Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » amberis » 2017 » Сентябрь » 11
amberis Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі!

amberis


Оценка: 4.2/5 Голосов: 5

Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі!

11 Сентября 2017, 00:27:01 2107 4.2 2

В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ «КІНО ПРОТИ КОРУПЦІЇ»

Кіноогляд розпочинається 14 вересня і відбувається у 6 містах України. У Житомирі програму фестивалю можна буде переглянути з 21 вересня у кінотеатрі «Україна». До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів.
 

Картини, представлені у рамках фестивалю, – призери світових кінофестивалів і документальні хіти.


 
«Брудні ігри» – фільм-розслідування про порушення прав людини у контексті великих спортивних заходів, а також корупційні схеми у футболі, боксі та в американській професійній баскетбольній лізі NBA.
 

 
Сатирична драма від режисера Паоло Соррентіно «Дивовижний» розповідає історію одіозного італійського прем'єр-міністра Джуліо Андреотті, який обирався на свою посаду сім разів. Фільм було відзначено Призом журі Каннського кінофестивалю.
 

Герой німецької гостросюжетної драми «Система» – молодий злодій, який після невдалого пограбування знайомиться зі світом колишніх агентів держбезпеки НДР і представниками світового лобі.
 

«Поза дитини» – румунська драма про автокатастрофу, винуватець якої хоче «відмазатися» від вироку. Стрічку було відзначено «Золотим ведмедем» і призом Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI) Берлінського кінофестивалю.
 

У трилері «П'ята влада» роль творця проекту WikiLeaks, відомого втікача і активіста Джуліана Ассанжа, виконав британець Бенедикт Камбербетч («Шерлок BBC», «Доктор Стрендж»).
 

Соціальна драма Юрія Бикова «Дурень» говорить про байдужість місцевої влади, яка поставила під загрозу життя 800 мешканців старого гуртожитку. Фільм, знятий у пам'ять про Олексія Балабанова, удостоївся трьох премій міжнародного кінофестивалю в Локарно.
 

Фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися.
 
 
Усі покази безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті nocorruption.org.ua. Відкриття фестивалю відбудеться у столичному кінотеатрі «Київська Русь». Покази також відбудуться у Кривому Розі, Полтаві, Сєвєродонецьку, Житомирі та Запоріжжі. Після завершення в Україні, 19–21 жовтня фестиваль відбудеться у Молдові.
 
Активісти та керівники кіноклубів мають змогу провести фестиваль у своєму місті у рамках проекту «Артхаус Клуб». Для цього потрібно подати заявку на сайті club.arthousetraffic.com.

Фестиваль є частиною спільного проекту Goethe-Institut в Україні та Федерального агентства з громадянської освіти, що має назву Bestechend (Нездоланне) і реалізується за дружньої підтримки Міністерство закордонних справ ФР.

Прикреплённые изображения:
amberis Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі! amberis Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі! amberis Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі! amberis Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі! amberis Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі! amberis Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі! amberis Клуб Елітарного Кіно: Фестиваль «Кіно проти корупції» у Житомирі!
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 2
Юрко
1 Градовський (Юрко)   • 08:49:17, 11 Сентября 2017 [Материал]

Ага, ще треба потрубити в клаксони проти корупції))
amberis
2 Інгварь (amberis)   • 16:25:38, 11 Сентября 2017 [Материал]

Не хвилюйся, кінофестиваль не ставить за мету забрати твій хліб - труби і клаксонь на здоров'я! ;)


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо