Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Лента соцсетей » Аліна Харків'янка » 2023 » Февраль » 22
Аліна Харків'янка

Аліна Харків'янка


Оценка: 5.0/5 Голосов: 1

З Харкова до Варшави: як я відкрила власний салон краси і знайшла щастя

22 Февраля 2023, 19:40:22 696 5.0 0

Всім привіт, мене звуть Аліна, і я виросла в Харкові, на сході України. Життя ніколи не було для мене легким, і я завжди знала, що хочу чогось досягти. Коли мені було двадцять три роки, у мене було двоє прекрасних дітей, і я знала, що мені потрібно щось робити, щоб забезпечити їх.

Саме тоді я вирішила переїхати до столиці Польщі, Варшави. Я чула, що там більше можливостей для роботи, і я хотіла дати своїм дітям краще життя. Коли ми приїхали до Варшави, я не мала роботи та багато грошей. Але я мала навички - я була кваліфікованим майстром манікюру.

Я почала працювати в салоні краси, але знала, що хочу бути сама собі господинею. Я хотіла відкрити власний манікюрний салон. Я почала вивчати, скільки коштуватиме відкриття власної справи, і склала план.

По-перше, мені потрібно було орендувати приміщення для салону в Варшаві. Я знайшла невелику вітрину в жвавій частині міста і домовилася з орендодавцем про вигідну ціну. Потім мені потрібно було купити все необхідне обладнання - стільці, столи, лаки для нігтів та інструменти. Мені також довелося заплатити за маркетингові матеріали, такі як флаєри та візитівки.

Загалом, тільки на відкриття манікюрного салону я витратила більше 15 000 злотих. Тоді це була досить велика інвестиція, але я була впевнена, що у мене все вийде.

І мені це вдалося. За шість місяців після відкриття салону я повернула свій стартовий капітал і почала отримувати прибуток. У мене з'явилася база постійних клієнтів, і мій салон завжди зайнятий.

Мій бізнес-план для манікюрного салону був простим, але ефективним. Я знала, що мені потрібно пропонувати якісні послуги за справедливою ціною. Я також знала, що мені потрібно створити в салоні гостинну атмосферу, щоб мої клієнти почувалися комфортно і розслаблено.

Я пропонувала широкий спектр послуг, від базового манікюру до більш складного нейл-арту. Я також продавала лаки для нігтів та інші косметичні засоби в своєму салоні, що допомогло збільшити мій дохід.

Загалом, моє життя дуже змінилося, відколи я переїхала до Варшави. Я пишаюся бізнесом, який побудувала, і вдячна за можливість забезпечувати своїх дітей.


Мій простий, але дієвий бізнес-план

Мета: відкрити манікюрний салон у Варшаві
Як я відкрила власний салон краси у Польщі
Подробиці: Салон пропонуватиме широкий спектр послуг, включаючи базовий манікюр, педикюр та більш складні види нейл-арту. Ми також будемо продавати лаки для нігтів та інші косметичні засоби. Наша мета - надавати високоякісні послуги в доброзичливій атмосфері, за справедливими цінами для наших клієнтів.

Опис бізнесу: Салон буде розташований у жвавій частині міста, поруч з іншими магазинами та ресторанами. Ми орендуємо невелику вітрину, розміром приблизно 50 квадратних метрів. У салоні буде чотири манікюрні та два педикюрні кабінети, зона рецепції та невеликий відділ для продажу лаків для нігтів та інших косметичних засобів.

Початкові витрати:

 • Оренда: 4 000 злотих на місяць
 • Обладнання (столи, стільці, інструменти): 6 000 злотих
 • Витратні матеріали (лаки для нігтів, пилки для нігтів, ватні кульки тощо): 1 000 злотих
 • Маркетингові матеріали (листівки, візитки, дизайн сайту): 2 000 злотих
 • Загальні витрати на запуск: 13 000 злотих

Щомісячні витрати:

 • Оренда: 4 000 злотих на місяць
 • Комунальні послуги: 500 злотих на місяць
 • Витратні матеріали (лак для нігтів, пилочки, ватні кульки тощо): 1 000 злотих на місяць
 • Персонал салону (2 майстри манікюру, 1 адміністратор): 8 000 злотих на місяць
 • Загальні щомісячні витрати: 13 500 злотих

Дохід:

 • Базовий манікюр: 50 zł
 • Базовий педикюр: 70 zł
 • Нейл-арт: 100 zł
 • Продаж лаків для нігтів: 1 500 злотих на місяць

Якщо припустити, що салон працює шість днів на тиждень, і ми маємо в середньому 10 клієнтів на день, наш місячний дохід становитиме приблизно 19 000 злотих.

Прибуток:

Віднімаючи наші щомісячні витрати від нашого щомісячного доходу, ми отримаємо щомісячний прибуток у розмірі приблизно 5 500 злотих. За шість місяців ми отримаємо прибуток у розмірі приблизно 33 000 злотих.

Маркетинговий план:

Для просування салону на ринку ми розповсюджуватимемо листівки на околицях, створимо акаунти в соціальних мережах для реклами наших послуг, а також запропонуємо знижку новим клієнтам протягом першого місяця роботи.
Як я відкрила власний салон краси у Польщі

Про мої перші помилки

Основні помилки, які я робила при відкритті свого першого салону краси у Харкові:

 • Недостатня підготовка до відкриття. Я не провела достатньо досліджень ринку та потреб споживачів, що призвело до невдачі на початку мого бізнесу.
 • Неякісні матеріали. Я купувала дешеві матеріали, щоб зекономити гроші, але це погіршило якість послуг та підірвало довіру клієнтів.
 • Неспроможність управляти витратами. Я не відстежувала витрати та не контролювала фінанси, що призвело до збитків та недофінансування.
 • Недостатнє просування та реклама. Я не вкладала достатньо зусиль у просування та рекламу свого бізнесу, що обмежило кількість клієнтів.
 • Невдалий вибір місця розташування. Мій салон знаходився в Харкові в непривабливому місці, що зробило його менш привабливим для клієнтів.


Ці помилки коштували мені багато часу та грошей, але вони допомогли мені навчитися та розвинутися як підприємця. Тепер я знаю, як вести успішний бізнес у Варшаві та уникати цих помилок у майбутньому.


Відкриття манікюрного салону у Варшаві - це хороша інвестиція з потенціалом для отримання значного прибутку. Завдяки чіткому бізнес-плану та гостинній атмосфері ми швидко залучаємо і створюємо базу лояльних клієнтів.

Як не дивно, у мене щасливий кінець моєї історії. Коли я переїхала з України до Варшави з двома маленькими дітьми і почала працювати в салоні краси майстром манікюру я знала, що хочу бути сама собі господинею, тому мріяла про власний салон краси. За півроку я вже почала отримувати прибуток. А зараз у моєму салоні завжди багато клієнтів, і в мене з'явилася постійна клієнтська база. Я пишаюся бізнесом, який побудувала, і вдячна за можливість забезпечити своїх дітей.

Заходьте до нас у гості

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо