Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » antikorZt » 2017 » Сентябрь » 1
antikorZt За рік Нацполіція склала 20 протоколів про корупцію

antikorZt


Оценка: 4.0/5 Голосов: 4

За рік Нацполіція склала 20 протоколів про корупцію

01 Сентября 2017, 09:40:40 1558 4.0 2

ГО «Антикорупційний рух Житомирщини» звернувся до ГУ Нацполіції в Житомирській області з запитом про надання відомостей про складання протягом 2016-2017 років протоколів про корупційні правопорушення, вчиненні співробітниками міськради та виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємств з наданням копій складених протоколів. Як повідомило нас управління, у 2016 року було складено 2, а у 2017 – 18 протоколів про скоєння корупційного правопорушення працівниками вищезазначених установ.

Усі складені протоколи наразі направлені до судового розгляду, а копії протоколів у ГУ Нацполіції в Житомирській області не надходять та не зберігаються. На жаль, разом з тим, нас також було повідомлено, що дана інформація належить до категорії інформації з обмеженим доступом, бо містить персональні дані осіб, відносно яких були складені протоколи.

Цікаво, скільки там відомих прізвищ?

Прикреплённые изображения:
antikorZt За рік Нацполіція склала 20 протоколів про корупцію
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 2
mvg-ztukr
1 Самуил Абрамович Поц-Лихтенштейн (mvg-ztukr)   • 10:06:54, 01 Сентября 2017 [Материал]

Да уж, "ударная" работа! В день можно больше составлять, чем они за год составили. В любой отдел мэрии, областной администрации зайди, в гос. реестр и прочее, чтобы какую-то бумажку оформить, - там такие мерзопакостные рыла сидят и все намекают - ДАЙ, иначе полгода оформлять будем
bda
2 ДДД (bda)   • 21:57:25, 01 Сентября 2017 [Материал]

про коррупционные правонарушения, согласно КУпАП, право составлять протоколы имеет не только ГУНП, а и СБУ и другие Органы, попробуйте, ещё и к ним обратиться, хотя, результата никто не скажет..., но, вид "работы по борьбе с коррупцией", создадите ;)


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо