Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » amberis » 2019 » Апрель » 23
amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО»

amberis


Оценка: 5.0/5 Голосов: 3

Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО»

23 Апреля 2019, 17:27:45 1792 5.0 1

ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО
 
Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ» долучається до програми для кіноклубів у рамках фестивалю «Французка Весна в Україні».


 
«ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО» — ретроспективна програма, яка складається з робіт великого композитора Мішеля Леграна, який помер в січні цього року, та визначних музичних фільмів останніх років з Франції. Українським глядачам композитор відомий в першу чергу за мелодіями з «Шербурзьких парасольок». Окрім мюзиклу, удостоєного в свій час «Золотої пальмової гілки» Каннського кінофестивалю, в програмі ретроспективи також покажуть мюзикл «Дівчата з Рошфора» з Катрін Денев, та музичні драми «Барбара» Матьє Амальріка, «Едем» Мії Хансен-Леве і «Джеронімо» Тоні Гатліф.
 
ВХІД  ВІЛЬНИЙ
Програма КІНОКЛУБ «МІСЦЕВИЙ»
(пров. Скорульського, 5, 4 поверх)
 
23 КВІТНЯ 2019 о 19:00
ДЖЕРОНІМО | GERONIMO

 
Країна: Франція, 2014
Хронометраж: 107 хв.
Жанр: музична драма
Режисер: Тоні Гатліф
У ролях: Селін Саллетт, Рашид Юсеф

 

 
Джеронімо – молода соціальна працівниця, яка опікується підлітками кварталу Сен-П'єр. Ситуація загострюється, коли турецька дівчинка тікає зі свого весілля до коханого, молодого рома. Їх втеча призводить до сплеску ворожнечі. Коли протистояння переростає у справжню війну, Джеронімо докладатиме всіх зусиль, щоб зупинити божевілля, яке охопило квартал.
 
 
07 ТРАВНЯ 2019 о 19:00
ЕДЕМ | EDEN
Країна: Франція, 2014
Хронометраж: 131 хв.
Жанр: музична драма
Режисер: Міа Хансен-Леве («Майбутнє»)
У ролях: Фелікс де Живрі, Полін Етьєн, Венсан Макен


 
Історія життя одного французького діджея, який прославився як піонер французького хаусу, що став дуже популярним в 90-х.
 

 
14 ТРАВНЯ 2019 о 19:00
БАРБАРА | BARBARA

 
Країна: Франція, 2017
Хронометраж: 98 хв.
Жанр: музична драма
Режисер: Матьє Амальрік
У ролях: Жанна Балібар, Матьє Амальрік

 

 
Бріджит готується до ролі відомої французької співачки Барбари. Актриса опрацьовує характер, жести, манери та інтонації Діви. Розучує партитури, переймає міміку — і все більше зливається з персонажем. Режисер також готується до зйомок: вивчає архівні кадри, займається підбором музики. Він натхненний і навіть одержимий, але Барбарою? Чи її втіленням?
 
 
28 ТРАВНЯ 2019 о 19:00
ДІВЧАТА З РОШФОРА | LES DEMOISELLES DE ROCHEFORT
 
Країна: Франція, Німеччина, 1967
Хронометраж: 120 хв.
Жанр: мюзикл
Режисер: Жак Демі («Шербурзькі парасольки»)
У ролях: Катрін Денев, Франсуаза Дорлеак, Джин Келлі


 
У маленьке приморське містечко поряд з базою ВМС приїжджають бродячі музиканти, щоб влаштувати карнавал. Серед гостей – двоє молодих людей, Етьєн і Білл, яких незадовго до того кинули їх подружки, втікши з моряками. Щоб приготувати музичний номер, юнакам доводиться звернутися за допомогою до місцевих сестер-близнючок Соланж і Дельфіни, які теж займаються музикою.

ФЕСТИВАЛІ І ПРЕМІЇ:
– Номінація на премію «Оскар» за найкращу музику, 1969

 
 
31 ТРАВНЯ 2019 о 19:00
ШЕРБУРЗЬКІ ПАРАСОЛЬКИ | LES PARAPLUIES DE CHERBOURG
Країна: Франція, Німеччина, 1964
Хронометраж: 91 хв.
Жанр: мюзикл
Режисер: Жак Демі («Дівчата з Рошфора»)
У ролях: Катрін Денев, Ніно Кастельнуово, Анн Вернон


 
Юна Женев'єва працює в сімейному галантерейному магазинчику – продає парасольки. Вона закохана в автомеханіка Гі, і той відповідає їй взаємністю. Але незабаром Гі забирають в армію та відправляють в Алжир. Розлучаючись, закохані обіцяють чекати один одного. Потім Женев'єва дізнається, що вона вагітна, а звісток від коханого все немає, і дівчина погоджується на шлюб із заможним і солідним чоловіком...

Покази відбуваються в рамках кінопрограми фестивалю «Французька весна», організованої Французьким Інститутом в Україні (https://www.facebook.com/InstituFrancaisUkraine/) у співпраці з компанією «Артхаус Трафік» (https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/).
Співорганізатори показів у Житомирі: Місцевий Навколокультурний Простір (https://www.facebook.com/nativespacezt/), відділ «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка (https://www.facebook.com/zhogienko/) та «Gnatyuk» Арт Центр (https://www.facebook.com/GnatyukArtCenter/)

Прикреплённые изображения:
amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО» amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО» amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО» amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО» amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО» amberis Кіноклуб «МІСЦЕВИЙ»: «ШАРМАН ЛЕГРАН і МУЗИКА ФРАНЦУЗЬКОГО КІНО»
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 1
RoSSRS
1 Roman (RoSSRS)   • 13:41:17, 31 Мая 2019 [Материал]

Хотіли піти сім'єю на Шербузькі парасольки 31/05, а нам повідомили, що фільм прокрутили 30/05, бо 31/05 буде рок концерт. Неприємно.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо