Живой Журнал

Житомир » Мой блог » PETLYRA » 2017 » Апрель » 14
PETLYRA УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР!

PETLYRA


Оценка: 3.0/5 Голосов: 6

УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР!

14 Апреля 2017, 23:41:42 2100 3.0 5

Й Я Вам сьогодні покажу бувші райські дерева які перетворюють на роги чорта!Літом буде справжня ПЕКЕЛЬНА пустеля,поза як тіні майже не буде....Й так справа в тому що є технологія обрізки старих дерев,але якщо Ви помітили в Житомирі останнім часом обрізають дерева масово й майже під стовбур,в результаті чого ми отримуємо напів-живе дерево,а в перспективі мертве дерево.А справа от в чому-з дрібних відрізаних гілок роблять стружку яку потім продають на меблеві виробництва,великі гілки теж йдуть на виробництво,тобто мало того що знищують екологію да й ще на цьому заробляють,і якщо липа добре переносить обрізку,то іньші дерева ні..........Дійсно дивно стало то в комунальників не вистачало завжди бензину на всілякі заходи типу прибирання вулиць,а тут все знаходиться ще й в таких масштабах,нижче кидаю посилання на цю тему де все розясненно+ фото з Житомира,Золота Антилопа вже геть затьмарила очі деяким людям!А один з таких випилювачів дерев взагалі нахабно почав писати в фейсбук,в коментарях що продає стружку,й доводити свою правоту.......Прошу Активно долучатись у дискусію в фейсбуці та всюди! https://www.facebook.com/profile.php?id=100001650016690   https://nikopol.online/…/7031-koshmar-na-ulice-vyazov-zache…

Прикреплённые изображения:
PETLYRA УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР! PETLYRA УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР! PETLYRA УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР! PETLYRA УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР! PETLYRA УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР! PETLYRA УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР! PETLYRA УВАГА!УВАГА!УВАГА!З ВАМИ ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР!
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 5
yulyayulya
1 Юлия (yulyayulya)   • 07:23:12, 15 Апреля 2017 [Материал]

З власних спостережень. Так само добре обрізку переносять верби та клени. Чисто візуально перші пару років виглядають страшненько. А потім ще краще чим до обрізки.
Марио
2 Батхет (Марио)   • 09:53:30, 15 Апреля 2017 [Материал]

Да, деревья никогда так жестко не обрезали
garold
3 Кonstantin (garold)   • 19:45:58, 15 Апреля 2017 [Материал]

Тополя не жалко,источник аллергии,а омелы видели сколько в городе,их тоже жалеть?
garold
4 Кonstantin (garold)   • 19:55:53, 15 Апреля 2017 [Материал]

Я вижу автор силён в мебельном производстве?Но это вам к сведению,те ветки на мебельное производство не годятся,это я вам как технолог говорю,так что нет повода для паники.А те деревья что вы сняли нужно удалить и посадить другие.
Hoakina
5 Марина (Hoakina)   • 20:20:42, 15 Апреля 2017 [Материал]

надіюсь, Ви садівник? чи хоча б ботанік? дерева треба обрізати і доволі радикально, а старі і зовсім знищувати, бо це тільки в прислів*ї дерева помирають стоячи, а насправді вони падають людям на голови.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо