55:04, 09 Октября 2016 [Материал]

Агент Кремля, що розгойдує човен, покровитель студентів і за сумісництвом (для легенди) боєць ДУК Фізик відповів порохоботу!
2 дні тому студент посперечався з президентом. Наш шоколадний, відчуваючи безперспективність теми і небезпеку бути словесно отшльопаним хлопчаком при усьому чесному народі і у присутності ТБ, швидко перевів акценти, зробив різкий контрвипад, вильнув сракою і съєбався на віражі.

А сьогодні, перераховуючи нещодавно отримані від ФСБ тугрики, перегортаючи ФБ у пошуках чергової теми щоб розгойдати човен і не дати мудрому власникові кондитерських фабрик в Калузі і Липецьку врятувати Україну, знайшов у ФБ відповідь студентові від колишнього офіцера ЗСУ, а нині (якщо я правильно все зрозумів за його профілем у ФБ) від доблесного розтрощувача казенних авто і переможця стареньких, що торгують кропом, патрульного поліцейського- Василь коряк (Vasily Koryak).
Студент там був присоромлений і ткнув вусатою, але рум’яною мордою в реальність суворих мужиків з передка, у яких ніхера немає окрім Васі Мєхана, і бути не може, воювати нічим і тому перемоги не видно.
Подзвонив кураторові в Кремль і отримав інструкцію заступитися за студика. Всі хто критикує рятівника України Президента Порошенка — наші, Кремля, друзі, і студик у тому числі. А своїх ми, ніколи не кидаємо. Тим більше за премію в 10 тис росісийских тугриків.
Отже, Вася (нічого якщо так а не Василь?), ти схоже не дурень, пишеш грамотно, навіть красиво, майже або зовсім як профі. Мій лист тобі не буде довгим. Про реальність в твоєму листі усе правда. Про наступ і зачистку в лоб зараз нормальна людина яка була там і говорити не буде. Але дозволь нагадати тобі декілька речей.
Вася, це Президент, а не студент обіцяв що «АТО буде закінчене в лічені години». Тому кожна людина, що поважає себе, якій не подобається коли його тримають за ідіота і брешуть йому в очі, першим питанням при першій же нагоді повинен запитувати Порошенко «так коли закінчиться війна»?. Так що студентові — респект і уважуха. Я б звичайно ще запитав «навіщо ви нам брехали під час виборів»?, чисто риторичне питання від якого шоколадного почне трясти.
Вася, це у президента, а не студента будуються фабрики в Росії, рошеновские кіоски по усій Україні, це у Порошенка, а не студента, телевізійні канали і офшорні кампанії. Так в його компаніях, на його заводах все добре, є і техніка, і персонал, все є. А за 2,5 року навести в армії порядок він не може. Чи не хоче? Мало того, він всіляко покриває тих хто цю армію 25 років розвалював. Чи хто те з генералів вже сів? Ах так, Вася, воєнні прокурори, сбушники, генерали багатіють на цій війні, жиріють як коти. Сама армія в убогості.
Порошенка цього не знає?
Юрко
6 Градовський (Юрко)   • 10:55:11, 09 Октября 2016 [Материал]

Вася, скажи на милість, якщо на передку воює 20-30 тис людей, нахера нам чисельність ЗСУ в 250 тис? Це ж скільки грошей йде в нікуди? Вони взагалі є ці 250 тис? Чи це мертві душі? Може можна вже купити бригаду в 2,5 тис мертвих душ з гарантованим грошовим постачанням на усіх неіснуючих бійців? Не здивуюся
Ще, Вася, може тобі образливо якщо ти зараз поліцейський, але як може бути у воюючій країні бюджет на НГУ і МВС більше ніж на ЗСУ? Нахрена взагалі потрібна нова поліція якщо вони нихрена не уміють окрім бабусь по ринках ганяти? Нахрена їм форма дорога, зарплати високі? Те ж саме — абсолютно непотрібна, роздута система Внутрішніх Військ — Нацгвардії. Зброя, гроші, техніка — усе це кинуто не на боротьбу з ворогом а на захист від власного народу. Студент винен? Чи Президент не в курсі?
Скоротити витрати по МВС на користь ЗСУ — очевидне рішення, але у Порошенка інші пріоритети, дорогий друг Вася, і ти досить розумний для того, щоб це добре розуміти.
І останнє на сьогодні, Вася. Ти правий, у ЗСУ зараз скрізь некомплект, але хто ж сука 2,5 року вбивав той небачений патріотичний підйом? Сотні тисяч готові були воювати, помирати і вбивати за Україну, але що з цим всім зробили Муженки, Назаркіни, Пушнякови? Іловайськ, Дебальцево, зливи, зрада, крадійство, брехня, підлість, підлість, підлість, бездарність, підлість, брехня і знову підлість. І на чолі цього всього — головний негідник і брехун країни — Петро Олексійович Порошенко, наїбавший усю країну.
Все, патріотичні сили дискредитовані, служити в незрозумілій совковій армії в незрозумілій війні під командуванням дебілів, подлєцов і підарасів ніхто не хоче. Хто винен, студент або верховний головнокомандувач?
Так що не перекручуй, Вася. Точно також як і не потрібно маніпулювати, коли йдеться про закінчення війни. По твоєму це або поразка або атака в лоб і війська на кордоні з РФ. Дешева маніпуляція. Є ще декілька варіантів як Україна може перемогти. І ти це прекрасно знаєш.
Агент Кремля, що розгойдує човен, покровитель студентів і за сумісництвом (для легенди) боєць ДУК
Фізик Сергей Петрович Чебозеков
http://divanna-sotnya.com/blogs/agent-kremlya-shho-rozgojduye-choven-pokrovitel-studentiv-i-za-sumisnitstvom-dlya -legendi-boyets-duk-fizik-vidpoviv-porohobotu
ГЕВИТЕР
7 Гена (ГЕВИТЕР)   • 11:39:08, 09 Октября 2016 [Материал]

Это АТО закончится, когда к власти прийдут нормальные люди, которые начнут наконец то договариваться а не стрелять.
Юрко
8 Градовський (Юрко)   • 11:41:50, 09 Октября 2016 [Материал]

Скажи, свиня московська, а ти ось тут на чиїй стороні?)) Студента, президента, Дансера чи Фізика?))
ГЕВИТЕР
11 Гена (ГЕВИТЕР)   • 11:59:05, 09 Октября 2016 [Материал]

Отвечу тебе как польскому скунсу - я на своей стороне, дошло, быдло? ))
RapidDuck
15 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 17:11:42, 10 Октября 2016 [Материал]

То есть фашист обыкновенный.
ГЕВИТЕР
18 Гена (ГЕВИТЕР)   • 14:44:17, 11 Октября 2016 [Материал]

Миша, поскольку в конце твоей реплики нет знака вопроса, то , как я понял, ты так представился?

Ну, тогда приятно познакомиться - просто нормальный человек. )))Ой щас ненормальные понабегут и будут мне тут пояснять, что я ненормальный...)))
RapidDuck
21 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 12:27:09, 12 Октября 2016 [Материал]

Какой ты нормальный человек - у тебя в друзьях мрази и убийцы.
ГЕВИТЕР
24 Гена (ГЕВИТЕР)   • 14:23:06, 12 Октября 2016 [Материал]

На 21: Ты знаком с моими друзьями или опять СПИЗДЕЛ? Хотя чего я спрашиваю, конечно же СПИЗДЕЛ. )))
max1e
9 maxim (max1e)   • 11:42:40, 09 Октября 2016 [Материал]

пару риторических вопросов тем, кто думает что все понимает:
1. почему перестало быть слышно о "добровольческих" батальонах?
2. почему в ато нет нормальной техники? (кто сомневается, идем на лостармор, смотрим на основные потери и удивляемся, почему нет ни одного т-80, т-84у, всего 3 бтр-4е, ни мста-с, ни мста-б(одна потеря, которая трофейная, ее там кстати нет почему то), ни смерчей, ни тунгусок, ни ос, ни буков, ни одной рлс(!)...там кроме древних т-64 у которых даже дз нету мало что есть. Из относительно современного только бтр-80 и булаты, хотя они и есть тупо модернизированные т-64, со своей кривой лобовой броней.
RapidDuck
16 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 17:12:16, 10 Октября 2016 [Материал]

Интенсивноесть боев стала намного ниже.
kolvich
10 Nikolay (kolvich)   • 11:46:48, 09 Октября 2016 [Материал]

Юрко,чудово,що на питання студента ми почуємо багато відповідей,а ще не вечір.У Фак бук я не ходок,да і на ЖЖ не важний блогер,але щось у першій відповіді мене торкнуло.Одне зрозуміло,що поки ходять великі дєнєжні знаки....закінчення війни відкладається.
ГЕВИТЕР
12 Гена (ГЕВИТЕР)   • 12:00:27, 09 Октября 2016 [Материал]

"Одне зрозуміло,що поки ходять великі дєнєжні знаки....закінчення війни відкладається."

Точно в ДЕСЯТОЧКУ! ))) АТО продолжается потому что оно ВЫГОДНО!
RapidDuck
17 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 17:12:32, 10 Октября 2016 [Материал]

Выгодно только фашне вроде тебя.
ГЕВИТЕР
19 Гена (ГЕВИТЕР)   • 14:46:06, 11 Октября 2016 [Материал]

Мыша, в безконечный раз повторю этот вопрос:

Если я фашист, то кто тогда то ЧМО зигующее со свастиками, за которого ты так сильно переживал? Мыша, а?
manitu
20 Keeper (manitu)   • 18:02:04, 11 Октября 2016 [Материал]

Товарищъ Михаил , как идейный коммунист - считает , что его окружают фашисты (х.з. чего , фашизм вообще-то итальянская забава , а дуче Муссолини в молодости грешил социализмом и был знаком с тов. Лениным) . Так , что Василич ты тень на своего вождя бросаешь .
RapidDuck
22 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 12:27:49, 12 Октября 2016 [Материал]

Быдло называет здравый национализм фашизмом. Я говорю на их уровне.
manitu
23 Keeper (manitu)   • 13:29:19, 12 Октября 2016 [Материал]

"Быдло называет здравый национализм фашизмом."
Кхм ... Мишань ... кроме тебя фашистами ни кто других не называет ... как-бы это помягче ему сказать ... Миш перечитай че ты написал ... внимательно .
ГЕВИТЕР
25 Гена (ГЕВИТЕР)   • 14:25:19, 12 Октября 2016 [Материал]

На 22: Мыша, это ШЕДЕВР! )))

"Быдло "....." Я говорю на их уровне"

Скажу круче, ты живёшь на их уровне, думаешь на их уровне...ты вообще на их уровне. )))).
Sams2
14 Александр (Sams2)   • 18:49:08, 09 Октября 2016 [Материал]

Вообще статья классная. Главное - правдивая. Я немножко видел войну, не эту, другую. По телевизору одно, на самом деле война не только в стрельбе заключается. Мало кто задумывается о том, что воюют живые люди, такие же, как и на гражданке. То воины траванулись то ли скисшей вчерашней кашей, то ли несвежей водой, могут напасть в любой момент, а у половины личного состава банальный понос. То какие-то умельцы научились добывать спирт из тормозухи, или просто ее пропили, слили ее из противооткатных орудийных амортизаторов, сверху команда "огонь" - а стрелять не из чего. Да мало ли....


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо