Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » Transport » 2017 » Август » 18
Transport Проїзд по 3 грн.

Transport


Оценка: 5.0/5 Голосов: 11

Проїзд по 3 грн.

18 Августа 2017, 08:00:38 2277 5.0 15

Головна причина підняття вартості проїзду в комунальному транспорті це - підняти зарплатню водіям тролейбусів та таким чином відбити в них наснагу їздити на заробітки. Підняти до 8000 тис гривень, і зробити це звісно краще за рахуном простого люду, з їх кишень. Гарна причина. Хлопці, не там гроші шукаєте, якось дивно, керівникам усіляких міських КП та їх заступникам, Ви знаєте де знайти зарплатні по 20-30 тис, а водіям тролейбусів - ні.

- Тролейбуси вдень не працюють тому що немає водіїв. Хлопці з мерії, ви закуповуєте 40 автобусів комунальних, кажете що в грудні вони будуть, цікаво наступне штат водіїв, слюсарів та інженерів ви уже підібрали? Є ці працівникі, є якісь конкретні кроки по цьому питанню? Чи купимо автобуси, нам їх приженуть і ми їх поставимо під стінку бо не буде кому працювати?

- Житомиряни кажуть, що з здорожчанням проїзду у маршрутках до 5 гривень ані сервіс ані якість не змінилася. Натомість хлопчина з мерії каже, ащо ви хотіли яка ціна - така і послуга. Тобто 5 то мало для якості і сервісу.

- Тут я звернуся вже до депутатів міської ради, та членів Виконкому, Любов Цимбалюк Наталья Леонченко Микола Череднік (Mykola Cherednik) Ірина Ярмоленко Савіцький Владислав Vera GrynyshynaНаталія Волинець шановні от профільний заступник мера по транспорту  каже, що на наступній сесії буде розглядатися проект рішення для виділення коштів для закупівлі валідаторів приватним перевізникам, це правда? Адже, при підняті тарифу до 5 гривень однією з вимог до перевізників було встановлення валідаторів за власний кошт, більше того у Договорі на право перевезення пасажирів є пункт 2.2.21 яким вказано що перевізник забовязаний встановити цю систему. Взагалі, де таке є щоб успішному не збитковому приватному бізнесу виділялися кошти на його бізнес? Це сам бідна каста підприємців?

 

Прикреплённые изображения:
Transport Проїзд по 3 грн.
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 15
Hoakina
1 Марина (Hoakina)   • 20:34:43, 18 Августа 2017 [Материал]

падла, не наїдяться ніяк
TarasS
2 Тарас (TarasS)   • 21:19:18, 18 Августа 2017 [Материал]

Хороший і правильний блог, плюсую. Але неповний.

2 грн., 3 грн. - до сраки. Комунальний транспорт все одно буде збитковим, оскільки головна причина - пенси, які забивають тролейбуси від самого ранку і катаються, скільки хочуть . Халява розбещує: на безплатних фуршетах їдять більше, ніж треба; на безплатних тролейбусах їздять більше, ніж треба.

Рецепт щастя простий:
1) маршрутки - 4 грн. повний квиток, 2 грн. учнівський і пенсійний;
2) ТТУ - 2 грн. повний квиток, 1 грн. учнівський та пенсійний.
kolvich
3 Nikolay (kolvich)   • 10:23:38, 19 Августа 2017 [Материал]

Тих пару тисяч горлохВатніх пенсіонерів,що все життя полюбляли халяву,на руку міській зраді.От вони і дуріють,що робити з тим рубльом.Вже по карточкам вирахували 40 поїздок...їпанатік до такого не додумається.))
Скільки пеніонерів сидять,лежать по домівках,то вони це не враховують.
Третій рік на пенсії і ні одного разу не користувався пільговим проїздом..бак до повного і кібеням,як моя сусідка говорить:-мені стидно,що я буду пенсійне показувать.)) І таких також тисячі.
Ніякі ліки щастя не допоможуть цим безнадійно хворим хапугам.Звичайно,шкода що якась шпана наживається на тих хто буде проплачувать проїзд і зарплату водіям ел.транспорту.А пенсіонери...чіста атмазка і прікритіє бєздарєй в управлєнії.
TarasS
4 Тарас (TarasS)   • 12:50:14, 19 Августа 2017 [Материал]

Правильно: ти не їздиш, ще якісь люди не їздять. А інші катаються за ваш рахунок по 10 і більше поїздок за день. Тролейбус №1 в обидва боки - пенсійний круїзний лайнер. Забитий "туристами" вже від 7 ранку.
SlavaNibiru
5 Святослав (SlavaNibiru)   • 14:48:27, 19 Августа 2017 [Материал]

Наші тролейбуси вже час перейменувати в геронтобуси або геронтовози.
manitu
6 Keeper (manitu)   • 15:46:08, 19 Августа 2017 [Материал]

ТараССе ... вот удивил , так удивил . Милая ☼ "+"
Нормальный , оптимальный подход . Платный проезд всем
Маршрутки - 4 (пенсионный/льготный/ученический - 2)
Троллейбус/трамвай - 2 (пенсионный/льготный/ученический - 1)
фурлетов — премировать пинком взашей
kolvich
7 Nikolay (kolvich)   • 16:31:00, 19 Августа 2017 [Материал]

Тролейбус №1 в обидва боки - пенсійний круїзний лайнер. Забитий туристами вже від 7 ранку.
Да і хрєн на них,нєхай повзають,))по моїм маршрутам міський транспорт не їздить.
От трошки оффа...ава
рія на + Домбровського-Мазепи,майже на очах в 14-30,на Київській в 15 з хвостиком прийшлось кущами на шелушкова їхати.На московській тоже парочка не розминулися.РомантікЄ))Да і трамваї сьогодні курсують порожні..хе-хе,пару пільговиків катає.А ліки одні-хочеш їхати,плати,ні,то їдь пішки.А то взяли моду,однією рукою дають,другою забирають.
TarasS
8 Тарас (TarasS)   • 17:00:40, 19 Августа 2017 [Материал]

"А ліки одні-хочеш їхати,плати,ні,то їдь пішки."

100%. Якби ще цю просту істину втовкмачити у голови виконкомівських сосіялістів-популістів
garold
9 Кonstantin (garold)   • 21:02:42, 19 Августа 2017 [Материал]

К стати у белорусов за проезд платят все и ни каких панических настроений,только просьба к некоторым не говорить что у них пенсии выше....
Sams2
10 Александр (Sams2)   • 10:15:09, 20 Августа 2017 [Материал]

Как-то умудрились вбить в головы части населения, что во всех бедах городского транспорта виноваты пенсионеры... Тут даже и смысла нет говорить о том, что учитывая возраст троллейбусов, их и купили как раз за деньги тех, о ком сейчас так презрительно отзываются отдельные недалекие личности. Нынешняя недовласть, с зарплатой в десятки тысяч гривен, сумела их убедить, что это не она не в состоянии рационально распределить финансовые потоки, а именно нищие пенсионеры во всем виноваты, что не передохли еще. Кто может вразумительно объяснить, что даже если повысить проезд в троллейбусе до трех гривен, эти деньги пойдут именно на зарплату водителям, а не куда-нибудь еще? Какие основания есть на это надеяться? Сколько было уже "транспортных реформ", закончившихся только тратой бюджетных, т.е. наших денег, и нечем более? А перетаскивание с места на место остановок и введение "электронного билета" с одновременным набором количества кондукторов - это не реформы, это как-то по другому называется, за что в Китае расстреливают.
Платить, конечно, надо, бесплатного ничего не бывает. Но перед этим надо знать, кому платить, за что платить, и на что пойдут эти деньги. А пока творится такой бардак во власти, во всем надо обвинять пенсионеров.
garold
11 Кonstantin (garold)   • 15:07:59, 20 Августа 2017 [Материал]

Вообще то разговор шёл не об пенсионерах,а о льготниках,а там и прокуроры,менты,налоговики далеко не бедные специальности.Но в нашей стране на волне популизма постояли внедряли халяву(читай льготы) что бы понравиться народу,а льготы как известно развращают людей.
Semen1952
12 Semen (Semen1952)   • 16:45:03, 20 Августа 2017 [Материал]

Что за тема?
Вот некоторые падлы гребут пенендзы в Польщи, а налог в бюджет своей Страны не платят!
Ромашка
13 Пе (Ромашка)   • 17:46:07, 20 Августа 2017 [Материал]

Шо ж ты, дурбэлику, сидишь в сраных буках, едь и тоже будешь грести
Semen1952
15 Semen (Semen1952)   • 19:14:40, 20 Августа 2017 [Материал]

Уметь надо, ты моя Ромашка. Вот сижу в Буках, плачу налоги в казну своей страны, а платит за работу мне Фирма из ЕС.
Так что я сплю спокойно.
-А где працюеш,Ты, дурбелику?
manitu
14 Keeper (manitu)   • 17:47:01, 20 Августа 2017 [Материал]

Юрко и ТараСС дранг нах фатерланд ... зер гуд ... прославляйт там Бандера


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо