29-й рік Незалежності виявився досить не легким, як і весь 2020 рік. Цього разу на додачу війни та спаду економікі, прийшла біда якої ніхто не чекав, і яку досі не подолано - ковід-19. Сумно що так і не відновили інфекціонку на територіі ЦМЛ № 2 (існування якої як опорної теж під питанням), незважаючі на те що статистика захворюванності невпинно зростає. Сумно що так і не відкрили центральний стадіон"Полісся" і знову наш клуб буде грати домашні ігри не в Житомирі. Та переважно є позитивни тенденціі у розвитку міста, будуються новобудови, ремонтуються дороги, парки, сквери, усе місто під LED-освітленням! Звісно що є і багато недоліків, та мабуть не все одразу робиться. Так і святкування річниці Незалежності цього року було скромне, хоча під час пандеміі його могло і взагалі не бути. Сподіваюсь що наступного року буде що святкувати по справжньому. Наразі прогулявшись по місту можу зауважити все ж такі те що місто стає гарніше та сучасніше! Мені подобається рідний Житомир і я його люблю! Успіхів Вам житомиряни!
Центр міста, вул. Михайлівська, пл Корольова, Новий бульвар, вул. Пушкінська, вул. В.Бердичівська...
Житомир на 29-ту річницю Незалежності
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
"Наразі прогулявшись по місту можу зауважити все ж такі те що місто стає гарніше та сучасніше!"
Так, фото гарні, але наскільки я бачу, Житомир який був, такий і залишився. Ті ж самі ЦУМ, філармонія, музичне училище, занедбаний будинок офіцерів, "Башня" тощо. Нічого нового, нажаль.
Ну з високохудожніх архітектурних споруд і дійсно нічого нового, та от є сучасний стадіон Спартак, відновлено фонтани, відновлено декілька пам'яток архітектури, літній театр Ракушка, будуються нові житлові комплекси на місці занедбаних ділянок та закинутих руїн виробництва. Приємно прогулятись і нічним містом, усюди світло і не тількі від ліхтарів, а і від вітрин та вивісок що гарно розбавляють сіру монотонність. Мені є з чим зрівняти, у 90-х та і у 2000-х все було темно і занедбано, одни генделики повсюду (зараз на їх місці кав'ярні, кондитерські).
На 2. Я не проти цього всього, але в місті є маса місць, де вкрай потрібно ремонтувати тротуари і будівлі, а товчуться всі по центру. Нащо, наприклад, перекладали плитку біля пам'ятника Шевченку? і поклали менш якісну, до речі.
Так і я не проти щоб тротуари зробили, бо переважно по місту ходжу пішкі, і знаю цю тему не по чутках. Просто намагаюсь бачити у місті, та і у житті щось гарне та добре, бо поганого і лихого і так вистачає. І льється воно звідусіль, особливо перед місцевими виборами.
А де Ви бачили що я зсилаюсь на когось особисто чи призвища називаю? Мій пост взагалі далекий від усіляких політичних вподобань, і тим більше політичної реклами.
А де Ви побачили що я рекомендую їх відключати? До чого мені це питання. Їх не відключають, або переводять у режим економіі. Ресурси треба зберігати вони не незкінченні.
6
Семенюк Александр (Sams2) • 22:42:40, 06.09.2020 [Материал]
Как электрик, наладчик и киповец высших разрядов я понимаю разницу между выключенным освещением и включенным. Фонари просто выключают, а не переводят в другой режим, не надо врать. Ровно в 23 часа часть освещения по Восточной отключается ежедневно. Кстати это ещё и очень опасно для безопасности движения - водитель из освещённого участка дороги попадает в неосвещенную, а потом опять на свет. Зрение так резко не может перестроиться.
На 6. Як електрик Ви не в курсі, що світлодіодні ліхтарі не дають яскравого світла? ))) щодо відключень згодна, на центральних магістралях не варто, можна в провулках, бічних вуличках. Там взагалі можна датчики руху встановити.
13
Семенюк Александр (Sams2) • 16:56:52, 07.09.2020 [Материал]
Вы действительно не электрик, и поэтому не стоит рассуждать на эту тему. Для общего развития скажу, что именно светодиодные фонари дают наивысший световой поток при одинаковой мощности потребления. Светодиодные лампы при одинаковом световом потоке в 7-10 раз экономичнее ламп накаливания и в 1.5 - 3 раза энергосберегающих. Ну и срок службы в разы дольше. Так что занимайтесь своими делами и не рассказывайте специалисту то, о чём Вы понятия не имеете. И светодиодные фонари на улицах сейчас светят намного ярче, чем предыдущие люминисцентные. Если включены, разумеется.
20
Павел Николаевич (GeraP) • 12:17:30, 09.09.2020 [Материал]
Светодиодные светят как раз ярче, потребляя меньше энергии.
Ну не займаюсь я освітленням вулиць, мій пост зовсім не про те, а про те що, незважаючи на тони лайна, є все ж такі місця та локаціі у Житомирі за які не соромно і якими можна милуватися.
П.С.: Освітлення нормальне уночі, якщо звісно їздити по місту 50км/год і не більше як то передбачає ПДД, а не літати по 150 щоб усе мерехтіло в очах.
14
Семенюк Александр (Sams2) • 16:59:45, 07.09.2020 [Материал]
Да на нашим "тротуарам" и пешком в темноте опасно ходить, не то что ездить! Вот придите после 11 вечера на Восточную, напротив скверика, и милуйтесь, на ощупь. В сквере, кстати, тоже свет отключают.
Так у Вас є там місцевий депутат, йому і задавайте ці питання. Напевно виключають тому що ночью сплять люди, проте має бути якесь чергове освітлення, якщо його нема то вже не порядок звісно.
17
Семенюк Александр (Sams2) • 13:03:08, 08.09.2020 [Материал]
Насчёт тротуаров - это как раз к городским властям.
Ну а Я що кажу що ні? По районам є представники влади, місцеві депутати до них і звертайтесь , вони мають на це реагувати, то їхні прямі обов'язки.
5
Павел Николаевич (GeraP) • 12:09:53, 06.09.2020 [Материал]
Нормальный у нас город. Просто много специалистов развелось знающих как и что нужно делать, но нихрена не делающих. Ну и кугутов еще все ломающих прибавилось.
Так, фото гарні, але наскільки я бачу, Житомир який був, такий і залишився. Ті ж самі ЦУМ, філармонія, музичне училище, занедбаний будинок офіцерів, "Башня" тощо. Нічого нового, нажаль.
...які чомусь не працюють.
А зачем их отключают на ночь? Зачем они тогда?
Ровно в 23 часа часть освещения по Восточной отключается ежедневно. Кстати это ещё и очень опасно для безопасности движения - водитель из освещённого участка дороги попадает в неосвещенную, а потом опять на свет. Зрение так резко не может перестроиться.
Філологиня, безумовно, в електриці знається більше за електриків.
П.С.: Освітлення нормальне уночі, якщо звісно їздити по місту 50км/год і не більше як то передбачає ПДД, а не літати по 150 щоб усе мерехтіло в очах.