yulyayulyaОценка: 3.5/5 Голосов: 4 |
Створю блог на тему статті. Тому, що адмін чомусь закрив коментарі до неї.
А сказати є за що. Ті рахунки за газ, їх оформлення - то інформаційна диверсія зі сторони Газконтори.
Хто бачив підтвердить. Спочатку великими буквами написано оту велетенську суму рекомендованого платежу. З грамотно складеним залякуванням всіма Божими карами за несплату вчасну, без вказання конкретного розміру пені. При тому, навіть тим хто отримує субсидіїї. І лише потім і дрібніше написана фактична сума нарахованого платежу за поточний місяць. Та написано, що рекомендований платіж без врахування пільг та субсидій. Скільки людей уже ті квитанціїї довели до сердечних нападів. Коли літня людина, яка має субсидію, мало розуміється на законах України та НЛП отримує оту квитанцію з сумою у 2 000 грн. рекомендованого платежу. При тому що в законі написано
Стаття 26. Відповідальність за неналежне виконання договору
1. У разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.
Тобто з суми 2000*0,01/100=0,2 Тобто 20 копійок за день. За місяць 6 грн. За якихось пару днів затримки взагалі смішні суми.
-Денег нет, но вы держитесь@ !
Это Вы еще не врубились в общедомовые счетчики на газ и воду, при наличии индивидуальных, у каждого владельца квартиры.
"Права и свободы человека и гражданина, закрепленные настоящей Конституцией, не являются исчерпывающими.
Конституционные права и свободы гарантируются и не могут быть упразднены.
При принятии новых законов или внесении изменений в действующие законы не допускается сужение содержания и объема существующих прав и свобод."
Т.е. если человек ранее имел право не платить пеню за просрочку, то никто это право у него отобрать не может, и он спокойно может пеню не платить.