Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Украина » Undr » 2022 » Апрель » 16
Undr Травма свідка - поради Андрія Собича

Undr


Оценка: 5.0/5 Голосов: 1

Травма свідка - поради Андрія Собича

16 Апреля 2022, 10:35:40 2418 5.0 0

Сьогодні у всіх цивілізованих людей бракує слів, щоб описати почуття після перегляду шокуючих новин та фотографій з Бучі, Ірпіня та Гостомеля та інших міст України. Ви могли помітити за собою абсолютно різні реакції: хтось дуже яскраво уявляє, що це могло статися з вами або вашими близькими. У когось виникає безпорадність і сором за неможливість допомогти постраждалим. Хтось переповнений пекучим, неймовірно потужним гнівом, мріями про помсту. А у когось навпаки несподіваний спокій і порожнеча. Все це може мати наслідки , які наздоженуть вас не одразу, а через деякий час у вигляді тривоги, фобій, нав’язливих спогадів або ж жахливих сновидінь. Все це ознаки травми свідка. У цьому ролику декілька тезисів та порад з відеодоповіді Андрія Собича.
Канал соціально-психологічної допомоги у телеграмі https://t.me/spdopomoda

Підтримати проєкт та волонтерський центр Навколокультурного
5168 7422 1936 0686 (Приват)
4441 1144 2933 6702 (Моно)
dvizhzt@gmail.com (Pay Pal)

Зібрані кошти підуть на забезпечення діяльності Навколокультурного простору - незалежної культурної інституції, що стала одним з осередків волонтерського руху Житомира, якій все одно доведеться платити за світло і воду, заправку нашого волонтерського авто.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо