vovik-zt

Оценка: 3.7/5 Голосов: 9

ФК Полісся програє Оболоні "по пенальті"

14.06.2021, 18:15:22 7897 3.7 1

Ну от і закінчився сезон 2020-21 року у першій лізі ПФЛУ. Нажаль житомирське ФК "Полісся" програло останній матч чемпіонату і залишилось на одинадцятому місці у підсумковій таблиці першої лігі. Матч знову видався щедрим на суддівські помилки і пенальті, яких було в цьому матчі аж 3! Перше ми "привезли" собі на рівному місці вже на 18-й хвилині гри, зігравши високо піднятою рукою у власному карному майданчику акі Марадонна :) Але гол забили нам. Слід сказати що маленька дівчинка суддя цього навіть не помітила і продовжила гру. Та потім четвертий суддя "подивився VAR" (якого звісно немає) і гру зупинили призначивши одинадцятиметровий. Не знаю навіть по правилам то чи ні. Потім пропустили гол з гри на 32-' хвилині і завершили перший тайм з невтішним рахунком 0-2. А вже у другому таймі  два пенальті призначили у бік воріт Оболоні. Перший забив Грицук Василь на 51-й хвилині. Та от друге пенальті на 79-й хвилині все той же Грицук не реалізував. До кінця матчу були ще нагоди зрівняти рахунок які не завершились взяттям воріт суперника. Отже програємо 1-2 і залишаємось у перший лізі на сезон 2021-22 року. Але вже з новим тренером Юрієм Калитвинцевим, колишнім півзахисником збірної України та Київського "Динамо". Нині він є тренером і тренував "Закарпаття", "Динамо-2", "Динамо" Москва, "Волга" Нижній Новгород та цього сезону донецький "Олімпік". Проте вже 3 травня 2021 року на офіційному сайті клубу та в ЗМІ з'явилося повідомлення про те, що спеціаліста було звільнено з посади головного тренера через незадовільні результати команди. Разом з тренером команду покинув його тренерський штаб. При Калитвинцеві «Олімпік» переміг лише в одному матчі, один матч звів до нічиєї та програв вісім протистоянь і у підсумку зайняв передостанне місце у прем'єр лізі України. Отже наступного сезону маємо нового тренера, але чи буде гарною гра та результати покаже час. Вболіваємо за футбол та рідне ФК "Полісся" Житомир!

ПФЛУ: 1 ліга 2020/21, 30 тур: ФК «Полісся» Житомир - «Оболонь» Київ 1:2 (0:2)
⚽ Голи: Грицук Василь 51’(п) - Слободян Олег 18’(п), Мединський Ігор 32’

12/06/2021 Центральний міський стадіон «Полісся» вул. Фещенка-Чопівського, 18 (Житомир). 1180 глядачів. t=23C