TarasSОценка: 2.2/5 Голосов: 17 |
Міністр охорони здоров’я України сьогодні це людина, яка координує зусилля державних органів влади у боротьбі проти COVID-19. Головний медик країни це компетентний фахівець, який має уважно відстежувати не лише динаміку кількості смертей в Італії, але й усі випадки успішної боротьби з «китайською пошестю» в інших країнах. А інших країн, нагадаю, у світі більше сотні. Окрім Італії.
Світ вже декілька днів говорить про феномен фавіправіру. Це антивірусний препарат, розроблений японською компанією Fujifilm Toyama Chemical ще 2014 року. Він відомий також як «авіґан». За словами японських лікарів, на ранніх стадіях хвороби фавіправір досить ефективно протидіє COVID-19. Під час спалаху лихоманки «ебола» у Ґвінеї 2016 року людей рятували саме фавіправіром. Під час епідемічної кризи у Китаї 2020 року саме цей препарат отримали декілька сотень пацієнтів в Ухані та інших містах, уражених коронавірусом. Результати клінічного застосування фавіправіру виявилися такими успішними, що китайці негайно розпочали його масове виробництво.
Цікаво, що японська компанія поводиться дуже стримано і поки що уникає розгорнутих коментарів на цю тему. Тим не менш, акції Fujifilm Toyama Chemical одразу виросли в ціні на 15% – і це на тлі світової рецесії та критичного зниження ділової активності.
Ще одна цікава деталь. Іноземці, які живуть в Японії, здивовані масовим оптимізмом тамтешніх мешканців. Російський журналіст Васілій Головнін пише, що «у Токіо повернулося життя на повну катушку». На вулицях японської столиці море народу. «Оживають» заклади громадського харчування. Кількість хворих на COVID-19 у важкому стані – близько 60 людей на всю країну. Японців можна зрозуміти: вони відчайдушно хочуть врятувати Олімпіаду-2020 у Токіо. І успіхи японської медицини та фармацевтики – один з головних «двигунів» японського оптимізму.
Індійські лікарі теж звітують про гарні результати у лікуванні коронавірусу. Вони використовували комбінацію ліків: лопінавір (lopinavir), ретоновір (retonovir), осельтамівір (oseltamivir) в поєднанні з хлорфенаміном (chlorphenamine).
А українські медики? Ну, поки що «успіхи» такі...
Далі матеріал читайте тут
Сергій Дацюк
"За 2019 рік в Італії померло 579 244 – це 1587 за добу.
За 82 доби 2020 року в Італії померло 130 224 – це 1588 за добу.
Саме за 22.03.2020 на 23:59:58 померло 1588.
Тобто статистично в Італії епідемії поки що НЕМАЄ.
Просто померлих від інших хвороб записують у померлі від коронавірусу (вчора італійці це визнали)"
countrymeters.info/ru/Italy
Їх найближчим часом ні дістати, ні використовувати немає ніяких шансів (окрім підробок та "індійських аналогів").
Крім цього автори дослідження пишуть, що вони поставили недостовірний експеримент без плацебо і на невеликій вибірці, бо багато людей гинуло і було б неетично комусь давали плацебо!
Ще в дослідженні пишуть, що препарат допомагає на стадії очищення організму (це вже коли ти помер або вижив).
Так що потрібно бути об'єктивним та бачити реальну картину, а не просто плюватися ядом в сторону якихось наших чинуш.
За офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) станом на сьогодні немає підтверджених та ефективних ліків від нового коронавірусу.
https://www.youtube.com/watch?v=YfsdJGj3-jM
У США за добу 573 смерті від COVID-19. У Китаї офіційно - 0.
Ітс а мірікл!
ОРЗ - больничный и горячий чай (и вакцинация от гриппа). Официально это - стратегия коллективного иммунитета.
жёсткий, даже жестокий, карантин....