Живой Журнал

Главная » Новости » Экономика » 2009 » Август » 31 » 15:55:15

Житомирской швейной фабрике Трикотажница отключили электроэнергию

31 Августа 2009, 15:55:15 5194 2
Житомирской швейной фабрике Трикотажница отключили электроэнергию

Через судову тяганину практично паралізована робота підприємства з пошиття і ремонту одягу «Трикотажниця», розташованого у самісінькому центрі Житомира, на Житньому ринку.

Віднині тут змушені працювати вручну, тому що відключена електроенергія. При тому, що більшість верстатів та обладнання фабрики потребують електричного живлення.

А само підприємство загрузло у суперечках – хто повинен ним керувати?

Аліна Платковська – працівник КВТП «Трикотажниця»:
“Мы узнали через 5 месяцев, что наше предприятие продано, и поэтому у нас такая ситуация. Ну у нас еще до этого было – нам не давали работать, нас выгоняли на улицу…”

Але те, що було раніше – виявилось лише зав’язкою сюжету історії з «Трикотажницею». Майже все обладнання вже котрий день простоює тут без потрібної йому електричної напруги.

Наталя Щиглюк - працівник КВТП «Трикотажниця»:
“Свєта нема, вже виключили. Ось подивіться – прироблені до машини ручки. Це все ми робимо вручну. І зарплати немає, холодно. подивіться, які в нас условія.”

Втім, майстрині тут згадують не лише - як працювати вручну, а й хто має керувати ними, та скільки судових розглядів вже встигло пережити підприємство.

Наталя Щиглюк - працівник КВТП «Трикотажниця»:
“У нас директорів стільки – ми судимся. Каждий як сідає в те крісло – так і начинають ділить. З цієї фабрики мають тільки наші директори, ну тільки не ми.”

Наталія Синюк говорить, що є не юридичним – а фактичним директором «Трикотажниці». А саме підприємство з ніг збили внутрішні суперечки працівників, які мають свої частки володіння майном.

Наталія Синюк – в.о. директора КВТП «Трикотажниця»:
“Мы писали тоже, что фактически стоят люди, которые хотят завладеть этим зданием. Мы тут фактически – сами содержать не можем. Из-за чего? Из-за своей глупости, что мы не находим между собой сенса никто. Вот такая у нас ситуация получилась. Не кто-то там виноват на улице – мы сами здесь виноваты. Каждая виновата, что здесь такое получилось. Потому что кто-то хочет найти общий язык, а другие не хотят.”

Не так багато коштує електроенергія – як власне приміщення де шиють і ремонтують трикотажні вироби. Ціна питання – будівля на вулиці Житній ринок – вважають юристи.

Людмила Паламарчук – юрисконсульт юридичної фірми «Закон та Порядок»:
“Зараз порушено кримінальну справу. Ось є постанова про порушення кримінальної справи. Тому що в даній ситуації питання про відчуження підприємства і бізнесу мало вирішуватись саме трудовим колективом, тобто власниками самої фабрики.”

Скільки ж чекати на хоч якийсь рішучий вердикт для житомирської трикотажниці не знає ніхто. Натомість майстри з тривогою чекають осені. Яка без будь-якого судового розгляду захопить швейні цехи холодом та сутінками.

Тэги: электроэнергия, Житомир, Трикотажница
   По материалам: ТРК Житомир
Комментариев: 2
Fedya
1 jose (Fedya)   • 19:13:22, 31 Августа 2009 [Материал]

вот бы где Забеле проявить свои недюжинные организаторские способности...
2 Хреново   • 19:45:48, 31 Августа 2009 [Материал]

Кстати, по Забеле в Макаровском районе Киевской области предприниматели скучают в хорошем смысле слова. Души в нем не чаяли, когда он там руководил
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: